kurs na prawko - pare pytań

Założony przez miguel
strony: 1
miguel napisał(a):witamw marcu kończe 18 lat i planuje zapisać sie na kurs na prawo jazdy, oczywiscie kat B. mam w zwiazku z tym pare pytań, moga wam sie wydać głupie no ale ja naprawde mało się tym interesowałem do tej pory a chciałbym prawko zrobić jak najszybciej. 1) czy jeżeli urodziny mam w drugiej połowie marca to czy mogę zapisać się na kurs rozpoczynający się na początku grudnia? wiem że 3 miechy przed można się zapisać. podejrzewam, że to nie jest liczone co do dnia, lecz wolę się upewnić...2) jeżeli chodzi o wykłady teoretyczne. czy muszę być na wszystkich? wy chodziliście na wszystkie? jak to wyglądało?3) jakie dokumenty potrzebne są do zapisania się na kurs? wiadomo, że dowodu osobistego jeszcze nie mam, więc jakie dokumenty muszę przedstawić żeby się zapisać?4) czy instruktor zostaje mi przydzielony czy sam sobie mogę go wybrać?z góry dziękuję za odpowiedzi. wybaczcie, ale dotychczas nie interesowałem się takimi rzeczami i jestem w tej akurat kwestii niedoinformowany ;-) Pozdrawiam.  

miguel

Wpisów: 1
Dołączył: 29.11.2009
29-11-2009, 20:13
#1
witamw marcu kończe 18 lat i planuje zapisać sie na kurs na prawo jazdy, oczywiscie kat B. mam w zwiazku z tym pare pytań, moga wam sie wydać głupie no ale ja naprawde mało się tym interesowałem do tej pory a chciałbym prawko zrobić jak najszybciej. 1) czy jeżeli urodziny mam w drugiej połowie marca to czy mogę zapisać się na kurs rozpoczynający się na początku grudnia? wiem że 3 miechy przed można się zapisać. podejrzewam, że to nie jest liczone co do dnia, lecz wolę się upewnić...2) jeżeli chodzi o wykłady teoretyczne. czy muszę być na wszystkich? wy chodziliście na wszystkie? jak to wyglądało?3) jakie dokumenty potrzebne są do zapisania się na kurs? wiadomo, że dowodu osobistego jeszcze nie mam, więc jakie dokumenty muszę przedstawić żeby się zapisać?4) czy instruktor zostaje mi przydzielony czy sam sobie mogę go wybrać?z góry dziękuję za odpowiedzi. wybaczcie, ale dotychczas nie interesowałem się takimi rzeczami i jestem w tej akurat kwestii niedoinformowany ;-) Pozdrawiam.  
Gość napisał(a):Radziłabym pójść do ośrodka szkoleniowego - tam, gdzie będziesz chciał uczęszczać na wykłady i dopytać o wszelkie formalności, wówczas napewno uzyskasz konkretnych odpowiedzi na swoje pytania i unikniesz niedomówień czy wprowadzania w błąd przez osoby niedoinformowane{usmiech}

Gość

30-11-2009, 12:35
#2
Radziłabym pójść do ośrodka szkoleniowego - tam, gdzie będziesz chciał uczęszczać na wykłady i dopytać o wszelkie formalności, wówczas napewno uzyskasz konkretnych odpowiedzi na swoje pytania i unikniesz niedomówień czy wprowadzania w błąd przez osoby niedoinformowane{usmiech}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów