pare pytań.. budowa - co gdzie za ile - doradźcie

Założony przez agaM
strony: 1
agaM napisał(a):1. szukam siatki ogrodzeniowej, 3 i 4, wiecie gdzie dobra i najtańsza. Ewent. za ile; polecacie kogoś?2. zna się ktoś na piecach? jaki polecacie? najlepiej by można było palić różnym paliwem (koks, drewno, miał) i nie trzeba często dokładaćcenowo oczywiście jak najtaniej ale i jak najlepiej :)3. czy okoliczne gminy dokładają się do ekologicznych działań osób prywatnych (np refundacje części zakupu ekopieca albo ekoszamba)? wiecie coś na ten temat?

agaM

Wpisów: 4
Dołączył: 25.04.2009
21-10-2009, 18:34
#1
1. szukam siatki ogrodzeniowej, 3 i 4, wiecie gdzie dobra i najtańsza. Ewent. za ile; polecacie kogoś?2. zna się ktoś na piecach? jaki polecacie? najlepiej by można było palić różnym paliwem (koks, drewno, miał) i nie trzeba często dokładaćcenowo oczywiście jak najtaniej ale i jak najlepiej :)3. czy okoliczne gminy dokładają się do ekologicznych działań osób prywatnych (np refundacje części zakupu ekopieca albo ekoszamba)? wiecie coś na ten temat?
Gość napisał(a):ja mam piec od Kostrzewykostrzewa.pl czy jakoś takogrzewam dom groszkiem (nie ekogroszkiem)i zasypuję go 1 na dobęmam regulator temperatury pokojowejpiec, z montażem kosztował mnie 4500 złpozdrawiam

Gość

22-10-2009, 10:31
#2
ja mam piec od Kostrzewykostrzewa.pl czy jakoś takogrzewam dom groszkiem (nie ekogroszkiem)i zasypuję go 1 na dobęmam regulator temperatury pokojowejpiec, z montażem kosztował mnie 4500 złpozdrawiam
Gość napisał(a):http://www.kostrzewa.com.pl/Napisz dokładnie który model bo ja na stronie wiedzę piece po 10000 netto zl.

Gość

22-10-2009, 10:50
#3
http://www.kostrzewa.com.pl/Napisz dokładnie który model bo ja na stronie wiedzę piece po 10000 netto zl.
agaM napisał(a):a ile ton spalasz go w zimę? i  ile kosztuje? duży dom, piec ma ..kw?słyszałam o tych pieach

agaM

Wpisów: 4
Dołączył: 25.04.2009
26-10-2009, 19:36
#4
a ile ton spalasz go w zimę? i  ile kosztuje? duży dom, piec ma ..kw?słyszałam o tych pieach

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów