usługi fryzjerskie w domu klienta

Założony przez Sinacra
strony: 1
Sinacra napisał(a):witam, poszukuję fryzjerki, która dojedzie do domu ostrzyc na krótko i umalować włosyczy ktoś juz korzystał z takich usług?proszę o dane kontaktowe do fryzjerów, którzy mogliby śwadczyć usługi w domu klientapozdrawiamKasia

Sinacra

Wpisów: 1
Dołączył: 29.07.2009
29-07-2009, 21:48
#1
witam, poszukuję fryzjerki, która dojedzie do domu ostrzyc na krótko i umalować włosyczy ktoś juz korzystał z takich usług?proszę o dane kontaktowe do fryzjerów, którzy mogliby śwadczyć usługi w domu klientapozdrawiamKasia
Gość napisał(a):[quote=Sinacra]witam, poszukuję fryzjerki, która dojedzie do domu ostrzyc na krótko i umalować włosyczy ktoś juz korzystał z takich usług?proszę o dane kontaktowe do fryzjerów, którzy mogliby śwadczyć usługi w domu klientapozdrawiamKasia[/quote]daj na luz...

Gość

29-07-2009, 23:07
#2
[quote=Sinacra]witam, poszukuję fryzjerki, która dojedzie do domu ostrzyc na krótko i umalować włosyczy ktoś juz korzystał z takich usług?proszę o dane kontaktowe do fryzjerów, którzy mogliby śwadczyć usługi w domu klientapozdrawiamKasia[/quote]daj na luz...
Gość napisał(a):[quote=Sinacra]witam, poszukuję fryzjerki, która dojedzie do domu ostrzyc na krótko i umalować włosyczy ktoś juz korzystał z takich usług?proszę o dane kontaktowe do fryzjerów, którzy mogliby śwadczyć usługi w domu klientapozdrawiamKasia[/quote]daj na luz...

Gość

29-07-2009, 23:08
#3
[quote=Sinacra]witam, poszukuję fryzjerki, która dojedzie do domu ostrzyc na krótko i umalować włosyczy ktoś juz korzystał z takich usług?proszę o dane kontaktowe do fryzjerów, którzy mogliby śwadczyć usługi w domu klientapozdrawiamKasia[/quote]daj na luz...
Gość napisał(a):Wpisz fryzjerka Ostrołęka w Google i na pewno ci coś wyskoczy.Ja wpiłam i nie tylko usługi fryzjerskie mi wyskoczyły, ale paznokcie, itd...pozdrawiam{usmiech}

Gość

30-07-2009, 14:40
#4
Wpisz fryzjerka Ostrołęka w Google i na pewno ci coś wyskoczy.Ja wpiłam i nie tylko usługi fryzjerskie mi wyskoczyły, ale paznokcie, itd...pozdrawiam{usmiech}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów