u kogo najlepsze meble kuchenne ?

Założony przez grochu
strony: 1 2 dalej
grochu napisał(a):Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem mebli kuchennych . Chciałbym się dowiedzieć jakie są opinie o lokalnych producentów . Która ekipa najlepiej montuje ? gdzie najtaniej i najlepiej ? Może ktoś się podzielić doświadczeniem w tej sprawie ?

grochu

Wpisów: 1
Dołączył: 09.08.2009
09-08-2009, 23:30
#1
Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem mebli kuchennych . Chciałbym się dowiedzieć jakie są opinie o lokalnych producentów . Która ekipa najlepiej montuje ? gdzie najtaniej i najlepiej ? Może ktoś się podzielić doświadczeniem w tej sprawie ?
Gość napisał(a):ja też bym była zainteresowana - czy możecie polecić{ok}

Gość

13-08-2009, 01:19
#2
ja też bym była zainteresowana - czy możecie polecić{ok}
Gość napisał(a):dobrą opinię ma Komandor w Rzekuniu, chłopaki robią toprofesjonalnie, nawet po sobie posprzątają co rzadko się zdarz.Polecam!

Gość

14-05-2010, 16:35
#3
dobrą opinię ma Komandor w Rzekuniu, chłopaki robią toprofesjonalnie, nawet po sobie posprzątają co rzadko się zdarz.Polecam!
Gość napisał(a):Format na Celnej

Gość

14-05-2010, 16:36
#4
Format na Celnej
Gość napisał(a):Nie ma tanich mebli i super dobrych. Za wysoką jakość trzeba zapłacić. Trwałe meble powinny być oklejonę ABS /CHODZI O KRAWĘDZIE./

Gość

14-05-2010, 17:01
#5
Nie ma tanich mebli i super dobrych. Za wysoką jakość trzeba zapłacić. Trwałe meble powinny być oklejonę ABS /CHODZI O KRAWĘDZIE./
Gość napisał(a):Ja mam meble z http://www.fado-meble.pl/ . Polecam  

Gość

14-05-2010, 17:37
#6
Ja mam meble z http://www.fado-meble.pl/ . Polecam  
Gość napisał(a):Państwo Orzechowscy z Cisku/k. Lipianki gm. Goworowo. Projektują i wykonują meble, biorąc pod uwagę indywidualne upodobania klienta, dzięki czemu każdy z ich wyrobów jest niepowtarzalny... POLECAM, ale jest dość drogo {usmiech}

Gość

14-05-2010, 18:42
#7
Państwo Orzechowscy z Cisku/k. Lipianki gm. Goworowo. Projektują i wykonują meble, biorąc pod uwagę indywidualne upodobania klienta, dzięki czemu każdy z ich wyrobów jest niepowtarzalny... POLECAM, ale jest dość drogo {usmiech}
Gość napisał(a):a co sądzicie o meblach wega

Gość

14-05-2010, 21:19
#8
a co sądzicie o meblach wega
Gość napisał(a):meble wega są tanie czy drogie

Gość

14-05-2010, 21:20
#9
meble wega są tanie czy drogie
Gość napisał(a):JEŚLI MEBLE TO TYLKO FIRMA AKCENT. JESTEM NAPRAWDĘ ZADOWOLONY. TERMINOWI I SOLIDNI.  POZDRAWIAM

Gość

15-05-2010, 10:11
#10
JEŚLI MEBLE TO TYLKO FIRMA AKCENT. JESTEM NAPRAWDĘ ZADOWOLONY. TERMINOWI I SOLIDNI.  POZDRAWIAM
Gość napisał(a):a jak mnie interesują najbardziej [url=http://www.urokdrewna.pl/]meble sosnowe[/url]?

Gość

22-01-2013, 14:03
#11
a jak mnie interesują najbardziej [url=http://www.urokdrewna.pl/]meble sosnowe[/url]?
Gość napisał(a):Polecam P. Grala z Kadzidła! rewelka!

Gość

23-01-2013, 13:47
#12
Polecam P. Grala z Kadzidła! rewelka!
Gość napisał(a):Nam meble kuchenne robili u Zięby na ul.11 Listopada. Jestem bardzo zadowolona, a tez wziełam ich z polecenia. Cena też przyzwoita:) Pozdr.

Gość

23-01-2013, 15:40
#13
Nam meble kuchenne robili u Zięby na ul.11 Listopada. Jestem bardzo zadowolona, a tez wziełam ich z polecenia. Cena też przyzwoita:) Pozdr.
Gość napisał(a):Polecam p Gralę z Kadzidła .  Meble ładne, dobrej jakości,  wykonane terminowo.

Gość

24-01-2013, 11:11
#14
Polecam p Gralę z Kadzidła .  Meble ładne, dobrej jakości,  wykonane terminowo.
Gość napisał(a):Komandor z Rzekunia- OK. Ładne. Dobre i trwałe. Podoba mi się to, że wnętrze szafy jest zaprojektowane z pomocą ich pracownika i jest dokładnie takie jak chciałam. Kolejną taką szafę też biorę u nich. I z terminami są OK. Inni podawali mi termin wykonania szafy za pół roku, a u nich miałam w dwa czy trzy tygodnie. POLECAM  

Gość

25-01-2013, 00:50
#15
Komandor z Rzekunia- OK. Ładne. Dobre i trwałe. Podoba mi się to, że wnętrze szafy jest zaprojektowane z pomocą ich pracownika i jest dokładnie takie jak chciałam. Kolejną taką szafę też biorę u nich. I z terminami są OK. Inni podawali mi termin wykonania szafy za pół roku, a u nich miałam w dwa czy trzy tygodnie. POLECAM  
Gość napisał(a):Olszewo-borki na zamówienie super i cena super  

Gość

25-01-2013, 20:05
#16
Olszewo-borki na zamówienie super i cena super  
Gość napisał(a):Kuchnię zamawiałam w Formacie na Celnej-nie polecam...Terminowość pozostawia wiele do życzenia, podejście pani właścicielki, która robiła projekt też-wszystko szybko i "nie ma się nad czym zastanawiać". Nie potrafi doradzić. Inne meble zamówiłam w Komandorze  w Rzekuniu i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do klienta, projekt zgodny z moimi oczekiwaniami, nie ma problemu z uwzględnieniem zmian czy nawet poprawek po zakończonym montażu. Jak się ma jakieś swoje niekoniecznie standardowe pomysły to też zrealizują {usmiech}Terminowość super (jak maja mniej zamówień to w ciągu 10 dni).  

Gość

27-01-2013, 10:56
#17
Kuchnię zamawiałam w Formacie na Celnej-nie polecam...Terminowość pozostawia wiele do życzenia, podejście pani właścicielki, która robiła projekt też-wszystko szybko i "nie ma się nad czym zastanawiać". Nie potrafi doradzić. Inne meble zamówiłam w Komandorze  w Rzekuniu i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do klienta, projekt zgodny z moimi oczekiwaniami, nie ma problemu z uwzględnieniem zmian czy nawet poprawek po zakończonym montażu. Jak się ma jakieś swoje niekoniecznie standardowe pomysły to też zrealizują {usmiech}Terminowość super (jak maja mniej zamówień to w ciągu 10 dni).  
Gość napisał(a):firma Fado. Wiem co mówię jarek już 2 raz mi robi meble i jest OK{ok}

Gość

30-01-2013, 14:52
#18
firma Fado. Wiem co mówię jarek już 2 raz mi robi meble i jest OK{ok}
Gość napisał(a):Najładniejsze meble kuchenne są u mojej mamy:) Robiła je firma http://www.stoltech.pl/POZDRAWIAM ;)

Gość

31-01-2013, 13:17
#19
Najładniejsze meble kuchenne są u mojej mamy:) Robiła je firma http://www.stoltech.pl/POZDRAWIAM ;)
Stolmark napisał(a):Witam polecam firmę "STOLMARK" z Ostrowi Mazowieckiej.www.stolmark.strefa.pl

Stolmark

Wpisów: 1
Dołączył: 06.01.2013
06-02-2013, 22:06
#20
Witam polecam firmę "STOLMARK" z Ostrowi Mazowieckiej.www.stolmark.strefa.pl

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów