Solarium POMOCY!!!!

Założony przez Maja2222
strony: 1
Maja2222 napisał(a):Hej za 3 tyg mam ślub i chciałam iść na solarium żeby mieć ładną opaleniznę ale nie wiem gdzie, przez jaki czas i na jak długo. Pomóżcie proszę!!!

Maja2222

Wpisów: 5
Dołączył: 02.04.2009
11-07-2009, 11:43
#1
Hej za 3 tyg mam ślub i chciałam iść na solarium żeby mieć ładną opaleniznę ale nie wiem gdzie, przez jaki czas i na jak długo. Pomóżcie proszę!!!
Gość napisał(a):Chodzilas juz na solarium?Jaka masz karnacje?

Gość

11-07-2009, 12:34
#2
Chodzilas juz na solarium?Jaka masz karnacje?
Maja2222 napisał(a):Nie chodzę na solarium o to chodzi ze nigdy nie byłam, a karnacje mam średnią.

Maja2222

Wpisów: 5
Dołączył: 02.04.2009
11-07-2009, 13:33
#3
Nie chodzę na solarium o to chodzi ze nigdy nie byłam, a karnacje mam średnią.
Gość napisał(a):Sporo osób chwali tube gdzie opalasz się na stojąco i dzięki temu masz opalone rowniez okolice pach.Osobiście jednak wolę łóżko{mruga}Polecam solarium(turbo line)które jest praktycznie na przeciwko muzyka, tuż przy sklepie dla puszystych. Ceny może i nie są niskie jednak efekt jest świetny {usmiech}Skoro nie korzystałaś jeszcze z solarium to może najpierw idź na 5 lub 7minut, a dla szybszego uzyskania efektu kup balsam w saszetce(ekspedientka już Ci doradzi jaki). Korzystaj z solarium max 2 razy w tygodniu żeby nie przedobrzyć.Z czasem możesz wydłużać czas opalania ale zależy to już od mocy lamp i tego jak Twoja skóra sobie z tym poradzi.Osobiście nie przekraczam 10 min, ale są osoby które chodzą na 20 pare minut.Wg mnie lepiej krócej ale częściej.

Gość

11-07-2009, 15:33
#4
Sporo osób chwali tube gdzie opalasz się na stojąco i dzięki temu masz opalone rowniez okolice pach.Osobiście jednak wolę łóżko{mruga}Polecam solarium(turbo line)które jest praktycznie na przeciwko muzyka, tuż przy sklepie dla puszystych. Ceny może i nie są niskie jednak efekt jest świetny {usmiech}Skoro nie korzystałaś jeszcze z solarium to może najpierw idź na 5 lub 7minut, a dla szybszego uzyskania efektu kup balsam w saszetce(ekspedientka już Ci doradzi jaki). Korzystaj z solarium max 2 razy w tygodniu żeby nie przedobrzyć.Z czasem możesz wydłużać czas opalania ale zależy to już od mocy lamp i tego jak Twoja skóra sobie z tym poradzi.Osobiście nie przekraczam 10 min, ale są osoby które chodzą na 20 pare minut.Wg mnie lepiej krócej ale częściej.
Gość napisał(a):W którym solarium znajdę tubę{?}

Gość

13-07-2009, 16:40
#5
W którym solarium znajdę tubę{?}
Gość napisał(a):Na pewno w solarium przy siłowni AgnesFit na 11listopada

Gość

13-07-2009, 19:26
#6
Na pewno w solarium przy siłowni AgnesFit na 11listopada

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów