szewc

Założony przez malinka111
strony: 1
malinka111 napisał(a):Szukam niedrogiego szewca. Możecie mi kogoś polecic?

malinka111

Wpisów: 1
Dołączył: 15.08.2009
15-08-2009, 22:49
#1
Szukam niedrogiego szewca. Możecie mi kogoś polecic?
Gość napisał(a):w kupcu widziałam , na dole , pod schodami - tylko nie wiem czy jest tani

Gość

16-08-2009, 00:05
#2
w kupcu widziałam , na dole , pod schodami - tylko nie wiem czy jest tani
Gość napisał(a):jest tez szewc na przeciwko pływaliniten w kupcu ma dosyc niskie ceny {usmiech}

Gość

16-08-2009, 00:49
#3
jest tez szewc na przeciwko pływaliniten w kupcu ma dosyc niskie ceny {usmiech}
Gość napisał(a):hej szukam dobrego szwca polecacie tego kolo pływalni czy "pod schodami w kupcu"??

Gość

06-12-2010, 12:03
#4
hej szukam dobrego szwca polecacie tego kolo pływalni czy "pod schodami w kupcu"??
Gość napisał(a):pod schodami w kupcu jak robił mi fleki to zdarłam je po dwóch dniach - a niestety były to krótkie spacerki do pracy i z powrotem... tandeta, nie fleki.przy basenie trzymają się znacznie dłużej. Jedne z butów robiłam tam chyba 2 lata temu i flek do tej pory się trzyma

Gość

06-12-2010, 12:08
#5
pod schodami w kupcu jak robił mi fleki to zdarłam je po dwóch dniach - a niestety były to krótkie spacerki do pracy i z powrotem... tandeta, nie fleki.przy basenie trzymają się znacznie dłużej. Jedne z butów robiłam tam chyba 2 lata temu i flek do tej pory się trzyma
Gość napisał(a):a jesli chodz i rociaganie buta... kupilam buty 39 bo 40 byly za duze a 39 sa troche{gafa} zaciasne i chce je rozciagnąć. nie wiem czy to pomoze ale mam nadzieje

Gość

06-12-2010, 12:18
#6
a jesli chodz i rociaganie buta... kupilam buty 39 bo 40 byly za duze a 39 sa troche{gafa} zaciasne i chce je rozciagnąć. nie wiem czy to pomoze ale mam nadzieje
Gość napisał(a):na rozciagniecie butow można kupic spraj w galerii,pomaga polecam

Gość

06-12-2010, 17:33
#7
na rozciagniecie butow można kupic spraj w galerii,pomaga polecam
Gość napisał(a):Rozciąganie butów w wykonaniu super,  nawet według mnie- osoby super wybrednej, wykonuje szewc (b.miłe małżeństwo -chyba) również przy ul. Piłsudskiego, ale po tej stronie ulicy co fotoWiktor, poprzeczna m. uliczka przed tym salonem (idąc od ul. Hallera) , trochę w głębi ulicy, w sasiedztwie baru (latem są tam stoliki z parasolkami).

Gość

07-12-2010, 11:39
#8
Rozciąganie butów w wykonaniu super,  nawet według mnie- osoby super wybrednej, wykonuje szewc (b.miłe małżeństwo -chyba) również przy ul. Piłsudskiego, ale po tej stronie ulicy co fotoWiktor, poprzeczna m. uliczka przed tym salonem (idąc od ul. Hallera) , trochę w głębi ulicy, w sasiedztwie baru (latem są tam stoliki z parasolkami).

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów