Co będzie z naszym miastem za 10 lat ??

Założony przez SHQ
strony: 1
SHQ napisał(a):2016 rok jak będzie nam się tu żyło? Czy Ostrołęka upadnie do rangi małej mieściny, czy jednak jakimś cudem uda się ją nam podnieść . Może zjawi się wreszcie jakiś inwestor i wpąpuje tutaj sporą ilość $$ Hymm ciekawe zobaczymy za 10 lat .

SHQ

Wpisów: 13
Dołączył: 15.04.2006
14-05-2006, 11:52
#1
2016 rok jak będzie nam się tu żyło? Czy Ostrołęka upadnie do rangi małej mieściny, czy jednak jakimś cudem uda się ją nam podnieść . Może zjawi się wreszcie jakiś inwestor i wpąpuje tutaj sporą ilość $$ Hymm ciekawe zobaczymy za 10 lat .
Gość napisał(a):Moim zdaniem, niestety nie będzie tak sielankowo.Już teraz upadają wielkie firmy. Zakłady Mięsne kiedyś zatrudniały dużo osób - teraz niestety jest inaczej.Dobrze, że teraz się podnoszą i coraz więcej produkują.Przeraża mnie fakt, że Ostrołęka jest takim miastem handlowym - mało się tu produkuje, dużo sprzedaje.Następną sprawą jest ELEKTROWNIA - jeżeli tam dojdzie do dużych redukcji personelu to może być nieciekawie.Jest jeszcze coś - ceny mieszkań. Okazuje się, że ceny mieszkań w ostrołęce są sztucznie pompowane. Moim zdaniem niebawem się to zmieni - nie inwestujcie pieniędzy {gafa}bo można stracić.Kaz

Gość

14-05-2006, 12:23
#2
Moim zdaniem, niestety nie będzie tak sielankowo.Już teraz upadają wielkie firmy. Zakłady Mięsne kiedyś zatrudniały dużo osób - teraz niestety jest inaczej.Dobrze, że teraz się podnoszą i coraz więcej produkują.Przeraża mnie fakt, że Ostrołęka jest takim miastem handlowym - mało się tu produkuje, dużo sprzedaje.Następną sprawą jest ELEKTROWNIA - jeżeli tam dojdzie do dużych redukcji personelu to może być nieciekawie.Jest jeszcze coś - ceny mieszkań. Okazuje się, że ceny mieszkań w ostrołęce są sztucznie pompowane. Moim zdaniem niebawem się to zmieni - nie inwestujcie pieniędzy {gafa}bo można stracić.Kaz
Gość napisał(a):prawda jest okrutna!!  za 10 lat bedzie nas mniej o jakies 10 do 15 tysiecy! nie uniknione!! juz nic nie pomoze! za późno!.i dalesze 10 tyś zniknie w nstelnum 20 leciu! to tez nie uniknione! za pózno na jakie kolwiek działania!.za 50 lat może sie ustabilizowac liczba mieszkanców! na kakieś 15 max do 20 tyś! wtym ze srednia wieku bezie około 35 40 lat! zanczy sie ! kiepsko!!widze tą gmine w przyszości!!  bedzie czystym cichym miasteczkiem na prowincji! i nic juz tego nie zmieni! to poprostu jest normalna przyczyna! dla miast takich jak ostroeka gdzie władze nie myślą o rozwoju! czyli o przyszości!!to tyle!!

Gość

14-05-2006, 15:14
#3
prawda jest okrutna!!  za 10 lat bedzie nas mniej o jakies 10 do 15 tysiecy! nie uniknione!! juz nic nie pomoze! za późno!.i dalesze 10 tyś zniknie w nstelnum 20 leciu! to tez nie uniknione! za pózno na jakie kolwiek działania!.za 50 lat może sie ustabilizowac liczba mieszkanców! na kakieś 15 max do 20 tyś! wtym ze srednia wieku bezie około 35 40 lat! zanczy sie ! kiepsko!!widze tą gmine w przyszości!!  bedzie czystym cichym miasteczkiem na prowincji! i nic juz tego nie zmieni! to poprostu jest normalna przyczyna! dla miast takich jak ostroeka gdzie władze nie myślą o rozwoju! czyli o przyszości!!to tyle!!
garif napisał(a):Na pewno w Osrołęce nie bedzie juz ani jednego skrzyzowania tylko beda same ronda wszedzie a co :d - plac Bema bedzie jednym wielkim parkingiem co by osobistości naszego miasta mogły parkowac pod swoim oknem furki, na pewno nie bedzie Macdonalda :D ani zadnego hipermarteku - bo po co jak mozna to Łomzy czy do stolicy pojechac, moze Narew Ostroleka bedzie w 2 lidze :D, no i najwazniejsze moze wkoncu nie bedzie ŚMIERDZIEĆ :D

garif

Wpisów: 25
Dołączył: 12.03.2006
19-05-2006, 00:05
#4
Na pewno w Osrołęce nie bedzie juz ani jednego skrzyzowania tylko beda same ronda wszedzie a co :d - plac Bema bedzie jednym wielkim parkingiem co by osobistości naszego miasta mogły parkowac pod swoim oknem furki, na pewno nie bedzie Macdonalda :D ani zadnego hipermarteku - bo po co jak mozna to Łomzy czy do stolicy pojechac, moze Narew Ostroleka bedzie w 2 lidze :D, no i najwazniejsze moze wkoncu nie bedzie ŚMIERDZIEĆ :D
Gość napisał(a):Żaden supermarket też tu nie powstanie bo takie mamy władze miasta.Tylko mali sklepikarze będą nas grabić gigantycznymi marżami na swoje towary niczym w zabitej dechami wiosce.WSTYD!!!

Gość

19-05-2006, 21:48
#5
Żaden supermarket też tu nie powstanie bo takie mamy władze miasta.Tylko mali sklepikarze będą nas grabić gigantycznymi marżami na swoje towary niczym w zabitej dechami wiosce.WSTYD!!!
Gość napisał(a):ale z was

Gość

22-05-2006, 21:28
#6
ale z was
Gość napisał(a):{ok}{usmiech}{jezyk}Ostrołęka za 10 lat będzie o wiele fajniejsza niż teraz bo to wszystko zależy od tych młodych ludzi to w ich rękach leży przyszłość Ostrołęki i zobaczymy jak to wykorzystajo za 10 lat a narazie niema się czym martwić.{smutny}{zdziwko}{diabelek}{chytry}{nie}{co}{co}{co }{co}{co}{co}{co}{co}{co}

Gość

24-05-2006, 15:27
#7
{ok}{usmiech}{jezyk}Ostrołęka za 10 lat będzie o wiele fajniejsza niż teraz bo to wszystko zależy od tych młodych ludzi to w ich rękach leży przyszłość Ostrołęki i zobaczymy jak to wykorzystajo za 10 lat a narazie niema się czym martwić.{smutny}{zdziwko}{diabelek}{chytry}{nie}{co}{co}{co }{co}{co}{co}{co}{co}{co}
Gość napisał(a):Narew Ostroęka jak znam życie, będzie się tułała po V ligowych boiskach (Wargulewski przestanie pompować hajs w Narew) większość młodych i zdolnych Ostrołęczan wyjedzie za chlebem za granicę, w najlepszym wypadku do Wa-wy, bloki z PRL-u powoli zaczną się sypać, a do Ostrołęki będą tylko przyjeżdżać ludzie na leczenie do nowczesnego szpitala. A smród będzie, bo pewnie Stora Enso jeszcze bardziej się rozbuduje i b ędzie więcej smrodku emitowała. Taka jest niestety eg mnie czarna przyszłość naszeho miasta.

Gość

26-05-2006, 13:20
#8
Narew Ostroęka jak znam życie, będzie się tułała po V ligowych boiskach (Wargulewski przestanie pompować hajs w Narew) większość młodych i zdolnych Ostrołęczan wyjedzie za chlebem za granicę, w najlepszym wypadku do Wa-wy, bloki z PRL-u powoli zaczną się sypać, a do Ostrołęki będą tylko przyjeżdżać ludzie na leczenie do nowczesnego szpitala. A smród będzie, bo pewnie Stora Enso jeszcze bardziej się rozbuduje i b ędzie więcej smrodku emitowała. Taka jest niestety eg mnie czarna przyszłość naszeho miasta.
lulu napisał(a):według mnie Ostrołeka upada. jeśli nic sie nie zmieni to za 10 lat bedzie to dziura zabita dechami. wizualnie nasze miasto owszem wyglada coraz lepiej. ale co z tego. ludziska coraz biedniejsi i coraz bardziej niezadowoleni. czemu ma sie wrażenie ze łomża rozwija się o wiele lepiej. w zasadzie co do wielkości czy polozenia są to podobe miasta. ale...czy to tylko wrażenie?

lulu

Wpisów: 14
Dołączył: 18.04.2006
01-06-2006, 12:18
#9
według mnie Ostrołeka upada. jeśli nic sie nie zmieni to za 10 lat bedzie to dziura zabita dechami. wizualnie nasze miasto owszem wyglada coraz lepiej. ale co z tego. ludziska coraz biedniejsi i coraz bardziej niezadowoleni. czemu ma sie wrażenie ze łomża rozwija się o wiele lepiej. w zasadzie co do wielkości czy polozenia są to podobe miasta. ale...czy to tylko wrażenie?
jarpen napisał(a):Za 10 lat na pewno NIE BEDZIE jeszcze obwodnicy. Mam nadzieje ze nie bedzie rzeczy typu macdonald. Stanie wreszcie jakis hipermarket. Wyremontuja/zbuduja basen. Wyremontuja stacje PKP i wznowia polaczenia do Olsztyna i Bialegostoku.

jarpen

Wpisów: 4
Dołączył: 16.05.2006
28-08-2006, 19:19
#10
Za 10 lat na pewno NIE BEDZIE jeszcze obwodnicy. Mam nadzieje ze nie bedzie rzeczy typu macdonald. Stanie wreszcie jakis hipermarket. Wyremontuja/zbuduja basen. Wyremontuja stacje PKP i wznowia polaczenia do Olsztyna i Bialegostoku.
Gość napisał(a):No jak mamy taich zapalonych do promowania miasta obywateli to napewno będzie zaje****. TAK TRZYMAC :D

Gość

29-08-2006, 20:52
#11
No jak mamy taich zapalonych do promowania miasta obywateli to napewno będzie zaje****. TAK TRZYMAC :D
mjetek napisał(a):Ja myślę, że  nie będzie tak źle. Kurpi nie tak łatwo wytępić więc będą się trzymać jakoś. Każdy organizm ma zdolność do przystosowywania się do warunków panujących w środowisku, możemy więc mieć nadzieję, że społeczność tego miasta to jakiś taki organizm i da sobie radę.Ale trzeba też stwierdzić, że cała masa firm szuka pracy poza ostrołęką, myślę tu głównie o firmach budowlanych itp. Ale jak to mówią, poczekamy-zobaczymy.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
30-08-2006, 08:45
#12
Ja myślę, że  nie będzie tak źle. Kurpi nie tak łatwo wytępić więc będą się trzymać jakoś. Każdy organizm ma zdolność do przystosowywania się do warunków panujących w środowisku, możemy więc mieć nadzieję, że społeczność tego miasta to jakiś taki organizm i da sobie radę.Ale trzeba też stwierdzić, że cała masa firm szuka pracy poza ostrołęką, myślę tu głównie o firmach budowlanych itp. Ale jak to mówią, poczekamy-zobaczymy.
Gość napisał(a):Kurde naprawdę albo was nikt nie kochał w życiu albo coś bo się straszny pesymizm szerzy.Popatrzmy obiektywnie:INWESTYCJE: te 3 cholerne markety jak stdoły i to nowe cntrum handlowe. Poza tym to wszystkie firmy z Ostrołęki się nieźle rozwijają chcoiażby PEKPOL który powoli wraca do świetności to za 10 lat będzie mniejsze liczebnie ale bogatsze miasto

Gość

04-05-2007, 23:39
#13
Kurde naprawdę albo was nikt nie kochał w życiu albo coś bo się straszny pesymizm szerzy.Popatrzmy obiektywnie:INWESTYCJE: te 3 cholerne markety jak stdoły i to nowe cntrum handlowe. Poza tym to wszystkie firmy z Ostrołęki się nieźle rozwijają chcoiażby PEKPOL który powoli wraca do świetności to za 10 lat będzie mniejsze liczebnie ale bogatsze miasto
Gość napisał(a):siemanko kurpiakinic z was nie zostanie bo z kurpiem to da sie dogadać tylko do 12.00Wielkim nieporozumieniem było podczepienie was do naszego woj. mazowieckiego. wielkie warszawiaki z was jak z koziej dupy trąba. Jak ktoś mi mówi że jest z Ostrołęki to mam ochotę go za*****lić. Jednomyślnie uważamy że powinno was się wy*****lić przy najbliższej okazji.    Pozdrawiamy    Warszawa                                                                                                    

Gość

23-07-2007, 21:15
#14
siemanko kurpiakinic z was nie zostanie bo z kurpiem to da sie dogadać tylko do 12.00Wielkim nieporozumieniem było podczepienie was do naszego woj. mazowieckiego. wielkie warszawiaki z was jak z koziej dupy trąba. Jak ktoś mi mówi że jest z Ostrołęki to mam ochotę go za*****lić. Jednomyślnie uważamy że powinno was się wy*****lić przy najbliższej okazji.    Pozdrawiamy    Warszawa                                                                                                    
Gość napisał(a):sp******aj warszawiaku za****ny.

Gość

24-07-2007, 10:11
#15
sp******aj warszawiaku za****ny.
Gość napisał(a):warszawa to tylko do pocierania tyłka{diabelek}

Gość

20-03-2008, 16:47
#16
warszawa to tylko do pocierania tyłka{diabelek}
Gość napisał(a):hahaha to na pewno nie był Warszawiak tylko jakis cham z Pułtuska :D (tak mawiają w stolicy na ludzi z bliskiej stolicy prowincji) Oni się uważają już za Warszawiaków. Ostrołęczanie raczej nie podszywają się pod stolicę. Mamy swoje tradycję i kulturę. ten człowiek sam sobie opinie wystawił tym mało inteligentnym wystąpieniem bez argumentów. Byliśmy od zawsze na Mazowszu i tak zostało.

Gość

10-10-2008, 16:44
#17
hahaha to na pewno nie był Warszawiak tylko jakis cham z Pułtuska :D (tak mawiają w stolicy na ludzi z bliskiej stolicy prowincji) Oni się uważają już za Warszawiaków. Ostrołęczanie raczej nie podszywają się pod stolicę. Mamy swoje tradycję i kulturę. ten człowiek sam sobie opinie wystawił tym mało inteligentnym wystąpieniem bez argumentów. Byliśmy od zawsze na Mazowszu i tak zostało.
Gość napisał(a):szkoda że Warszawiak ma takie mniemanie o sobie, wielu z nas tam mieszkało i nie wiem czym tu sie szczycić:-chamstwem na drodze i za kierownicą-prostakami i lanserami na dyskotekach z selekcją-markowymi sklepami-bogatymi przygłupkami w drogich samochodach-pustymi laskami które kręcą się wokół powyższychJeśli tak to nie zazdrościmy!!!!

Gość

11-10-2008, 21:42
#18
szkoda że Warszawiak ma takie mniemanie o sobie, wielu z nas tam mieszkało i nie wiem czym tu sie szczycić:-chamstwem na drodze i za kierownicą-prostakami i lanserami na dyskotekach z selekcją-markowymi sklepami-bogatymi przygłupkami w drogich samochodach-pustymi laskami które kręcą się wokół powyższychJeśli tak to nie zazdrościmy!!!!
Gość napisał(a):tak naprawde to nie byl nawet cham z pultuska tylko student zaoczny I roku na uw, który z koniecznosci musial poszukac pracy na budowie w warszawce bo w ostrolece wszyscy juz wiedza ze sie nie nadaje nawet do jazdy na szczocie. zal mu d..pę sciska bo ostatniego kolege mial w przedszkolu a pozniej to juz tylko dostawal po grzbiecie. teraz jest warszawiakiem {mruga} i solą w oku mu ostroleka. pozdrawiam wszystkich takich warżafiaczkuw(szczegolnie tych rodzimych)

Gość

11-10-2008, 22:16
#19
tak naprawde to nie byl nawet cham z pultuska tylko student zaoczny I roku na uw, który z koniecznosci musial poszukac pracy na budowie w warszawce bo w ostrolece wszyscy juz wiedza ze sie nie nadaje nawet do jazdy na szczocie. zal mu d..pę sciska bo ostatniego kolege mial w przedszkolu a pozniej to juz tylko dostawal po grzbiecie. teraz jest warszawiakiem {mruga} i solą w oku mu ostroleka. pozdrawiam wszystkich takich warżafiaczkuw(szczegolnie tych rodzimych)
Gość napisał(a):w ostrolece nie jest tak zle. przyjechalem tu po studiach (politechnika). mam dobra prace. wszyscy znajomi ktorzy pokonczyli studia tez maja prace. nie narzekam, ze malo zarabiam. miasto ciche i spokojne. 15 min i juz jestem w domu. nie ma korkow. wszyscy sie znaja. tylko jeszcze brakuje dobrej galerii handlowej. a to co zarobilbym wiecej w wawie, to na paliwo bym wydał. :)

Gość

11-10-2008, 22:37
#20
w ostrolece nie jest tak zle. przyjechalem tu po studiach (politechnika). mam dobra prace. wszyscy znajomi ktorzy pokonczyli studia tez maja prace. nie narzekam, ze malo zarabiam. miasto ciche i spokojne. 15 min i juz jestem w domu. nie ma korkow. wszyscy sie znaja. tylko jeszcze brakuje dobrej galerii handlowej. a to co zarobilbym wiecej w wawie, to na paliwo bym wydał. :)

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów