Używane skutery - gdzie można kupić ???

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Jak w temacie gdzie w Ostrołęce i okolicach można kupić używane skutery?? A może ktoś ma na sprzedanie jakiś ??? Z tego co się rozglądałem używane skutery mają na Witosa ale jak byłem to stało tylko dwie sztuki.

Gość

24-02-2010, 17:48
#1
Jak w temacie gdzie w Ostrołęce i okolicach można kupić używane skutery?? A może ktoś ma na sprzedanie jakiś ??? Z tego co się rozglądałem używane skutery mają na Witosa ale jak byłem to stało tylko dwie sztuki.
Gość napisał(a):Na witosa jest napewno ale czy gdzieś jeszcze, ja osobiście nie widziałem

Gość

25-02-2010, 07:41
#2
Na witosa jest napewno ale czy gdzieś jeszcze, ja osobiście nie widziałem
Gość napisał(a):mam do sprzedania używany skuter tel 511080003

Gość

22-02-2011, 16:57
#3
mam do sprzedania używany skuter tel 511080003
Gość napisał(a):Hey JEstem Zainsteresowany jaki to skuterek ? i ile bedzie kosztował

Gość

06-09-2012, 17:16
#4
Hey JEstem Zainsteresowany jaki to skuterek ? i ile bedzie kosztował
Gość napisał(a):Brawo, i oto mamy zwycięzcę wykopalisk, wykopał on post napisany:[b]2011-02-22, 16:57:24[/b]czyli ponad półtora roku temu.Od redakcji eostroleki zwycięzca w nagrodę zdobywa złotą łopatę i kilof, a od głównego sponsora (Prezydenta Miasta Ostrołęki) dodatkowo otrzymuje kartę wielkiej rodziny uprawniającą na bezpłatne (w weekendy i święta) prowadzenie dalszych wykopalisk na terenie miasta.Nagrody można odebrać pod adresem:ul. Farna 9alub w siedzibie głównego sponsora:ul. Plac Bema 1Po odbiór nagród należy się zgłosić osobiście wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość zwycięzcy oraz z klauzulą:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."Gratulujemy zwycięstwa.Redakcja.

Gość

06-09-2012, 18:52
#5
Brawo, i oto mamy zwycięzcę wykopalisk, wykopał on post napisany:[b]2011-02-22, 16:57:24[/b]czyli ponad półtora roku temu.Od redakcji eostroleki zwycięzca w nagrodę zdobywa złotą łopatę i kilof, a od głównego sponsora (Prezydenta Miasta Ostrołęki) dodatkowo otrzymuje kartę wielkiej rodziny uprawniającą na bezpłatne (w weekendy i święta) prowadzenie dalszych wykopalisk na terenie miasta.Nagrody można odebrać pod adresem:ul. Farna 9alub w siedzibie głównego sponsora:ul. Plac Bema 1Po odbiór nagród należy się zgłosić osobiście wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość zwycięzcy oraz z klauzulą:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."Gratulujemy zwycięstwa.Redakcja.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów