Najlepsza fryzjerka w Ostrołęce( od uczesań na ślub? )

Założony przez mister
strony: 1
mister napisał(a):Czy wiecie kto najlepiej potrafi uczesać na ślub w ostrołce.

mister

Wpisów: 4
Dołączył: 04.03.2009
12-01-2010, 13:08
#1
Czy wiecie kto najlepiej potrafi uczesać na ślub w ostrołce.
Gość napisał(a):to zeleży jaką fryzurę byś chciała każda fryzjerka na swój sposób czesac jakoś potrafi! {ok}

Gość

12-01-2010, 20:26
#2
to zeleży jaką fryzurę byś chciała każda fryzjerka na swój sposób czesac jakoś potrafi! {ok}
Gość napisał(a):Zgadzam się z opinią poprzedniczki. Każdy ma swój gust a każdy fryzjer swój styl, jednemu pasuje to a drugiemu co innego. A najlepiej zrobisz jak pójdziesz do swojego sprawdzonego przez siebie samą. Pozdrawiam:)

Gość

12-01-2010, 20:44
#3
Zgadzam się z opinią poprzedniczki. Każdy ma swój gust a każdy fryzjer swój styl, jednemu pasuje to a drugiemu co innego. A najlepiej zrobisz jak pójdziesz do swojego sprawdzonego przez siebie samą. Pozdrawiam:)
Gość napisał(a):Zgadzam się z opinią poprzedniczki. Każdy ma swój gust a każdy fryzjer swój styl, jednemu pasuje to a drugiemu co innego. A najlepiej zrobisz jak pójdziesz do swojego sprawdzonego przez siebie samą. Pozdrawiam:)

Gość

12-01-2010, 20:44
#4
Zgadzam się z opinią poprzedniczki. Każdy ma swój gust a każdy fryzjer swój styl, jednemu pasuje to a drugiemu co innego. A najlepiej zrobisz jak pójdziesz do swojego sprawdzonego przez siebie samą. Pozdrawiam:)
Gość napisał(a):A ja polecam Pania Kasie z salonu fryzjerskiego IMAGE. Sama się czesałam we wrzesniu na wlasny slub u niej i wyszlam bardzo zadowolona. Fryzura trzymala sie 3 dni:)

Gość

12-01-2010, 22:03
#5
A ja polecam Pania Kasie z salonu fryzjerskiego IMAGE. Sama się czesałam we wrzesniu na wlasny slub u niej i wyszlam bardzo zadowolona. Fryzura trzymala sie 3 dni:)
Gość napisał(a):Ja polecam salon pretty you na piłsudskiego za pływalnią, szefowa Lipińska czesze przepięknie, sprawdzona, czesala mnie na ślub

Gość

13-01-2010, 10:07
#6
Ja polecam salon pretty you na piłsudskiego za pływalnią, szefowa Lipińska czesze przepięknie, sprawdzona, czesala mnie na ślub
Gość napisał(a):Ja polecam salon pretty you na piłsudskiego za pływalnią, szefowa Lipińska czesze przepięknie, sprawdzona, czesala mnie na ślub

Gość

13-01-2010, 10:07
#7
Ja polecam salon pretty you na piłsudskiego za pływalnią, szefowa Lipińska czesze przepięknie, sprawdzona, czesala mnie na ślub

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów