USG 3D

Założony przez Joy
strony: 1
Joy napisał(a):Gdzie w Ostrolece i za jaka cene mozna wykonac usg 3d? Czy wtedy istnieje wieksze prawdopodobienstwo poznanie plci malenstwa?

Joy

Wpisów: 10
Dołączył: 23.02.2010
02-03-2010, 08:16
#1
Gdzie w Ostrolece i za jaka cene mozna wykonac usg 3d? Czy wtedy istnieje wieksze prawdopodobienstwo poznanie plci malenstwa?
Gość napisał(a):Witam. Mam 10-cio miesiecznego synka i miałam robione USG 3D u doktora Pyskło przy starym szpitalu w budynky na przeciw Biedronki wchodzi się od  tyłu jest duży napis NFZ czy jakoś tak :) wtedy USG 3D kosztowało mnie 150 zł teraz podobno podrożało jakies 200zł bądz 230zł kosztuje nie jestem pewna :) USG typu 3D jest nie samowitą pamiątką. co do płuci to zalezy od malucha jak sie ułozy więc nie sądze by sprawdzenie tego na zwykłym USG a na USG 3D miało jakieś znaczenie :) ale to juz lekarza trzeba pytac i jak dobrze pamietam USG 3D najlepiej jest robic miedzy 21 a 30 tygodniem ciazy jakos tak :)  Pozdrawiam i polecam :)

Gość

02-03-2010, 11:50
#2
Witam. Mam 10-cio miesiecznego synka i miałam robione USG 3D u doktora Pyskło przy starym szpitalu w budynky na przeciw Biedronki wchodzi się od  tyłu jest duży napis NFZ czy jakoś tak :) wtedy USG 3D kosztowało mnie 150 zł teraz podobno podrożało jakies 200zł bądz 230zł kosztuje nie jestem pewna :) USG typu 3D jest nie samowitą pamiątką. co do płuci to zalezy od malucha jak sie ułozy więc nie sądze by sprawdzenie tego na zwykłym USG a na USG 3D miało jakieś znaczenie :) ale to juz lekarza trzeba pytac i jak dobrze pamietam USG 3D najlepiej jest robic miedzy 21 a 30 tygodniem ciazy jakos tak :)  Pozdrawiam i polecam :)
Gość napisał(a):http://www.ostroleckie.pl/luba/dane/http://www.ostroleckie.p l/luba/dane/pliki/pliki_forum/zakochany.gifpliki/pliki_forum /zdziwko.gif

Gość

14-05-2011, 21:17
#3
http://www.ostroleckie.pl/luba/dane/http://www.ostroleckie.p l/luba/dane/pliki/pliki_forum/zakochany.gifpliki/pliki_forum /zdziwko.gif
Gość napisał(a):Może ktoś jeszcze wypowie się w temacie?  zależy mi na usg 3d/4d oraz cena takiego badania . proszę bardzo o odpowiedzi .

Gość

09-04-2012, 17:09
#4
Może ktoś jeszcze wypowie się w temacie?  zależy mi na usg 3d/4d oraz cena takiego badania . proszę bardzo o odpowiedzi .
Gość napisał(a):rok temu koszt takiego badania (3d) wynosił 200 zł. Ja się rozmyśliłam po obejrzeniu płytki u koleżaniki. Tak naprawdę wszystko zależy od twojego szkraba... wystarczy że źle się ułoży i nie zobaczysz kompletnie nic... a zapłacić i tak trzeba :( jeśli masz możliwość obejrzeć u kogoś taki filmik to radzę najpierw to zrobić.. będziesz wiedziała na co się decydujesz :) pozdrawiam i życzę szybkiego i bezproblemowego rozwiązania ;)

Gość

11-04-2012, 14:57
#5
rok temu koszt takiego badania (3d) wynosił 200 zł. Ja się rozmyśliłam po obejrzeniu płytki u koleżaniki. Tak naprawdę wszystko zależy od twojego szkraba... wystarczy że źle się ułoży i nie zobaczysz kompletnie nic... a zapłacić i tak trzeba :( jeśli masz możliwość obejrzeć u kogoś taki filmik to radzę najpierw to zrobić.. będziesz wiedziała na co się decydujesz :) pozdrawiam i życzę szybkiego i bezproblemowego rozwiązania ;)

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów