Skrzypaczka / skrzypek

Założony przez kkkk
strony: 1
kkkk napisał(a):Witam, poszukuję kontaktu do osoby, która mogłaby zagrać utwór/dwa na ślubie. Ewentualnie do osób (jedna gra, druga śpiewa).Bardzo proszę osoby posiadające jakiekolwiek informacje o odpowiedź.

kkkk

Wpisów: 1
Dołączył: 16.03.2009
09-12-2009, 23:13
#1
Witam, poszukuję kontaktu do osoby, która mogłaby zagrać utwór/dwa na ślubie. Ewentualnie do osób (jedna gra, druga śpiewa).Bardzo proszę osoby posiadające jakiekolwiek informacje o odpowiedź.
Gość napisał(a):skontaktuję się z ludźmi ze szkoły muzycznej,poszukaj w internecie,odwiedzałem ostatnio ich witrynę,są podane nazwiska oraz instrumenty na których grają dane osoby oraz tel. do szkoły

Gość

10-12-2009, 21:51
#2
skontaktuję się z ludźmi ze szkoły muzycznej,poszukaj w internecie,odwiedzałem ostatnio ich witrynę,są podane nazwiska oraz instrumenty na których grają dane osoby oraz tel. do szkoły
Gość napisał(a):a czy mogę poprosić o linka? Szukam w google i nic takiego znaleźć nie mogę... dzięki:)

Gość

10-12-2009, 22:40
#3
a czy mogę poprosić o linka? Szukam w google i nic takiego znaleźć nie mogę... dzięki:)
Gość napisał(a):http://www.psm-ostroleka.ovh.org/

Gość

11-12-2009, 10:04
#4
http://www.psm-ostroleka.ovh.org/
Gość napisał(a):Dziś w Kafeterii jest koncert tria jazzowego,jest tam również skrzypaczka,wpadnij tam a może się dogadasz.

Gość

11-12-2009, 18:22
#5
Dziś w Kafeterii jest koncert tria jazzowego,jest tam również skrzypaczka,wpadnij tam a może się dogadasz.
Gość napisał(a):[quote=kkkk]Witam, poszukuję kontaktu do osoby, która mogłaby zagrać utwór/dwa na ślubie. Ewentualnie do osób (jedna gra, druga śpiewa).Bardzo proszę osoby posiadające jakiekolwiek informacje o odpowiedź.[/quote]Urszula Chrulska

Gość

04-03-2010, 16:37
#6
[quote=kkkk]Witam, poszukuję kontaktu do osoby, która mogłaby zagrać utwór/dwa na ślubie. Ewentualnie do osób (jedna gra, druga śpiewa).Bardzo proszę osoby posiadające jakiekolwiek informacje o odpowiedź.[/quote]Urszula Chrulska
Gość napisał(a):A może jakieś dodatkowe informacje? Czy ta pani gra czy śpiewa? Ewentualnie proszę o jakiś kontakt lub wskazówkę gdzie mogę tą panią spotkać:)

Gość

04-03-2010, 16:44
#7
A może jakieś dodatkowe informacje? Czy ta pani gra czy śpiewa? Ewentualnie proszę o jakiś kontakt lub wskazówkę gdzie mogę tą panią spotkać:)
Gość napisał(a):Pani Urszula z tego co wiem bywa raz w tygodniu w szkole muzycznej na ul. Traugutta. Myślę że tam należało by szukać kontaktu.

Gość

04-03-2010, 18:35
#8
Pani Urszula z tego co wiem bywa raz w tygodniu w szkole muzycznej na ul. Traugutta. Myślę że tam należało by szukać kontaktu.
Gość napisał(a):Dziękuję za informację:)

Gość

04-03-2010, 18:43
#9
Dziękuję za informację:)
Gość napisał(a):Podaj swój mail , myślę że mogę pomóc w sprawie kontaktu z panią Urszulą

Gość

04-03-2010, 21:14
#10
Podaj swój mail , myślę że mogę pomóc w sprawie kontaktu z panią Urszulą
Gość napisał(a):twojakamilka@wp.pl

Gość

04-03-2010, 21:40
#11
twojakamilka@wp.pl
Gość napisał(a):Ja również znam P.Urszulę i naprawdę polecam. Sam słyszałem.

Gość

11-03-2010, 21:57
#12
Ja również znam P.Urszulę i naprawdę polecam. Sam słyszałem.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja również znam P.Urszulę i naprawdę polecam. Sam słyszałem.[/quote]Czy mógłbym dostać nr tel do pani Urszuli od Was?pozdrawiam serdecznie

Gość

07-09-2011, 08:07
#13
[quote=Gość]Ja również znam P.Urszulę i naprawdę polecam. Sam słyszałem.[/quote]Czy mógłbym dostać nr tel do pani Urszuli od Was?pozdrawiam serdecznie
Gość napisał(a):Kontakt do dziewczyn, które zagrają na skrzypcach (u mnie grały) 512 967 533 lub 694 124 839  

Gość

21-09-2011, 17:56
#14
Kontakt do dziewczyn, które zagrają na skrzypcach (u mnie grały) 512 967 533 lub 694 124 839  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów