Pałac w Szczawinie

Założony przez SpecialFriend
strony: 1 2 3 dalej
SpecialFriend napisał(a):Witam wszystkich!Chciałam sie dowiedzieć, czy ktoś z Was organizował swoje własne wesele bądź był na weselu w Pałacu w Szczawinie. Jeśli tak, to bardzo proszę o rekomendację tego obiektu (sala jadalna, jedzenie, obsługa, sala taneczna, pokoje gościnne, dodatkowe atrakcje).Będę ogromnie wdzięczna za każdą informację.Pozdrawiam!

SpecialFriend

Wpisów: 1
Dołączył: 22.11.2009
22-11-2009, 18:57
#1
Witam wszystkich!Chciałam sie dowiedzieć, czy ktoś z Was organizował swoje własne wesele bądź był na weselu w Pałacu w Szczawinie. Jeśli tak, to bardzo proszę o rekomendację tego obiektu (sala jadalna, jedzenie, obsługa, sala taneczna, pokoje gościnne, dodatkowe atrakcje).Będę ogromnie wdzięczna za każdą informację.Pozdrawiam!
Gość napisał(a):lipa straszna jak na wesele, małe to i po prostu nie na taką imprezę.{dobani} A i słyszałem, że właścicielka dziwna i z długami.

Gość

22-11-2009, 19:01
#2
lipa straszna jak na wesele, małe to i po prostu nie na taką imprezę.{dobani} A i słyszałem, że właścicielka dziwna i z długami.
Gość napisał(a):Beznadzieja.Właścicielka konfliktowa.

Gość

22-11-2009, 20:24
#3
Beznadzieja.Właścicielka konfliktowa.
Gość napisał(a):Pałac a Szczawinie  to totalna klapa byłem tam dwa lata temu na weselu i nikomu nie polecam:goscie siedzą na 3 salach nie ma sali do bawienia się z ze było to w sierpniu to goście tańczyli na zewnątrz,jedzenie było zimne bo przywozi tam katering a właścicielka jest do bani i sraszne wychodzi tam drogo.A i wszystko trzeba na umowie wyszczegulnić bo wychodza jaja.

Gość

23-11-2009, 13:17
#4
Pałac a Szczawinie  to totalna klapa byłem tam dwa lata temu na weselu i nikomu nie polecam:goscie siedzą na 3 salach nie ma sali do bawienia się z ze było to w sierpniu to goście tańczyli na zewnątrz,jedzenie było zimne bo przywozi tam katering a właścicielka jest do bani i sraszne wychodzi tam drogo.A i wszystko trzeba na umowie wyszczegulnić bo wychodza jaja.
Gość napisał(a):prostactwo co niektórych gości nie zna granic -myślenie naprawdę nie boli -ale w sumie to jednak tylko Ostrołęka i jej okolice więc czego można wymagać? Zadowolą sie przytupajkami remizowskimi gdzie atrakcją bedzie jak sie wujek z ciotką pokłócił bądż kto sie wiecej napił{nie}itp. i powiedzą ze było weselicho bo tano!!!!!!!!!!!!Osobiscie nigdy nie byłam tam na weselu ,ale sam Pałac widziałam z zewnątrz i dla mnie rewelacja -to ze drozej niż w innych salach-remizach to raczej normalne -no dla osób choć trochę myślacych.każdy ma inne wyobrażenie o swoim ślubie i weselu -dla mnie to musi być dzień wyjątkowy i dlatego nie szukałam zwykłego miejsca,gdzie wesele bedzie jak każde inne na ktorym byłam gdzie goście czekają do tortu i do domu.Dlatego popieram osoby szukające wyjątkowych miejsc i atrakcji ,a nie tylko balonów i wielkiej michy/choc jest ona tez istotna/-osobiście powiem ze koszt jest wyższy o około 2 -3 tys.-jednak uwiesz mi warto.Proponuję nie szukać opinii na forum tylko poszukać ,popatrzeć i osobiście porozmawieć z właścicielami

Gość

24-11-2009, 01:01
#5
prostactwo co niektórych gości nie zna granic -myślenie naprawdę nie boli -ale w sumie to jednak tylko Ostrołęka i jej okolice więc czego można wymagać? Zadowolą sie przytupajkami remizowskimi gdzie atrakcją bedzie jak sie wujek z ciotką pokłócił bądż kto sie wiecej napił{nie}itp. i powiedzą ze było weselicho bo tano!!!!!!!!!!!!Osobiscie nigdy nie byłam tam na weselu ,ale sam Pałac widziałam z zewnątrz i dla mnie rewelacja -to ze drozej niż w innych salach-remizach to raczej normalne -no dla osób choć trochę myślacych.każdy ma inne wyobrażenie o swoim ślubie i weselu -dla mnie to musi być dzień wyjątkowy i dlatego nie szukałam zwykłego miejsca,gdzie wesele bedzie jak każde inne na ktorym byłam gdzie goście czekają do tortu i do domu.Dlatego popieram osoby szukające wyjątkowych miejsc i atrakcji ,a nie tylko balonów i wielkiej michy/choc jest ona tez istotna/-osobiście powiem ze koszt jest wyższy o około 2 -3 tys.-jednak uwiesz mi warto.Proponuję nie szukać opinii na forum tylko poszukać ,popatrzeć i osobiście porozmawieć z właścicielami
Gość napisał(a):Skoro nie byłaś to po co zabierasz głos ?Nikt nie potępia osób szukających czegoś innego, tylko te osoby chcą opinii osób, które miały tam imprezy. Nawej najpięknięjszą salę mogą zepsuć problemowi właściciele, fatalna obsługa czy niesmaczne zimne jedzenie.

Gość

24-11-2009, 08:04
#6
Skoro nie byłaś to po co zabierasz głos ?Nikt nie potępia osób szukających czegoś innego, tylko te osoby chcą opinii osób, które miały tam imprezy. Nawej najpięknięjszą salę mogą zepsuć problemowi właściciele, fatalna obsługa czy niesmaczne zimne jedzenie.
Gość napisał(a):Niby,,Pałac" w Szczawinie w porównaniu do innych ostrołęckich lokali jeżeli chodzi o takie imprezy jak wesela to  nie dorasta im nawet do pięt.

Gość

24-11-2009, 11:46
#7
Niby,,Pałac" w Szczawinie w porównaniu do innych ostrołęckich lokali jeżeli chodzi o takie imprezy jak wesela to  nie dorasta im nawet do pięt.
Gość napisał(a):ostrołęckie lokale...dziecko lub intelektualny impotencie,nie wiem jak mam ciebie nazwać,pałac w szczawinie został wybudowany prawie 200 lat temu jest otoczony pięknym ponad 200 letni parkiem i wewnątrz budynku są antyki i ty porównujesz takie miejsce do budynku wybudowanego najtańszym kosztem 20 lat,który rzuca się w oczy swoją brzydotą,jednym słowem jest bohomazem,ale czego od ciebie wymagać?niczegow końcu jesteś tylko prymitywnym kurpiem

Gość

27-11-2009, 05:34
#8
ostrołęckie lokale...dziecko lub intelektualny impotencie,nie wiem jak mam ciebie nazwać,pałac w szczawinie został wybudowany prawie 200 lat temu jest otoczony pięknym ponad 200 letni parkiem i wewnątrz budynku są antyki i ty porównujesz takie miejsce do budynku wybudowanego najtańszym kosztem 20 lat,który rzuca się w oczy swoją brzydotą,jednym słowem jest bohomazem,ale czego od ciebie wymagać?niczegow końcu jesteś tylko prymitywnym kurpiem
Gość napisał(a):"""w końcu jesteś tylko prymitywnym kurpiem"""To chyba Ty nie masz kultury!!!!!!!!!!!!!!

Gość

27-11-2009, 08:48
#9
"""w końcu jesteś tylko prymitywnym kurpiem"""To chyba Ty nie masz kultury!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):[quote=]ostrołęckie lokale...dziecko lub intelektualny impotencie,nie wiem jak mam ciebie nazwać,pałac w szczawinie został wybudowany prawie 200 lat temu jest otoczony pięknym ponad 200 letni parkiem i wewnątrz budynku są antyki i ty porównujesz takie miejsce do budynku wybudowanego najtańszym kosztem 20 lat,który rzuca się w oczy swoją brzydotą,jednym słowem jest bohomazem,ale czego od ciebie wymagać?niczegow końcu jesteś tylko prymitywnym kurpiem[/quote]popieram ,lecz niestety Ostrołęczanie mają tylko wielkie wyobrażenie o sobie lecz na sztuce i kulturze się jeszcze długo znać nie będą więc te 200 lat nie przedstawia zadnej wartości ,wartością jest cena i limuzyna i może być stołówka nie jakość- otoczka i klimatzenada

Gość

27-11-2009, 16:30
#10
[quote=]ostrołęckie lokale...dziecko lub intelektualny impotencie,nie wiem jak mam ciebie nazwać,pałac w szczawinie został wybudowany prawie 200 lat temu jest otoczony pięknym ponad 200 letni parkiem i wewnątrz budynku są antyki i ty porównujesz takie miejsce do budynku wybudowanego najtańszym kosztem 20 lat,który rzuca się w oczy swoją brzydotą,jednym słowem jest bohomazem,ale czego od ciebie wymagać?niczegow końcu jesteś tylko prymitywnym kurpiem[/quote]popieram ,lecz niestety Ostrołęczanie mają tylko wielkie wyobrażenie o sobie lecz na sztuce i kulturze się jeszcze długo znać nie będą więc te 200 lat nie przedstawia zadnej wartości ,wartością jest cena i limuzyna i może być stołówka nie jakość- otoczka i klimatzenada
Gość napisał(a):Jeżeli ci się podoba to proszę bardzo.Wedlug mnie  Pałac to można co najwyżej zwiedzać.Mam oczywiście szacunek dla historii,ale to nie jest lokal przystosowany do Imprez takich jak wesela , bale itp.Widać od razu , że  nie masz pojęcia ile warunków musi byc spełnionych , żeby prowadzic lokal gastronomiczny.Pomijam twoja kulturę raczej jej brak.Kurp

Gość

27-11-2009, 18:58
#11
Jeżeli ci się podoba to proszę bardzo.Wedlug mnie  Pałac to można co najwyżej zwiedzać.Mam oczywiście szacunek dla historii,ale to nie jest lokal przystosowany do Imprez takich jak wesela , bale itp.Widać od razu , że  nie masz pojęcia ile warunków musi byc spełnionych , żeby prowadzic lokal gastronomiczny.Pomijam twoja kulturę raczej jej brak.Kurp
Gość napisał(a):Bardzo gorliwie broni pani swojego interesu (rozumiem) ale jeżeli obraża pani kurpi nazywając prostakami i tępakami to jest to dużo poniżej godności tak zacnej osoby za jaką się pani uważa i tylko pani. No i co w ogóle tu pani robi w tych niskich progach wśród tych prostych kurpi trzeba było w Paryżu "biznesy" otwierać.

Gość

27-11-2009, 19:12
#12
Bardzo gorliwie broni pani swojego interesu (rozumiem) ale jeżeli obraża pani kurpi nazywając prostakami i tępakami to jest to dużo poniżej godności tak zacnej osoby za jaką się pani uważa i tylko pani. No i co w ogóle tu pani robi w tych niskich progach wśród tych prostych kurpi trzeba było w Paryżu "biznesy" otwierać.
Gość napisał(a):{nie} no własnie całe Kurpie bij ,zabij i wynocha..........nie jestem włascicielka palacu -jestem w trakcie organizacji własnego przyjecia i nie prawdą jest ze palac musi spelniac wymogilokalu gastronomicznego-ja wynajmuje lokal i sama sobie oragnizuje wesele wynajmujac firmę cateringową-lecz na pewno nie Augustyniaka -bo w tej firmie liczy sie ilość a nie jakość ,wyposażenie mają fatalne -wszystko najtanszym kosztem.Zwiedzac?.............. a miec w takich wnętrzach wesele ?..........ale jedni lubią malucha inni mercedesa bo w sumie i to i to jeżdzi tyle ze jedno drożej drugie taniejpozdrawiam okolicznych włascicieli sal bankietowych i życze dobrego samku i gustu

Gość

27-11-2009, 19:48
#13
{nie} no własnie całe Kurpie bij ,zabij i wynocha..........nie jestem włascicielka palacu -jestem w trakcie organizacji własnego przyjecia i nie prawdą jest ze palac musi spelniac wymogilokalu gastronomicznego-ja wynajmuje lokal i sama sobie oragnizuje wesele wynajmujac firmę cateringową-lecz na pewno nie Augustyniaka -bo w tej firmie liczy sie ilość a nie jakość ,wyposażenie mają fatalne -wszystko najtanszym kosztem.Zwiedzac?.............. a miec w takich wnętrzach wesele ?..........ale jedni lubią malucha inni mercedesa bo w sumie i to i to jeżdzi tyle ze jedno drożej drugie taniejpozdrawiam okolicznych włascicieli sal bankietowych i życze dobrego samku i gustu
Gość napisał(a):Pałac zawsze bedzie pałacem a te lokale wygladajace jak stodoły, beda miejscem dla pospolitych zjadaczy chleba i ich uciech, sztuczne kwiatki, plastyki...... tak tez się niektórym podoba, bo sa gusta i guściki, jeden je kawior drugi salceson, można tak i tak..kurpianka

Gość

27-11-2009, 21:42
#14
Pałac zawsze bedzie pałacem a te lokale wygladajace jak stodoły, beda miejscem dla pospolitych zjadaczy chleba i ich uciech, sztuczne kwiatki, plastyki...... tak tez się niektórym podoba, bo sa gusta i guściki, jeden je kawior drugi salceson, można tak i tak..kurpianka
Gość napisał(a):Macie rację, że pałac zawsze będzie pałacem, jest to miejsce wyjątkowe i nie ma co porównywać do innych sal, ale pałac nie wybiera sobie swoich właścicieli (czyt. Właścicielki) Ciekawe dlaczego ktoś z „Naszego regionu” miał by pisać obraźliwe teksty na „KURPI” ?? odpowiedź jest bardzo prosta, pani Właścicielka nie pochodzi z „Naszych stron” i jej podejście do wszystkich jest takie a nie inne, patrzy na wszystkich z góry traktując jak prostaków, a liczy się dla niej tylko kasa. Miejsce jest wyjątkowe ale nawet tak wspaniały pałac nie sprawi że jego właścicielka będzie królewną z bajki. Ciekawe są również wypowiedzi na temat innych sal, pewnie Pani właścicielce żal portfel ściska że inni mają lepsze wzięcie pomimo że są właścicielami prostackich „remizo-sal” „kurpiowskich”. Mój ulubiony cytat: „prostactwo co niektórych gości nie zna granic -myślenie naprawdę nie boli -ale w sumie to jednak tylko Ostrołęka i jej okolice więc czego można wymagać? „Na pewno to pisze ktoś kto przejazdem tam był urok Pałacu tak go oszołomił, że teraz walczy na ostrołęckich portalach o dobre imię Właścicieli, niestety na to trzeba samemu zapracować !!!Pozdrawiam Panią właścicielkę i życzę troszeczkę więcej szacunku dla kurpi !!

Gość

28-11-2009, 09:04
#15
Macie rację, że pałac zawsze będzie pałacem, jest to miejsce wyjątkowe i nie ma co porównywać do innych sal, ale pałac nie wybiera sobie swoich właścicieli (czyt. Właścicielki) Ciekawe dlaczego ktoś z „Naszego regionu” miał by pisać obraźliwe teksty na „KURPI” ?? odpowiedź jest bardzo prosta, pani Właścicielka nie pochodzi z „Naszych stron” i jej podejście do wszystkich jest takie a nie inne, patrzy na wszystkich z góry traktując jak prostaków, a liczy się dla niej tylko kasa. Miejsce jest wyjątkowe ale nawet tak wspaniały pałac nie sprawi że jego właścicielka będzie królewną z bajki. Ciekawe są również wypowiedzi na temat innych sal, pewnie Pani właścicielce żal portfel ściska że inni mają lepsze wzięcie pomimo że są właścicielami prostackich „remizo-sal” „kurpiowskich”. Mój ulubiony cytat: „prostactwo co niektórych gości nie zna granic -myślenie naprawdę nie boli -ale w sumie to jednak tylko Ostrołęka i jej okolice więc czego można wymagać? „Na pewno to pisze ktoś kto przejazdem tam był urok Pałacu tak go oszołomił, że teraz walczy na ostrołęckich portalach o dobre imię Właścicieli, niestety na to trzeba samemu zapracować !!!Pozdrawiam Panią właścicielkę i życzę troszeczkę więcej szacunku dla kurpi !!
Gość napisał(a):Czytając   wypowiedzi właścicielki,z  jadu wydobywającego się z jej ust na temat kurpii,ale i ludzi  można wnioskować ,że nie ma chętnych na jej wesela w super hiper pałacu.Może  trzeba zmienić podejście do klijentów,pracowników itp?Sama byłam świadkiem jak właścicielka zamiast odpowiedzieć na moje pytania  to obrobiła tyłek wszystkim salom weselnym w Ostrołęce i w okolicach.(jej palac tylko naj.....naj.....a reszta to beeee)Jednak,gdy weszłam do tego super pałacu+nastawienie i zachowanie w/w pani utwierdziło mnie w przekonaniu,żeby nie miec z ta pania nic wspólnego.

Gość

28-11-2009, 11:05
#16
Czytając   wypowiedzi właścicielki,z  jadu wydobywającego się z jej ust na temat kurpii,ale i ludzi  można wnioskować ,że nie ma chętnych na jej wesela w super hiper pałacu.Może  trzeba zmienić podejście do klijentów,pracowników itp?Sama byłam świadkiem jak właścicielka zamiast odpowiedzieć na moje pytania  to obrobiła tyłek wszystkim salom weselnym w Ostrołęce i w okolicach.(jej palac tylko naj.....naj.....a reszta to beeee)Jednak,gdy weszłam do tego super pałacu+nastawienie i zachowanie w/w pani utwierdziło mnie w przekonaniu,żeby nie miec z ta pania nic wspólnego.
Gość napisał(a):..dziwne, rozmawiałam z jednym z byłych pracowników tego lokalu i o dziwo nie słyszałam negatywnych opinii. O właścicielce dowiedziałam się, iż jest bardzo miłą kobietą.O pałacu, że jest pięknym miejscem na uroczystości - http://palac.szczawin.prv.pl/ Wnętrze ma klimat - z chęcią spędziłabym tam weekend(:

Gość

28-11-2009, 17:11
#17
..dziwne, rozmawiałam z jednym z byłych pracowników tego lokalu i o dziwo nie słyszałam negatywnych opinii. O właścicielce dowiedziałam się, iż jest bardzo miłą kobietą.O pałacu, że jest pięknym miejscem na uroczystości - http://palac.szczawin.prv.pl/ Wnętrze ma klimat - z chęcią spędziłabym tam weekend(:
Gość napisał(a):Wcale nie dziwne, negatywne opinie wydają własciciele pospolitych knajp, zazdroszcząc wlascicielce pałacu, ech.....

Gość

28-11-2009, 20:24
#18
Wcale nie dziwne, negatywne opinie wydają własciciele pospolitych knajp, zazdroszcząc wlascicielce pałacu, ech.....
Gość napisał(a):głowa uniesiona mocno do góry właścicielki, komentarze na temat sal na których nie było się nigdy w życiu..... miejsce jak na nasze warunki może i urocze ale to się nie nadaje na wesela !!! nie ma jak się bawić ... wszędzie ciasno, zespół musi się "rozdwoić" ... ceny z kosmosu, za zdjęcia 350zł ... gdzie w innych polskich piękniejszych pałacach średnia cena to 100-150 ... np. Pałac w Radziejowicach z dworkiem czy Opinogóra ...

Gość

28-11-2009, 23:11
#19
głowa uniesiona mocno do góry właścicielki, komentarze na temat sal na których nie było się nigdy w życiu..... miejsce jak na nasze warunki może i urocze ale to się nie nadaje na wesela !!! nie ma jak się bawić ... wszędzie ciasno, zespół musi się "rozdwoić" ... ceny z kosmosu, za zdjęcia 350zł ... gdzie w innych polskich piękniejszych pałacach średnia cena to 100-150 ... np. Pałac w Radziejowicach z dworkiem czy Opinogóra ...
Gość napisał(a):Przedmówca wie co nieco a na pewno jego wiedza jest szczątkowa. Sesja zdjęciowa 250 zł. a nie 350...... jak już wypowiadasz się na forum to trzymaj się faktów a nie siej fermentu. Co do Pani dziedziczki to jak każdy człowiek ma złe i dobre dni. Co do ciasnoty w pałacu  to się zgadzam ,ale ta budowla nie jest przystosowana do wesel przez duże W.Ale jeśli ktoś lubi takie klimaty średniowieczne to polecam , ale nie wesele na 150 osób tylko do 80 osób. A przedmówca na słuchał się głupich komentarzy do połowy z nich dodał kilka słów od siebie i teraz do każdej plotki tworzy swoją teorię. daj se na luz człowieku...{diabelek}

Gość

29-11-2009, 06:43
#20
Przedmówca wie co nieco a na pewno jego wiedza jest szczątkowa. Sesja zdjęciowa 250 zł. a nie 350...... jak już wypowiadasz się na forum to trzymaj się faktów a nie siej fermentu. Co do Pani dziedziczki to jak każdy człowiek ma złe i dobre dni. Co do ciasnoty w pałacu  to się zgadzam ,ale ta budowla nie jest przystosowana do wesel przez duże W.Ale jeśli ktoś lubi takie klimaty średniowieczne to polecam , ale nie wesele na 150 osób tylko do 80 osób. A przedmówca na słuchał się głupich komentarzy do połowy z nich dodał kilka słów od siebie i teraz do każdej plotki tworzy swoją teorię. daj se na luz człowieku...{diabelek}

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów