Sklepy i godziny

Założony przez kazio772
strony: 1
kazio772 napisał(a):Mogl by mi ktos powiedziec w jakich godzinach w soboty są otwarte takie sklepy jak Reserved, diverse,reporter,cropp itpczy centrum handlowe jest otwarte te niedaleko kupca za bankiem..i gdzie w ostrolece są sklepy reporter... bo pamietam ze jeden byl na kupcu ale teraz tam jest top secret.. i nie wiem gdzie sa..z góry dzieks

kazio772

Wpisów: 2
Dołączył: 27.08.2009
28-08-2009, 14:48
#1
Mogl by mi ktos powiedziec w jakich godzinach w soboty są otwarte takie sklepy jak Reserved, diverse,reporter,cropp itpczy centrum handlowe jest otwarte te niedaleko kupca za bankiem..i gdzie w ostrolece są sklepy reporter... bo pamietam ze jeden byl na kupcu ale teraz tam jest top secret.. i nie wiem gdzie sa..z góry dzieks
Gość napisał(a):Reporter w O-ce został zlikwidowany.Galeria w sobotę czynna na pewno do 19.00, a tak naprawdę to nie wiem czy przypadkiem jak w każdy dzień tygodnia do 20.00, a tylko w niedzielę do 19.00. W związku z tym wszystkie sklepy w galerii czynne jutro będą minimum do 19.00. No a wszystkie pozostałe na tzw. mieście otwarte są niestety tradycyjnie do 14.00. No chyba, że interesuje Cię Chińskie Centrum Handlowe lub Pepco - te też na pewno do 19.00 w sobotę są czynne :))))

Gość

28-08-2009, 15:10
#2
Reporter w O-ce został zlikwidowany.Galeria w sobotę czynna na pewno do 19.00, a tak naprawdę to nie wiem czy przypadkiem jak w każdy dzień tygodnia do 20.00, a tylko w niedzielę do 19.00. W związku z tym wszystkie sklepy w galerii czynne jutro będą minimum do 19.00. No a wszystkie pozostałe na tzw. mieście otwarte są niestety tradycyjnie do 14.00. No chyba, że interesuje Cię Chińskie Centrum Handlowe lub Pepco - te też na pewno do 19.00 w sobotę są czynne :))))
Gość napisał(a):galeria od poniedziałku do soboty czynna jest do 20 stej ,a w niedzielę do 18 stej.

Gość

28-08-2009, 21:36
#3
galeria od poniedziałku do soboty czynna jest do 20 stej ,a w niedzielę do 18 stej.
Gość napisał(a):a w pepco to jest taka wredna niby kierowniczka,pracowałam tam.Ona to ten sklep doprowadzi do ruiny ,bo i klientow nie szanuje wieśniaczka.

Gość

01-11-2010, 23:34
#4
a w pepco to jest taka wredna niby kierowniczka,pracowałam tam.Ona to ten sklep doprowadzi do ruiny ,bo i klientow nie szanuje wieśniaczka.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów