internetowy sklep rtv jest juz w Ostrołęce- kamarius.pl, zna ktoś?

Założony przez marbed
strony: 1
marbed napisał(a):Witam was kochaniCzy robił ktoś już zakupy na stronach kamarius.pl, jest to pierwszy sklep internetowy w Ostrołęce, mają świetne ceny, zwłaszcza porównując je z mediaexpertami, mixami i avansami. Za odpowiedzi z góry dziękuję!Pozdro

marbed

Wpisów: 1
Dołączył: 02.11.2009
02-11-2009, 13:44
#1
Witam was kochaniCzy robił ktoś już zakupy na stronach kamarius.pl, jest to pierwszy sklep internetowy w Ostrołęce, mają świetne ceny, zwłaszcza porównując je z mediaexpertami, mixami i avansami. Za odpowiedzi z góry dziękuję!Pozdro
Gość napisał(a):ja wlasnie przegladalam ich oferte:)maj swietne ceny i dobry asortyment:)

Gość

02-11-2009, 15:07
#2
ja wlasnie przegladalam ich oferte:)maj swietne ceny i dobry asortyment:)
Gość napisał(a):WitamFajnie że taki sklep powstał ale ceny dużo wyższe w porównaniu z innymi sklepami internetowymi {smutny}

Gość

02-11-2009, 15:28
#3
WitamFajnie że taki sklep powstał ale ceny dużo wyższe w porównaniu z innymi sklepami internetowymi {smutny}
Gość napisał(a):No tak ale czy inny sklep internetowy z Polski przywiezie ci sprzęt do domu i to bezpłatnie na terenie Ostrołęki?? Chyba nie!

Gość

02-11-2009, 16:07
#4
No tak ale czy inny sklep internetowy z Polski przywiezie ci sprzęt do domu i to bezpłatnie na terenie Ostrołęki?? Chyba nie!
Gość napisał(a):[quote=]No tak ale czy inny sklep internetowy z Polski przywiezie ci sprzęt do domu i to bezpłatnie na terenie Ostrołęki?? Chyba nie![/quote]"No tak" ale nawet po doliczeniu kosztów transportu dalej jest taniej...

Gość

02-11-2009, 16:56
#5
[quote=]No tak ale czy inny sklep internetowy z Polski przywiezie ci sprzęt do domu i to bezpłatnie na terenie Ostrołęki?? Chyba nie![/quote]"No tak" ale nawet po doliczeniu kosztów transportu dalej jest taniej...
Gość napisał(a): super pomysl z tym sklepem internetowy  ceny maja naprawde dobre, asorytment rownież{usmiech} duzy wobor tv i wogole wszystkiego!{usmiech}

Gość

03-11-2009, 12:04
#6
super pomysl z tym sklepem internetowy  ceny maja naprawde dobre, asorytment rownież{usmiech} duzy wobor tv i wogole wszystkiego!{usmiech}
Gość napisał(a):Ktoś robi sobie darmową reklame jak widzę{usmiech} Właśnie sprawdzałem ceny. Jestem zainteresowany kupnem tv wiec troszkę się orientuje w cenach!! Niestety w tym sklepie jest drożej nawet od zwykłych sklepów w naszym mieście!!!!! Ceny z kosmosu co niektóre {zdziwko}Nie wiem jak inny asortyment bo juz mi sie sprawdzać nie chciało ale nie polecam {nie}

Gość

03-11-2009, 12:35
#7
Ktoś robi sobie darmową reklame jak widzę{usmiech} Właśnie sprawdzałem ceny. Jestem zainteresowany kupnem tv wiec troszkę się orientuje w cenach!! Niestety w tym sklepie jest drożej nawet od zwykłych sklepów w naszym mieście!!!!! Ceny z kosmosu co niektóre {zdziwko}Nie wiem jak inny asortyment bo juz mi sie sprawdzać nie chciało ale nie polecam {nie}
Gość napisał(a):Faktycznie ceny kosmos... po porównianiu kilku towarów z portalem cen**.pl kamarius ma wyższe ceny od najdroższej oferty na cen**.pl. Przy okazji poszukiwania przezemnie lodówki sprawdziłem kilka cen telewizorów w sklepach w Ostrołęce, były niższe niż w kamarius.pl {smutny}

Gość

03-11-2009, 14:07
#8
Faktycznie ceny kosmos... po porównianiu kilku towarów z portalem cen**.pl kamarius ma wyższe ceny od najdroższej oferty na cen**.pl. Przy okazji poszukiwania przezemnie lodówki sprawdziłem kilka cen telewizorów w sklepach w Ostrołęce, były niższe niż w kamarius.pl {smutny}
Gość napisał(a):z tym pierwszym sklepem internetowym w Ostrołęce to lekka przesada. Od kilku lat sprzedają w internecie takie ostrołęckie sklepy jak 24herbata.pl, modernhome.pl, upominek24.pl i pewnie jeszcze inne. Trochę skromności, a poza tym jak najbardziej powodzenia. Branża rzeczywiście konkurencyjna i trudna, ale z perspektywami. pozdrawiam

Gość

04-11-2009, 00:35
#9
z tym pierwszym sklepem internetowym w Ostrołęce to lekka przesada. Od kilku lat sprzedają w internecie takie ostrołęckie sklepy jak 24herbata.pl, modernhome.pl, upominek24.pl i pewnie jeszcze inne. Trochę skromności, a poza tym jak najbardziej powodzenia. Branża rzeczywiście konkurencyjna i trudna, ale z perspektywami. pozdrawiam
Gość napisał(a):Jest jeszcze mojemultimedia.pl - raczej komputery... kupowałem u nich, polecam.

Gość

04-11-2009, 12:45
#10
Jest jeszcze mojemultimedia.pl - raczej komputery... kupowałem u nich, polecam.
Gość napisał(a):kochani przeglądałam ich ofertę, od wczoraj jest mnóstwo promocji na telewizory, ceny nie powiem bardzo dobre.Zadzwoniłam do nich w celu dodatkowej informacji. Pan zapewnił mnie, że nikt nie ma takich cen w Ostrołęce. Zwracałam uwagę na LED-y, faktycznie mają najtaniej.Pozdrowionka dla forumowiczów

Gość

09-11-2009, 11:56
#11
kochani przeglądałam ich ofertę, od wczoraj jest mnóstwo promocji na telewizory, ceny nie powiem bardzo dobre.Zadzwoniłam do nich w celu dodatkowej informacji. Pan zapewnił mnie, że nikt nie ma takich cen w Ostrołęce. Zwracałam uwagę na LED-y, faktycznie mają najtaniej.Pozdrowionka dla forumowiczów
Gość napisał(a):Nie ma to jak reklamowanie swojego sklepu anonimowo na forum... przecież to EWIDENTNIE WIDAĆ, ŻE WYPOWIADA SIĘ WŁAŚCICIEL BĄDŹ KTOŚ POWIĄZANY.

Gość

09-11-2009, 21:18
#12
Nie ma to jak reklamowanie swojego sklepu anonimowo na forum... przecież to EWIDENTNIE WIDAĆ, ŻE WYPOWIADA SIĘ WŁAŚCICIEL BĄDŹ KTOŚ POWIĄZANY.
Gość napisał(a):Poza tym styl pisania osoby zakładającej temat i tej 2 posty wyżej... dokładnie to samo.

Gość

09-11-2009, 21:19
#13
Poza tym styl pisania osoby zakładającej temat i tej 2 posty wyżej... dokładnie to samo.
Gość napisał(a):[quote=]kochani przeglądałam ich ofertę, od wczoraj jest mnóstwo promocji na telewizory, ceny nie powiem bardzo dobre.Zadzwoniłam do nich w celu dodatkowej informacji. Pan zapewnił mnie, że nikt nie ma takich cen w Ostrołęce. Zwracałam uwagę na LED-y, faktycznie mają najtaniej.Pozdrowionka dla forumowiczów[/quote]O matko, tak slodko, ze az rzygac sie chce... wlasciciel/pracownik?

Gość

09-11-2009, 21:48
#14
[quote=]kochani przeglądałam ich ofertę, od wczoraj jest mnóstwo promocji na telewizory, ceny nie powiem bardzo dobre.Zadzwoniłam do nich w celu dodatkowej informacji. Pan zapewnił mnie, że nikt nie ma takich cen w Ostrołęce. Zwracałam uwagę na LED-y, faktycznie mają najtaniej.Pozdrowionka dla forumowiczów[/quote]O matko, tak slodko, ze az rzygac sie chce... wlasciciel/pracownik?
Gość napisał(a):właściciel na banksklep do du... Raczej

Gość

10-11-2009, 12:35
#15
właściciel na banksklep do du... Raczej

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów