Adwokat do spraw spadkowych - szukam

Założony przez to_be_or_not_to_be
strony: 1
to_be_or_not_to_be napisał(a):Witam, poszukuję DOBREGO adwokata do spraw spadkowych, proszę o kontakt. Pozdrawiam.

to_be_or_not_to_be

Wpisów: 1
Dołączył: 15.02.2010
15-02-2010, 01:28
#1
Witam, poszukuję DOBREGO adwokata do spraw spadkowych, proszę o kontakt. Pozdrawiam.
Gość napisał(a):Polecam p.Michała Adamkowskiego.{usmiech} Bardzo dobry adwokat.  Ma swoją kancelarię w hadlowcu, ul. Gorbatowa 3/21 Tel. 0-29 764-48-46  Pozdrawiam.

Gość

15-02-2010, 09:50
#2
Polecam p.Michała Adamkowskiego.{usmiech} Bardzo dobry adwokat.  Ma swoją kancelarię w hadlowcu, ul. Gorbatowa 3/21 Tel. 0-29 764-48-46  Pozdrawiam.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam p.Michała Adamkowskiego.{usmiech} Bardzo dobry adwokat.  Ma swoją kancelarię w hadlowcu, ul. Gorbatowa 3/21 Tel. 0-29 764-48-46  Pozdrawiam.[/quote]Proszę jaka ładna reklama, a podobno mecenasi nie mogą się reklamować:)Ktoś z Chorzel poleca kauzypede...A tak na marginesie nie musi być adwokat, radca również może to prowadzić.

Gość

16-02-2010, 11:16
#3
[quote=Gość]Polecam p.Michała Adamkowskiego.{usmiech} Bardzo dobry adwokat.  Ma swoją kancelarię w hadlowcu, ul. Gorbatowa 3/21 Tel. 0-29 764-48-46  Pozdrawiam.[/quote]Proszę jaka ładna reklama, a podobno mecenasi nie mogą się reklamować:)Ktoś z Chorzel poleca kauzypede...A tak na marginesie nie musi być adwokat, radca również może to prowadzić.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Polecam p.Michała Adamkowskiego.{usmiech} Bardzo dobry adwokat.  Ma swoją kancelarię w hadlowcu, ul. Gorbatowa 3/21 Tel. 0-29 764-48-46  Pozdrawiam.[/quote]Proszę jaka ładna reklama, a podobno mecenasi nie mogą się reklamować:)Ktoś z Chorzel poleca kauzypede...A tak na marginesie nie musi być adwokat, radca również może to prowadzić. [/quote]A i żeby nie było, nie mam nic do członków palestry z poleconym włącznie :)

Gość

16-02-2010, 11:17
#4
[quote=Gość][quote=Gość]Polecam p.Michała Adamkowskiego.{usmiech} Bardzo dobry adwokat.  Ma swoją kancelarię w hadlowcu, ul. Gorbatowa 3/21 Tel. 0-29 764-48-46  Pozdrawiam.[/quote]Proszę jaka ładna reklama, a podobno mecenasi nie mogą się reklamować:)Ktoś z Chorzel poleca kauzypede...A tak na marginesie nie musi być adwokat, radca również może to prowadzić. [/quote]A i żeby nie było, nie mam nic do członków palestry z poleconym włącznie :)
Gość napisał(a):Skorzystaj z sekcji "Oceń Prawnika" serwisu www.e-prawnik.pl,znajdziesz tam ciekawe opinie klientów, które na pewno pomogą Ci dokonać słusznego wyboru.

Gość

02-03-2010, 15:37
#5
Skorzystaj z sekcji "Oceń Prawnika" serwisu www.e-prawnik.pl,znajdziesz tam ciekawe opinie klientów, które na pewno pomogą Ci dokonać słusznego wyboru.
Gość napisał(a):Skorzystaj z sekcji "Oceń Prawnika" serwisu www.e-prawnik.pl,znajdziesz tam ciekawe opinie klientów, które na pewno pomogą Ci dokonać słusznego wyboru.

Gość

02-03-2010, 15:37
#6
Skorzystaj z sekcji "Oceń Prawnika" serwisu www.e-prawnik.pl,znajdziesz tam ciekawe opinie klientów, które na pewno pomogą Ci dokonać słusznego wyboru.
Gość napisał(a):

Ze swojej strony mogę polecić kancelarię adwokacką Kuba Makoś - https://adwokatmakos.pl/ Specjalizuje się on w wielu dziedzinach, w tym także właśnie w prawie spadkowym. Dzięki dużemu doświadczeniu na pewno pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowie na każde nurtujące pytanie. Fachowiec z doświadczeniem doskonale orientuje się w różnych niuansach spadkowych, w tym także w tych bardziej skomplikowanych sprawach. Na pewno nie zaszkodzi udać się na konsultacje i o wszystko wypytać.

Gość

09-11-2021, 19:58
#7

Ze swojej strony mogę polecić kancelarię adwokacką Kuba Makoś - https://adwokatmakos.pl/ Specjalizuje się on w wielu dziedzinach, w tym także właśnie w prawie spadkowym. Dzięki dużemu doświadczeniu na pewno pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowie na każde nurtujące pytanie. Fachowiec z doświadczeniem doskonale orientuje się w różnych niuansach spadkowych, w tym także w tych bardziej skomplikowanych sprawach. Na pewno nie zaszkodzi udać się na konsultacje i o wszystko wypytać.

Gość napisał(a):
to_be_or_not_to_be napisał(a):Witam, poszukuję DOBREGO adwokata do spraw spadkowych, proszę o kontakt. Pozdrawiam.

Pani Olga Gawarska.

Gość

10-11-2021, 23:50
#8
to_be_or_not_to_be napisał(a):Witam, poszukuję DOBREGO adwokata do spraw spadkowych, proszę o kontakt. Pozdrawiam.

Pani Olga Gawarska.

Gość napisał(a):

Mecenas Przemysław Kowalski

Gość

17-11-2021, 12:52
#9

Mecenas Przemysław Kowalski

Gość napisał(a):

dzięki, bo też kogoś szukam :)

Gość

10-06-2022, 09:03
#10

dzięki, bo też kogoś szukam :)

Gość napisał(a):

pan mecenas Czarnecki na swoj sad nie bedzie pisal

Gość

14-06-2022, 03:25
#11

pan mecenas Czarnecki na swoj sad nie bedzie pisal

Gość napisał(a):

dobry adwokat pan czarnecki

Gość

14-06-2022, 03:26
#12

dobry adwokat pan czarnecki

Gość napisał(a):

W Warszawie znalazłam obrego awokata, mnie pomagał w sprawie karnej akurat ale jak mi wiadomo i takimi sprawami się zajmujen mecenas Mariusz Olężałek. Ma Kancelarie w Łodzi i w Warszawie

Gość

02-08-2022, 21:54
#13

W Warszawie znalazłam obrego awokata, mnie pomagał w sprawie karnej akurat ale jak mi wiadomo i takimi sprawami się zajmujen mecenas Mariusz Olężałek. Ma Kancelarie w Łodzi i w Warszawie

Gość napisał(a):

Ja jestes spod stolicy i szukałam w miastach osciennych dobrego adwokata ale patrzac po opiniach w necie okazało się ze musze szukac w Wawie bezposrednio. Tak trafilam do kancelarii pani Iwony Sepioło. Bardzo fajna i sypmatyczna pani adwokat z podejsciem do czlowieka, widac ze liczy się klient bo wytłumaczyła laikowi wszystko co się dzieje i czego można sie spodziewac po sprawie. Zdecydowalam sie na nią i jej reprezentowanie mnie i było warto bo sprawa wygrana już po 2 rozprawach.

Gość

04-07-2023, 13:45
#14

Ja jestes spod stolicy i szukałam w miastach osciennych dobrego adwokata ale patrzac po opiniach w necie okazało się ze musze szukac w Wawie bezposrednio. Tak trafilam do kancelarii pani Iwony Sepioło. Bardzo fajna i sypmatyczna pani adwokat z podejsciem do czlowieka, widac ze liczy się klient bo wytłumaczyła laikowi wszystko co się dzieje i czego można sie spodziewac po sprawie. Zdecydowalam sie na nią i jej reprezentowanie mnie i było warto bo sprawa wygrana już po 2 rozprawach.

Gość napisał(a):

Piotr Domański 607-791-994

Gość

21-07-2023, 09:59
#15

Piotr Domański 607-791-994


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów