Wieczór Z Dziewczyną

Założony przez kazio772
strony: 1
kazio772 napisał(a):W sobote bede w kinie z dziewczyną a poniej chcial bym ja gdzies zabrac... w jakies miłe miejsce.. tylko ze jako nie jestem z ostrołęki nie wiem gdzie :/Najlepiej by bylo jak najblizej kupca.....Tylko nie chodzui mi tu o bar z kebabami.. tylko jakas mila i przytuna restauracyjke....z droiej strony ona bardzo lubi nalesniki... ale slyszalem ze juz nalesnikarni nie ma :( czy to prawda?myslalem tez o art caffe ale podobno nie ma tam prywatnosci... to znaczy jakiegos takiego spokoju itp..... rozumiecie mnie :)Prosze o pomoc i propozycje..Za wszystko dziekuje z góry ;)

kazio772

Wpisów: 2
Dołączył: 27.08.2009
27-08-2009, 14:47
#1
W sobote bede w kinie z dziewczyną a poniej chcial bym ja gdzies zabrac... w jakies miłe miejsce.. tylko ze jako nie jestem z ostrołęki nie wiem gdzie :/Najlepiej by bylo jak najblizej kupca.....Tylko nie chodzui mi tu o bar z kebabami.. tylko jakas mila i przytuna restauracyjke....z droiej strony ona bardzo lubi nalesniki... ale slyszalem ze juz nalesnikarni nie ma :( czy to prawda?myslalem tez o art caffe ale podobno nie ma tam prywatnosci... to znaczy jakiegos takiego spokoju itp..... rozumiecie mnie :)Prosze o pomoc i propozycje..Za wszystko dziekuje z góry ;)
Gość napisał(a):mila knajpka kugiel na goworoskiej zabytkowa tez moze byc restauracja nad narwia dawny tytanik tez jest milo

Gość

27-08-2009, 16:17
#2
mila knajpka kugiel na goworoskiej zabytkowa tez moze byc restauracja nad narwia dawny tytanik tez jest milo
Gość napisał(a):Kafeteria ul. Gołębia będziecie zadowoleni

Gość

27-08-2009, 17:05
#3
Kafeteria ul. Gołębia będziecie zadowoleni
Gość napisał(a):wszystko tylko nie były tytanic{gafa} brud i bark klimatu!!!!!!!!!!!{dobani}

Gość

27-08-2009, 17:13
#4
wszystko tylko nie były tytanic{gafa} brud i bark klimatu!!!!!!!!!!!{dobani}
Gość napisał(a):Jak najbradziej polecam Kafeterię na ulicy Gołębiej. Świetny wystrój, klimat ,miła atmosfera...i pyszne grzane wino!Naprawdę polecam:-)

Gość

27-08-2009, 21:12
#5
Jak najbradziej polecam Kafeterię na ulicy Gołębiej. Świetny wystrój, klimat ,miła atmosfera...i pyszne grzane wino!Naprawdę polecam:-)
Gość napisał(a):rowniez polecam Kafeterię ;))

Gość

28-08-2009, 00:23
#6
rowniez polecam Kafeterię ;))
Gość napisał(a):ja również polecam kafeterie, lubie tam chodzić z narzeczonym :)

Gość

28-08-2009, 09:27
#7
ja również polecam kafeterie, lubie tam chodzić z narzeczonym :)
Gość napisał(a):A co sądzicie o tym art caffe?a co do kafeteri... bardzo interesujace... moze jest gdzies jakies menu online? albo ktos moze powiedziec z grubsza co tam mozna smacznego zjesc czy sie napic ;* z góry dzieki

Gość

28-08-2009, 12:19
#8
A co sądzicie o tym art caffe?a co do kafeteri... bardzo interesujace... moze jest gdzies jakies menu online? albo ktos moze powiedziec z grubsza co tam mozna smacznego zjesc czy sie napic ;* z góry dzieki
Gość napisał(a):ja tez polecam kafeterie!

Gość

28-08-2009, 14:02
#9
ja tez polecam kafeterie!
Gość napisał(a):Zjesc w kafeteri to chyba nic nie mozna ale jest duzy wybor herbat, kaw, desery, alkohol. Bardzo przytulne miejsce :)

Gość

28-08-2009, 14:04
#10
Zjesc w kafeteri to chyba nic nie mozna ale jest duzy wybor herbat, kaw, desery, alkohol. Bardzo przytulne miejsce :)
Gość napisał(a):a coś o art caffe? bo myslalem o kolacji :)a do kafeteri moze pojdziemy przed kinem ^^

Gość

28-08-2009, 14:46
#11
a coś o art caffe? bo myslalem o kolacji :)a do kafeteri moze pojdziemy przed kinem ^^
Gość napisał(a):W kafeterii może i jest duży wybór, ale jakbym miał ochotę napić się kawy z Biedronki to bym ją tam kupił za dużo mniejsze pieniądze, a nie płacił za biedronkową kawę w lokalu! Jeśli chodzi o herbaty to są w miarę i to jedyna smaczna rzecz. Co do obsługi, cóż, wcale nie jest taka miła.

Gość

28-08-2009, 16:26
#12
W kafeterii może i jest duży wybór, ale jakbym miał ochotę napić się kawy z Biedronki to bym ją tam kupił za dużo mniejsze pieniądze, a nie płacił za biedronkową kawę w lokalu! Jeśli chodzi o herbaty to są w miarę i to jedyna smaczna rzecz. Co do obsługi, cóż, wcale nie jest taka miła.
Gość napisał(a):prawda {smutny} co do kawy to nie sądzę żeby była z biedronki ale reszta...{gafa}

Gość

28-08-2009, 23:18
#13
prawda {smutny} co do kawy to nie sądzę żeby była z biedronki ale reszta...{gafa}
Gość napisał(a):http://eostroleka.pl/menu_online.php?firma=5474

Gość

28-08-2009, 23:25
#14
http://eostroleka.pl/menu_online.php?firma=5474

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów