dla osób, którym zwierzęta nie sa obojętne

Założony przez esperanza
strony: 1
esperanza napisał(a):Drodzy forumowiczePoszukujemy osób z Ostrołęki i okolic, które chcą działać na rzecz bezdomnych zwierząt. Jako organizacja Stowarzyszenie na rzecz Bezpańskich Zwierząt Niczyje istniejemy od 2006 roku, a od ponad roku współpracujemy ze schroniskiem w Kruszewie. Brakuje nam osób, które tak jak my chcą pomagać zwierzętom. Nie wszyscy pewnie wiedzą, że w schronisku przebywa obecnie około 380 psów i kilkanaście kotów.Dorosłe zwierzęta są sterylizowane, ale brakuje funduszy na zabiegi.Zaczęła się jesień, a wraz z nią przygotowania do zimy.Wielu psiakom przydałyby się nowe budy, więc jeśli ktoś z Was ma możliwości i chęci, może pomóc budując psie schronienie i przekazując je schronisku.Zachęcamy także do adopcji. Oprócz dorosłych zwierząt jest ponad 15 pięknych szczeniąt, które pilnie potrzebują domu!   Jeśli ktoś z Was chciałby dowiedzieć się, na czym polega nasz wolontariat zapraszamy do odwiedzenia naszego  stoiska na Targach Ekologicznych. Impreza odbędzie 27 września się na placu przy ul. Prądzyńskiego. Rozpocznie się o godz. 11.00. Będziemy promować odpowiedzialną opiekę nad zwierzętami i adopcję psów i kotów ze schroniska w Kruszewie.Dla dociekliwych nasza strona internetowa: www.niczyje.org.plChętnie odpowiem na wszelkie pytania i mam nadzieję, że nie zawiedziecie :-)

esperanza

Wpisów: 3
Dołączył: 18.01.2009
25-09-2009, 15:10
#1
Drodzy forumowiczePoszukujemy osób z Ostrołęki i okolic, które chcą działać na rzecz bezdomnych zwierząt. Jako organizacja Stowarzyszenie na rzecz Bezpańskich Zwierząt Niczyje istniejemy od 2006 roku, a od ponad roku współpracujemy ze schroniskiem w Kruszewie. Brakuje nam osób, które tak jak my chcą pomagać zwierzętom. Nie wszyscy pewnie wiedzą, że w schronisku przebywa obecnie około 380 psów i kilkanaście kotów.Dorosłe zwierzęta są sterylizowane, ale brakuje funduszy na zabiegi.Zaczęła się jesień, a wraz z nią przygotowania do zimy.Wielu psiakom przydałyby się nowe budy, więc jeśli ktoś z Was ma możliwości i chęci, może pomóc budując psie schronienie i przekazując je schronisku.Zachęcamy także do adopcji. Oprócz dorosłych zwierząt jest ponad 15 pięknych szczeniąt, które pilnie potrzebują domu!   Jeśli ktoś z Was chciałby dowiedzieć się, na czym polega nasz wolontariat zapraszamy do odwiedzenia naszego  stoiska na Targach Ekologicznych. Impreza odbędzie 27 września się na placu przy ul. Prądzyńskiego. Rozpocznie się o godz. 11.00. Będziemy promować odpowiedzialną opiekę nad zwierzętami i adopcję psów i kotów ze schroniska w Kruszewie.Dla dociekliwych nasza strona internetowa: www.niczyje.org.plChętnie odpowiem na wszelkie pytania i mam nadzieję, że nie zawiedziecie :-)
Gość napisał(a):Ja chciałbym zostać wolontariuszem i pomagać zwierzętom, jest taka możliwość? Jeżeli tak gdzie mam się zgłosić/zadzwonić/napisać?

Gość

25-09-2009, 19:53
#2
Ja chciałbym zostać wolontariuszem i pomagać zwierzętom, jest taka możliwość? Jeżeli tak gdzie mam się zgłosić/zadzwonić/napisać?
Gość napisał(a):Oczywiście do nas np przez maila niczyje@niczyje.org.pl lub możesz się z nami spotkać w niedzielę na Targach ekologicznych.

Gość

25-09-2009, 20:44
#3
Oczywiście do nas np przez maila niczyje@niczyje.org.pl lub możesz się z nami spotkać w niedzielę na Targach ekologicznych.
Gość napisał(a):A gdzie te targi ekologiczne są {usmiech}? Może macie jakiś kontakt GG lub Skype?

Gość

25-09-2009, 21:05
#4
A gdzie te targi ekologiczne są {usmiech}? Może macie jakiś kontakt GG lub Skype?
Gość napisał(a):Ja jestem na etapie szukania pieska, mój piesek już odszedł.Jeśli można obejrzałabym zdjęcia szczeniąt.Ktoś poda link.

Gość

25-09-2009, 21:23
#5
Ja jestem na etapie szukania pieska, mój piesek już odszedł.Jeśli można obejrzałabym zdjęcia szczeniąt.Ktoś poda link.
Gość napisał(a):Targi będą na ul. PrądzyńskiegoZdjęcia psów do adopcji ze schroniska i nie tylko są na stronie www.niczyje.org.pl.

Gość

26-09-2009, 17:56
#6
Targi będą na ul. PrądzyńskiegoZdjęcia psów do adopcji ze schroniska i nie tylko są na stronie www.niczyje.org.pl.
Gość napisał(a):Ma Pan może GG lub Skype{chytry}?

Gość

26-09-2009, 19:07
#7
Ma Pan może GG lub Skype{chytry}?
Gość napisał(a):Sporo psów do adopcji z Kruszewa można obejrzeć na tej stronie: www.niczyje.org.pl

Gość

18-10-2009, 14:54
#8
Sporo psów do adopcji z Kruszewa można obejrzeć na tej stronie: www.niczyje.org.pl
Gość napisał(a):Schronisko w Kruszewie ma już swoją stronę:www.kruszewo.schronisko.netStrona jest regularnie aktualizowana.Zapraszamy osoby, które chciałyby adoptować psa lub kota, a także tych, którzy chcieliby wspomóc bezdomne psiaki.

Gość

21-11-2009, 12:18
#9
Schronisko w Kruszewie ma już swoją stronę:www.kruszewo.schronisko.netStrona jest regularnie aktualizowana.Zapraszamy osoby, które chciałyby adoptować psa lub kota, a także tych, którzy chcieliby wspomóc bezdomne psiaki.
Gość napisał(a):Ja z koleżanką będziemy w sobotę zbierać pieniądze na schronisko, sprzedając ozdoby świąteczne

Gość

04-12-2009, 17:10
#10
Ja z koleżanką będziemy w sobotę zbierać pieniądze na schronisko, sprzedając ozdoby świąteczne
Gość napisał(a):Ja z koleżanką będziemy w sobotę zbierać pieniądze na schronisko, sprzedając ozdoby świąteczne

Gość

04-12-2009, 17:11
#11
Ja z koleżanką będziemy w sobotę zbierać pieniądze na schronisko, sprzedając ozdoby świąteczne

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów