Siłownia

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Witam.Moglibyście polecić mi jakąś dobrą Ostrołęcką siłownie? Chodzi mi o to żeby były prysznice, dużo nowego dobrego sprzętu, czysto. Pozdrawiam

Gość

08-08-2009, 21:14
#1
Witam.Moglibyście polecić mi jakąś dobrą Ostrołęcką siłownie? Chodzi mi o to żeby były prysznice, dużo nowego dobrego sprzętu, czysto. Pozdrawiam
Gość napisał(a):NIE MA w Oce takiej siłowni.Na siłkach koedukacyjnych jest trochę sprzętu, ale brak instruktora i zaplecza w postaci sanitariatów.Siłki dla kobieto to śmiech na sali i nie ma o czym pisać.

Gość

08-08-2009, 21:16
#2
NIE MA w Oce takiej siłowni.Na siłkach koedukacyjnych jest trochę sprzętu, ale brak instruktora i zaplecza w postaci sanitariatów.Siłki dla kobieto to śmiech na sali i nie ma o czym pisać.
Gość napisał(a):Być może już niedługo powstanie nowa siłownia, że tak to ujmę dla "normalnych" ludzi. W planie jest siłownia, sauna, solarium, kawiarnia.

Gość

08-08-2009, 22:47
#3
Być może już niedługo powstanie nowa siłownia, że tak to ujmę dla "normalnych" ludzi. W planie jest siłownia, sauna, solarium, kawiarnia.
Gość napisał(a):Wiadomo kiedy?

Gość

08-08-2009, 23:12
#4
Wiadomo kiedy?
Gość napisał(a):Taaa... Jak zwykle w 2013 lub 2045. Co chwila ktoś zakłada temat "Czego brakuje w Oce". Piszemy: kręgielni, zaj****tej siłki, basenu z prawdziwego zdarzenia, Greckiej restauracji... A kolejny raz mamy jakiś ch... nowy "klubik"... Zobaczę to uwierzę - prosta sprawa.

Gość

09-08-2009, 00:06
#5
Taaa... Jak zwykle w 2013 lub 2045. Co chwila ktoś zakłada temat "Czego brakuje w Oce". Piszemy: kręgielni, zaj****tej siłki, basenu z prawdziwego zdarzenia, Greckiej restauracji... A kolejny raz mamy jakiś ch... nowy "klubik"... Zobaczę to uwierzę - prosta sprawa.
Gość napisał(a):Marudzić jest łatwo - może sam załóż?

Gość

09-08-2009, 10:27
#6
Marudzić jest łatwo - może sam załóż?
Gość napisał(a):To kiedy będzie ta fajna siłka w Oce. I w jakim miejscu?

Gość

09-08-2009, 13:20
#7
To kiedy będzie ta fajna siłka w Oce. I w jakim miejscu?
Gość napisał(a):A co myślicie o klubie fitnes "Wenus"?

Gość

09-08-2009, 13:23
#8
A co myślicie o klubie fitnes "Wenus"?
Gość napisał(a):Wenus jest bardzo słabym klubem. Zajęcia fitness są na niskim poziomie, żadna z instruktorek nie posiada uprawnień.Nie można powiedzieć, że jet tam siłownia, bo są tam same sprzęty aerobowe. Siłownia, jak nazwa wskazuje, cec***e się maszynami do ćwiczeń siłowych!!!Największy problem to przemądrzała i niedouczona właścicielka.Nie polecam.

Gość

09-08-2009, 16:46
#9
Wenus jest bardzo słabym klubem. Zajęcia fitness są na niskim poziomie, żadna z instruktorek nie posiada uprawnień.Nie można powiedzieć, że jet tam siłownia, bo są tam same sprzęty aerobowe. Siłownia, jak nazwa wskazuje, cec***e się maszynami do ćwiczeń siłowych!!!Największy problem to przemądrzała i niedouczona właścicielka.Nie polecam.
Gość napisał(a):[quote=]Marudzić jest łatwo - może sam załóż?[/quote]Może jak się dorobię. Na razie mam 18 lat i skończyłam liceum. A marudzić, nie wierzyć i krytykować mam prawo.

Gość

09-08-2009, 22:51
#10
[quote=]Marudzić jest łatwo - może sam załóż?[/quote]Może jak się dorobię. Na razie mam 18 lat i skończyłam liceum. A marudzić, nie wierzyć i krytykować mam prawo.
Gość napisał(a):Zakładaj działalnośc gosp. złóż wniosek o dofinansowanie z UE i otwieraj!

Gość

09-08-2009, 23:04
#11
Zakładaj działalnośc gosp. złóż wniosek o dofinansowanie z UE i otwieraj!
Gość napisał(a):[quote=]Wenus jest bardzo słabym klubem. Zajęcia fitness są na niskim poziomie, żadna z instruktorek nie posiada uprawnień.Nie można powiedzieć, że jet tam siłownia, bo są tam same sprzęty aerobowe. Siłownia, jak nazwa wskazuje, cech uje się maszynami do ćwiczeń siłowych!!!Największy problem to przemądrzała i niedouczona właścicielka.Nie polecam.[/quote]Dodatkowo "siłownia" ściągana jest na bok, gdy są zajęcia fitness. Osoby, które mają karnety na "siłownię" nie mogą wtedy z niej normalnie korzystać {dobani}

Gość

10-08-2009, 10:58
#12
[quote=]Wenus jest bardzo słabym klubem. Zajęcia fitness są na niskim poziomie, żadna z instruktorek nie posiada uprawnień.Nie można powiedzieć, że jet tam siłownia, bo są tam same sprzęty aerobowe. Siłownia, jak nazwa wskazuje, cech uje się maszynami do ćwiczeń siłowych!!!Największy problem to przemądrzała i niedouczona właścicielka.Nie polecam.[/quote]Dodatkowo "siłownia" ściągana jest na bok, gdy są zajęcia fitness. Osoby, które mają karnety na "siłownię" nie mogą wtedy z niej normalnie korzystać {dobani}
Gość napisał(a):Osobiście polecam Agnesfit :) właściciele dbają o sprzęt i odpowiednią atmosfere.

Gość

10-08-2009, 11:41
#13
Osobiście polecam Agnesfit :) właściciele dbają o sprzęt i odpowiednią atmosfere.
Gość napisał(a):Jeżeli chodzi o fitness, to Agnesfit jest dużo lepszy :) Siłowni sporo brakuje, ale w porównaniu do Wenus wypada rewelacyjnie.Niestety brakuje w Ostrołęce dobrej, w pełni wyposażonej siłowni i profesjonalnym instruktorem.

Gość

10-08-2009, 12:09
#14
Jeżeli chodzi o fitness, to Agnesfit jest dużo lepszy :) Siłowni sporo brakuje, ale w porównaniu do Wenus wypada rewelacyjnie.Niestety brakuje w Ostrołęce dobrej, w pełni wyposażonej siłowni i profesjonalnym instruktorem.
Gość napisał(a):Ja wybrałam Club Fitness Wenus jest miła atmosfera,zawsze można poradzić się co do ćwiczeń,osobiście widziałam laski które schudły nawet 15kg w tym klubie,więc nie ma co się zastanawiać.Pozdrawiam K{usmiech}

Gość

20-04-2010, 15:58
#15
Ja wybrałam Club Fitness Wenus jest miła atmosfera,zawsze można poradzić się co do ćwiczeń,osobiście widziałam laski które schudły nawet 15kg w tym klubie,więc nie ma co się zastanawiać.Pozdrawiam K{usmiech}
Gość napisał(a):Dla mnie wenus jest super,chodze juz od dawna i nie wydaje mi sie by wlascicielka nie miala uprawnien,ma i to sporo,instruktorka aerobiku dba by kazde zajecia byly inne i na dobrym poziomie,a jesli ktos woli cwiczyc beznadziejnie to oczywiscie moze udac sie gdzie inndziej,osobiscie bylam swiadkiem jak klientki z agnesfitu przepisaly sie do wenus.Polecam {ok}{usmiech}

Gość

20-04-2010, 16:04
#16
Dla mnie wenus jest super,chodze juz od dawna i nie wydaje mi sie by wlascicielka nie miala uprawnien,ma i to sporo,instruktorka aerobiku dba by kazde zajecia byly inne i na dobrym poziomie,a jesli ktos woli cwiczyc beznadziejnie to oczywiscie moze udac sie gdzie inndziej,osobiscie bylam swiadkiem jak klientki z agnesfitu przepisaly sie do wenus.Polecam {ok}{usmiech}
Gość napisał(a):też polecam WENUS!!!Ktoś kto tam wyżej napisał ze panie z Wenus nie mają uprawnień chyba czytac nie umie wszystko jes rozwieszone tz dyplomy itp!! a Pani co prowadzi aerobic jest genialna naprawdę !!! też widziałam kobiety co schudły po 15 kg!!:) POLECAM WENUS!!!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}POZDRAWIAM K

Gość

20-04-2010, 16:50
#17
też polecam WENUS!!!Ktoś kto tam wyżej napisał ze panie z Wenus nie mają uprawnień chyba czytac nie umie wszystko jes rozwieszone tz dyplomy itp!! a Pani co prowadzi aerobic jest genialna naprawdę !!! też widziałam kobiety co schudły po 15 kg!!:) POLECAM WENUS!!!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}POZDRAWIAM K
Gość napisał(a):Czy istnieje jakas silownia ktora jest czynna w godzinach rannych?bo z tego co sie orientuje to wszystkie czynne sa od 12.00

Gość

20-04-2010, 17:58
#18
Czy istnieje jakas silownia ktora jest czynna w godzinach rannych?bo z tego co sie orientuje to wszystkie czynne sa od 12.00

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów