MAŚĆ NA BLIZNY ROBIONA PRZEZ STARSZEGO PANA Z WOJCIECHOWIC

Założony przez magddusia
strony: 1
magddusia napisał(a):Czy słyszeliście o maści na blizny robionej przez starszego Pana z Wojciechowic lub tamtych okolic? podobno bardzo skuteczna ale jej skład jest tajemnicą

magddusia

Wpisów: 19
Dołączył: 15.03.2009
26-11-2009, 17:07
#1
Czy słyszeliście o maści na blizny robionej przez starszego Pana z Wojciechowic lub tamtych okolic? podobno bardzo skuteczna ale jej skład jest tajemnicą
Gość napisał(a):Coś słyszałam na ten temat jak leżałam w szpitalu.Kobietki coś opowiadały że ta maść jest świetna.Jedna mówiła że miała strasznie poparzoną rękę a dzięki tej maści nie ma ani śladu i rzeczywiście śladu nie było... Mówiły jeszcze że mężczyzna który to robi jest już barrrrdzo stary i nie chce nikomu zdradzić składu.O więcej nie dopytywałam bo blizn nie mam :)

Gość

27-11-2009, 12:04
#2
Coś słyszałam na ten temat jak leżałam w szpitalu.Kobietki coś opowiadały że ta maść jest świetna.Jedna mówiła że miała strasznie poparzoną rękę a dzięki tej maści nie ma ani śladu i rzeczywiście śladu nie było... Mówiły jeszcze że mężczyzna który to robi jest już barrrrdzo stary i nie chce nikomu zdradzić składu.O więcej nie dopytywałam bo blizn nie mam :)
Gość napisał(a):Fajna  sprawa taka maść !!!!!!

Gość

27-11-2009, 12:45
#3
Fajna  sprawa taka maść !!!!!!
Gość napisał(a):też coś na ten temat słyszałam ale niestety nie znam szczegółów:( hehe to krąży po oce jak legenda :)

Gość

04-12-2009, 16:59
#4
też coś na ten temat słyszałam ale niestety nie znam szczegółów:( hehe to krąży po oce jak legenda :)
Gość napisał(a):szarlataneria ?????{?}

Gość

05-12-2009, 17:32
#5
szarlataneria ?????{?}
Gość napisał(a):a może ktoś ma do tego pana jakikolwiek kontakt mam poparzoną dłoń i by się przydała taka cudowna maść{usmiech}

Gość

06-12-2009, 13:52
#6
a może ktoś ma do tego pana jakikolwiek kontakt mam poparzoną dłoń i by się przydała taka cudowna maść{usmiech}
Gość napisał(a):też bym prosiła o jakiś kontakt do tego pana!!!

Gość

07-12-2009, 10:35
#7
też bym prosiła o jakiś kontakt do tego pana!!!
Gość napisał(a):tan facet robi to maść z psiego tłuszczu{diabelek}

Gość

11-05-2010, 19:05
#8
tan facet robi to maść z psiego tłuszczu{diabelek}
Gość napisał(a):DLA ZAINTERESOWANYCH COŚ LEPSZEGO.......http://www.eostroleka.pl/hitchcesz-schudnac-m oze-przytyc-byc-zdrowym-mecza-cie-bole-plecow-i-stawow-chces z-zlikwidowac-przbawienia-skory-tradzik-oraz-zmarszczki-byc- pozytywnie,ogl45932.htmlZAPRASZAM  

Gość

22-02-2011, 01:04
#9
DLA ZAINTERESOWANYCH COŚ LEPSZEGO.......http://www.eostroleka.pl/hitchcesz-schudnac-m oze-przytyc-byc-zdrowym-mecza-cie-bole-plecow-i-stawow-chces z-zlikwidowac-przbawienia-skory-tradzik-oraz-zmarszczki-byc- pozytywnie,ogl45932.htmlZAPRASZAM  
Gość napisał(a):A JA MAM REWELACYJNE PRODUKTY ALOESOWE NA BLIZNY I NIE TYLKO.SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ A OPOWIEM CI O NICH WSZYTKO.SYLAS@INTERIA.EU POZDRAWIAM IZABELA

Gość

10-08-2012, 09:47
#10
A JA MAM REWELACYJNE PRODUKTY ALOESOWE NA BLIZNY I NIE TYLKO.SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ A OPOWIEM CI O NICH WSZYTKO.SYLAS@INTERIA.EU POZDRAWIAM IZABELA

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów