Odchudzanie-WEIGHT LOSS CHALLENGE-Konkurs

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Witam serdecznie wszystkich borykających się z problemem nadmiernych kilogramów.To właśnie dla Was będziemy organizowali Program wsparcia pod hasłem- Weight Loss Challenge-Wyzwania Wagowe.Jest to forma edukacyjno-konkursowa mająca na celu dać wparcie dla ludzi ,którzy chcą przezwyciężyć ten problem.Całość odbywa się w luźnej,miłej atmosferze,a rezultaty własne i innych uczestników są motywacją dla całej grupy.Dokładniejsze informacje i zapisy na stronie:http://www.zyjwellness.vizz.pl/index.php?option=com_ content&view=article&id=113&Itemid=90lub pod telefonem: 600436209.Pozdrawiam i zachęcam wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa.Aby program się odbył wymagana jest min. ilość uczestników 5 osób,a więc poinformuj znajomych, rodzinę o tej możliwości.                                STRAĆ i WYGRAJ !!! Przy pełnej liczbie uczestników możliwość wygranej nawet 1250 zł. Nie trać czasu!!! Zapisz się i powiadom innych.Niezależny Konsultant WellnessMariusz Łada

Gość

02-03-2010, 11:21
#1
Witam serdecznie wszystkich borykających się z problemem nadmiernych kilogramów.To właśnie dla Was będziemy organizowali Program wsparcia pod hasłem- Weight Loss Challenge-Wyzwania Wagowe.Jest to forma edukacyjno-konkursowa mająca na celu dać wparcie dla ludzi ,którzy chcą przezwyciężyć ten problem.Całość odbywa się w luźnej,miłej atmosferze,a rezultaty własne i innych uczestników są motywacją dla całej grupy.Dokładniejsze informacje i zapisy na stronie:http://www.zyjwellness.vizz.pl/index.php?option=com_ content&view=article&id=113&Itemid=90lub pod telefonem: 600436209.Pozdrawiam i zachęcam wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa.Aby program się odbył wymagana jest min. ilość uczestników 5 osób,a więc poinformuj znajomych, rodzinę o tej możliwości.                                STRAĆ i WYGRAJ !!! Przy pełnej liczbie uczestników możliwość wygranej nawet 1250 zł. Nie trać czasu!!! Zapisz się i powiadom innych.Niezależny Konsultant WellnessMariusz Łada
Gość napisał(a):znów herbalife ................. nie znudzi wams ie nigdy?

Gość

02-03-2010, 11:51
#2
znów herbalife ................. nie znudzi wams ie nigdy?
Gość napisał(a):Zapoznaj się człowieku dobrze z tematem i potem się wypowiadaj.Dziękuję.

Gość

02-03-2010, 23:16
#3
Zapoznaj się człowieku dobrze z tematem i potem się wypowiadaj.Dziękuję.
Gość napisał(a):Gość napisał prawdę, odwiedziłem stronę www i tam jest napisane dużą czcionką herbalife. Też podziękuję.Niezależny Konsultant ds. ForumAnna Nowak

Gość

03-03-2010, 10:19
#4
Gość napisał prawdę, odwiedziłem stronę www i tam jest napisane dużą czcionką herbalife. Też podziękuję.Niezależny Konsultant ds. ForumAnna Nowak
Gość napisał(a):Lecą w kulki, kto chce schudnąć to schudnie, nie potrzebuje takich naciąganych akcji, tylko ruszy tyłek i pójdzie pobiegać {chytry}

Gość

03-03-2010, 18:01
#5
Lecą w kulki, kto chce schudnąć to schudnie, nie potrzebuje takich naciąganych akcji, tylko ruszy tyłek i pójdzie pobiegać {chytry}
Gość napisał(a):"Każdy uczestnik, przed rozpoczęciem programu, [b]wnosi bezzwrotną opłatę[/b] w wysokości ustalonej przez organizatora""Jeśli uczestnik przytyje w czasie od ostatniego pomiaru, [b]wpłaca symboliczną opłatę[/b], w formie mandatu, ustaloną przez organizatora, za każdy nabyty kilogram. Jeśli poniżej kilograma, nie wnosi opłaty. Opłata ta jest formą motywacji, aby uczestnicy nie odpuszczali sobie reżimu dietetycznego""Każdy uczestnik ma prawo do jednej nieobecności na zajęciach. Za każdą kolejną nieobecność[b] wpłaca symboliczną opłatę[/b], w formie mandatu, ustaloną przez organizatora. Opłata ta jest formą motywacji, aby uczestnicy nie opuszczali zajęć, które mają przynieść im korzyści w postaci utraty wagi"Opłaty, opłaty, opłaty .... Cytat o rzekomych korzyściach:"    * 12-tygodniowy program edukacyjny    * Motywacja w grupie wsparcia    * Osobista opieka Doradcy Odchudzania    * Konkurs z nagrodami (200 do 1800 zł)"[i]Program edukacyjny?[/i]Każdemu z nadwagą radzę dobrze, idźcie do dietetyka, tam zapłacicie raz a Was doedukują profesjonalnie.[i]Motywacja w grupie?[/i]Wystarczy poszperać i znaleźć fajny portal o odchudzaniu, tam grup jest cała masa, anonimowo można popisać na wiele tematów itp.. ZA DARMOCHĘ.[i]Opieka doradcy?[/i]Ciekawi mnie, czy ci rzekomi specjaliści są z wykształcenia dietetykami i mają KOMPETENCJE by doradzać? Ależ nie, przecież to NIEZALEŻNI doradcy .... [i]Konkurs? Nagrody?[/i]Wliczając koszty pewnie sami kupilibyście sobie te nagrody ... bez psucia nerwów...Koszmar.... naciąganie ludzi w biały dzień, żerowanie na nadziei osób otyłych na schudnięcie, po prostu masakra.

Gość

03-03-2010, 18:11
#6
"Każdy uczestnik, przed rozpoczęciem programu, [b]wnosi bezzwrotną opłatę[/b] w wysokości ustalonej przez organizatora""Jeśli uczestnik przytyje w czasie od ostatniego pomiaru, [b]wpłaca symboliczną opłatę[/b], w formie mandatu, ustaloną przez organizatora, za każdy nabyty kilogram. Jeśli poniżej kilograma, nie wnosi opłaty. Opłata ta jest formą motywacji, aby uczestnicy nie odpuszczali sobie reżimu dietetycznego""Każdy uczestnik ma prawo do jednej nieobecności na zajęciach. Za każdą kolejną nieobecność[b] wpłaca symboliczną opłatę[/b], w formie mandatu, ustaloną przez organizatora. Opłata ta jest formą motywacji, aby uczestnicy nie opuszczali zajęć, które mają przynieść im korzyści w postaci utraty wagi"Opłaty, opłaty, opłaty .... Cytat o rzekomych korzyściach:"    * 12-tygodniowy program edukacyjny    * Motywacja w grupie wsparcia    * Osobista opieka Doradcy Odchudzania    * Konkurs z nagrodami (200 do 1800 zł)"[i]Program edukacyjny?[/i]Każdemu z nadwagą radzę dobrze, idźcie do dietetyka, tam zapłacicie raz a Was doedukują profesjonalnie.[i]Motywacja w grupie?[/i]Wystarczy poszperać i znaleźć fajny portal o odchudzaniu, tam grup jest cała masa, anonimowo można popisać na wiele tematów itp.. ZA DARMOCHĘ.[i]Opieka doradcy?[/i]Ciekawi mnie, czy ci rzekomi specjaliści są z wykształcenia dietetykami i mają KOMPETENCJE by doradzać? Ależ nie, przecież to NIEZALEŻNI doradcy .... [i]Konkurs? Nagrody?[/i]Wliczając koszty pewnie sami kupilibyście sobie te nagrody ... bez psucia nerwów...Koszmar.... naciąganie ludzi w biały dzień, żerowanie na nadziei osób otyłych na schudnięcie, po prostu masakra.
Gość napisał(a):Ale pragnę podkreślić, jeśli ktoś chce -  niech spróbuje.A nóż widelec przyniesie to pożądany skutek i wszyscy będą szczęśliwi... organizatorom wpadnie kilka złotych  a uczestnikom spadnie kilka kilo;)Żeby nie było że złośliwiec, prostak i cham ze mnie{usmiech}Pozdrawiam odchudzających się  i życzę powodzenia

Gość

03-03-2010, 18:16
#7
Ale pragnę podkreślić, jeśli ktoś chce -  niech spróbuje.A nóż widelec przyniesie to pożądany skutek i wszyscy będą szczęśliwi... organizatorom wpadnie kilka złotych  a uczestnikom spadnie kilka kilo;)Żeby nie było że złośliwiec, prostak i cham ze mnie{usmiech}Pozdrawiam odchudzających się  i życzę powodzenia
Gość napisał(a):Witam,zażenowanych postowiczów i mam ogromną prośbę.To co napisałem już wcześniej, zapoznaj się dobrze z tematem,zapytaj i dowiedz się dokładnie zanim podejmiesz decyzję o takim pisaniu.Negatywne opinie jest bardzo prosto pisać szczególnie tym ,którzy sami nie mają inicjatywy.To jest realna pomoc ludziom a przy tym zabawa,gdyż odchudzanie-zdrowe to nie jest łatwy temat.Tak,jestem Konsultantem Firmy Herbalife,ale ponownie poznaj szczegóły-nikt z uczestników nie ma obowiązku stosowania naszego rozwiązania-NAJLEPSZEGO NA ŚWIECIE,udowodnionego badaniami klinicznymi.Jeżeli chodzi o wiedzę ,którą przekazujemy uczestnikom to jest ona fachowa i poparta wieloma szkoleniami,również międzynarodowymi z lekarzami światowej sławy:np. L.Ignarro,D. Heber.Jeśli nie brałeś w tym udziału to się nie wypowiadaj,bo nie wiesz jak to funkcjonuje.Na łamach czasopisma "NAJ" był taki konkurs pilotowany.Zapraszam do lektury.Nic nie jest ukryte.Jesteś zainteresowan(y)a zadzwoń i dowiesz się wszystkiego.Pozdrawiam.

Gość

07-03-2010, 14:20
#8
Witam,zażenowanych postowiczów i mam ogromną prośbę.To co napisałem już wcześniej, zapoznaj się dobrze z tematem,zapytaj i dowiedz się dokładnie zanim podejmiesz decyzję o takim pisaniu.Negatywne opinie jest bardzo prosto pisać szczególnie tym ,którzy sami nie mają inicjatywy.To jest realna pomoc ludziom a przy tym zabawa,gdyż odchudzanie-zdrowe to nie jest łatwy temat.Tak,jestem Konsultantem Firmy Herbalife,ale ponownie poznaj szczegóły-nikt z uczestników nie ma obowiązku stosowania naszego rozwiązania-NAJLEPSZEGO NA ŚWIECIE,udowodnionego badaniami klinicznymi.Jeżeli chodzi o wiedzę ,którą przekazujemy uczestnikom to jest ona fachowa i poparta wieloma szkoleniami,również międzynarodowymi z lekarzami światowej sławy:np. L.Ignarro,D. Heber.Jeśli nie brałeś w tym udziału to się nie wypowiadaj,bo nie wiesz jak to funkcjonuje.Na łamach czasopisma "NAJ" był taki konkurs pilotowany.Zapraszam do lektury.Nic nie jest ukryte.Jesteś zainteresowan(y)a zadzwoń i dowiesz się wszystkiego.Pozdrawiam.
Gość napisał(a):Kompletna sciema i bzdura :DLudzie nie badzcie naiwni na takie chwyty ;)Pozdrawiam!

Gość

07-03-2010, 15:16
#9
Kompletna sciema i bzdura :DLudzie nie badzcie naiwni na takie chwyty ;)Pozdrawiam!
Gość napisał(a):Zagadają człowieka na śmierć i biedak skapituluje ...

Gość

07-03-2010, 22:32
#10
Zagadają człowieka na śmierć i biedak skapituluje ...

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów