Dobry stomatolog w Ostrołęce

Założony przez Renia
strony: 1
Renia napisał(a):Witam! Cy ktoś może polecić mi dobrego stomatologa przyjmującego na terenie Ostrołęki? Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

Renia

Wpisów: 2
Dołączył: 20.07.2009
20-07-2009, 16:09
#1
Witam! Cy ktoś może polecić mi dobrego stomatologa przyjmującego na terenie Ostrołęki? Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Państwo Janczewscy są dobrzy{usmiech}

Gość

20-07-2009, 19:25
#2
Państwo Janczewscy są dobrzy{usmiech}
Gość napisał(a):A gdzie przyjmują, znasz może adres?

Gość

20-07-2009, 19:42
#3
A gdzie przyjmują, znasz może adres?
Gość napisał(a):jeżeli chodzi o Janczewskich to na 22 lipca po lewej stronie jak się jedzie od Traugutta ale ja osobiscie polecam Panią Dziwiszek ona przyjmuje w wojciechowicach jedyny problem to bardzo długie terminy teraz zapisuje na grudzień (a przyjmuje tylko prywatnie) to o czymś świadczy. Zapytaj się może jeśli pilna sprawa to cię gdzieś wcześniej wciśnie. Chodziłem do róznych Ostrołeckich dentystów a teraz od 3 lat tylko do niej.  

Gość

20-07-2009, 22:01
#4
jeżeli chodzi o Janczewskich to na 22 lipca po lewej stronie jak się jedzie od Traugutta ale ja osobiscie polecam Panią Dziwiszek ona przyjmuje w wojciechowicach jedyny problem to bardzo długie terminy teraz zapisuje na grudzień (a przyjmuje tylko prywatnie) to o czymś świadczy. Zapytaj się może jeśli pilna sprawa to cię gdzieś wcześniej wciśnie. Chodziłem do róznych Ostrołeckich dentystów a teraz od 3 lat tylko do niej.  
Gość napisał(a):jeżeli chodzi o Janczewskich to na 22 lipca po lewej stronie jak się jedzie od Traugutta ale ja osobiscie polecam Panią Dziwiszek ona przyjmuje w wojciechowicach jedyny problem to bardzo długie terminy teraz zapisuje na grudzień (a przyjmuje tylko prywatnie) to o czymś świadczy. Zapytaj się może jeśli pilna sprawa to cię gdzieś wcześniej wciśnie. Chodziłem do róznych Ostrołeckich dentystów a teraz od 3 lat tylko do niej.  

Gość

20-07-2009, 22:02
#5
jeżeli chodzi o Janczewskich to na 22 lipca po lewej stronie jak się jedzie od Traugutta ale ja osobiscie polecam Panią Dziwiszek ona przyjmuje w wojciechowicach jedyny problem to bardzo długie terminy teraz zapisuje na grudzień (a przyjmuje tylko prywatnie) to o czymś świadczy. Zapytaj się może jeśli pilna sprawa to cię gdzieś wcześniej wciśnie. Chodziłem do róznych Ostrołeckich dentystów a teraz od 3 lat tylko do niej.  
Renia napisał(a):Dzięki

Renia

Wpisów: 2
Dołączył: 20.07.2009
21-07-2009, 09:09
#6
Dzięki

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów