Studia - rok akademicki 2009/2010

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Przyszli/Niedoszli studenci !Zapraszam do dyskusji i wymiany kierunków na które się wybraliście!Jeśli macie jakieś pytania odnośnie studiowania - piszcie.

Gość

31-08-2009, 14:47
#1
Przyszli/Niedoszli studenci !Zapraszam do dyskusji i wymiany kierunków na które się wybraliście!Jeśli macie jakieś pytania odnośnie studiowania - piszcie.
Gość napisał(a):Najlepsze kierunki teraz to kombinatorstwo, cwaniactwo jak się nie ma pleców{usmiech}

Gość

31-08-2009, 20:40
#2
Najlepsze kierunki teraz to kombinatorstwo, cwaniactwo jak się nie ma pleców{usmiech}
Gość napisał(a):takie dość ryzykowne te kierunki ;>

Gość

02-09-2009, 11:55
#3
takie dość ryzykowne te kierunki ;>
Gość napisał(a):Nieee, chyba nie, przecież skończyliście gimnazjum i szkołę średnią, więc kombinatorstwo i cwaniactwo z pewnością nie są wam obce.

Gość

02-09-2009, 13:53
#4
Nieee, chyba nie, przecież skończyliście gimnazjum i szkołę średnią, więc kombinatorstwo i cwaniactwo z pewnością nie są wam obce.
Gość napisał(a):Dopiero na studiach nauczycie się kombinować!

Gość

02-09-2009, 23:04
#5
Dopiero na studiach nauczycie się kombinować!
Gość napisał(a):Jak w gimnazjum i w szkole średniej się nie nauczył, lub przynajmniej nie przyswoił sobie podstaw kombinowania i cwaniactwa to niestety na studiach będzie ciężko.

Gość

03-09-2009, 08:00
#6
Jak w gimnazjum i w szkole średniej się nie nauczył, lub przynajmniej nie przyswoił sobie podstaw kombinowania i cwaniactwa to niestety na studiach będzie ciężko.
Gość napisał(a):Chyba, że pójdzie na takie studia.A panowie/panie - już po studiach?

Gość

03-09-2009, 09:23
#7
Chyba, że pójdzie na takie studia.A panowie/panie - już po studiach?
Gość napisał(a):Czego Jaś się nie nauczy tego Jan nie będzie umiał {usmiech}.Na studia nie można się wybierać bez odpowiedniego przygotowania.Ja jestem jeszcze przed studiami, mam 6 lat i dopiero zaczęłam chodzić do szkoły {diabelek}.

Gość

03-09-2009, 10:01
#8
Czego Jaś się nie nauczy tego Jan nie będzie umiał {usmiech}.Na studia nie można się wybierać bez odpowiedniego przygotowania.Ja jestem jeszcze przed studiami, mam 6 lat i dopiero zaczęłam chodzić do szkoły {diabelek}.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów