Antykoncepcja

Założony przez egna
strony: 1
egna napisał(a):Jakie metody antykoncepcji stosujecie i jakie są wasze opinie na ich temat?

egna

Wpisów: 16
Dołączył: 13.01.2007
05-07-2009, 07:49
#1
Jakie metody antykoncepcji stosujecie i jakie są wasze opinie na ich temat?
Gość napisał(a):a w jakim celu te pytanie?robisz sondaż czy po prostu zastanawiasz się co wybrać dla siebie?

Gość

08-07-2009, 21:17
#2
a w jakim celu te pytanie?robisz sondaż czy po prostu zastanawiasz się co wybrać dla siebie?
Gość napisał(a):zastanawiam się co wybrać dla siebie bo po pigułkach mam problemy z wątrobą

Gość

09-07-2009, 14:56
#3
zastanawiam się co wybrać dla siebie bo po pigułkach mam problemy z wątrobą
Gość napisał(a):Wkładka wewnątrzmaciczna- najlepsza!!!! Oczywiście dla kobiet które już rodziły. Tania, bezproblemowa, na początku mogą być obfitsze miesiączki, ale to nie jest duży problem. POLECAM. Wszędzie, w gabinetach gin też, mówią jakie tabletki są OK, ale moim zdaniem stoi za tym marketing firm farmaceutycznych. Spirala-100 zł na kilka lat + założenie, tabl ok 30 zł na miesiąc + wizyty co 3 + badania krwi, no i nie można zapomnieć przyjąć.

Gość

09-07-2009, 19:02
#4
Wkładka wewnątrzmaciczna- najlepsza!!!! Oczywiście dla kobiet które już rodziły. Tania, bezproblemowa, na początku mogą być obfitsze miesiączki, ale to nie jest duży problem. POLECAM. Wszędzie, w gabinetach gin też, mówią jakie tabletki są OK, ale moim zdaniem stoi za tym marketing firm farmaceutycznych. Spirala-100 zł na kilka lat + założenie, tabl ok 30 zł na miesiąc + wizyty co 3 + badania krwi, no i nie można zapomnieć przyjąć.
Gość napisał(a):jak masz problemy z wątrobą to albo wkładka domaciczna, albo plastry (wtedy omija się przewód pokarmowy), albo zastrzykiporozmawiaj z ginekologiem, on Cię zna i najlepiej doradzi niż forum

Gość

10-07-2009, 16:55
#5
jak masz problemy z wątrobą to albo wkładka domaciczna, albo plastry (wtedy omija się przewód pokarmowy), albo zastrzykiporozmawiaj z ginekologiem, on Cię zna i najlepiej doradzi niż forum
Gość napisał(a):najlepsza antykoncepcja - wstrzemięźliwość{diabelek} {gafa}

Gość

13-07-2009, 14:21
#6
najlepsza antykoncepcja - wstrzemięźliwość{diabelek} {gafa}
Gość napisał(a):Hej dziewczyny!!!ja od ok roku biorę YASMIN,ale zastanawiam się nad zmianą tabletek ponieważ przez czas ich brania bardzo dużo schudłam żaden lekarz nie umiał wyjaśnić przyczyny chudnięcia ponieważ wszystkie robione wyniki były super i dopiero jeden z lekarzy kazał się zastanowić czy to nie od tych tabletek no i po dokładnym przeanalizowaniu ulotki i po szperaniu w necie przeczytałam,że te tabletki mogą powodować odwodnienie a już o samopczuciu psychicznym nie wspomnę.Wiem,że każde tabletki mają skutki uboczne ale ja chyba jednak wolałabym te po których się tyje.No i cena tych tabletek...Czy któraś z Was ma podobne doświadczenia z Yasminem?

Gość

17-07-2009, 15:08
#7
Hej dziewczyny!!!ja od ok roku biorę YASMIN,ale zastanawiam się nad zmianą tabletek ponieważ przez czas ich brania bardzo dużo schudłam żaden lekarz nie umiał wyjaśnić przyczyny chudnięcia ponieważ wszystkie robione wyniki były super i dopiero jeden z lekarzy kazał się zastanowić czy to nie od tych tabletek no i po dokładnym przeanalizowaniu ulotki i po szperaniu w necie przeczytałam,że te tabletki mogą powodować odwodnienie a już o samopczuciu psychicznym nie wspomnę.Wiem,że każde tabletki mają skutki uboczne ale ja chyba jednak wolałabym te po których się tyje.No i cena tych tabletek...Czy któraś z Was ma podobne doświadczenia z Yasminem?
Gość napisał(a):a jaki jest koszt tych tabletek?

Gość

20-07-2009, 20:17
#8
a jaki jest koszt tych tabletek?
Gość napisał(a):W zależności od apteki,ale tak ok 42 zł (dla jednych to dużo,dal innych mało)

Gość

21-07-2009, 15:04
#9
W zależności od apteki,ale tak ok 42 zł (dla jednych to dużo,dal innych mało)
Gość napisał(a):ile kosztuje Mirana (wkładka+założenie) w Ostrołęce? Są tu może Panie, które ją mają - jak wasze opinie?                                                                                    Łucja

Gość

23-07-2009, 16:50
#10
ile kosztuje Mirana (wkładka+założenie) w Ostrołęce? Są tu może Panie, które ją mają - jak wasze opinie?                                                                                    Łucja
Gość napisał(a):nie wiem ile kosztuje MIRENA w Oce, ale polecam wszystim ktore juz rodzily, sama mam niedlugo, ale narazie nie mam na co narzekac!! wygodna antykoncepcja, o torej szybko mozna zapomniec na wiele lat

Gość

22-11-2009, 09:31
#11
nie wiem ile kosztuje MIRENA w Oce, ale polecam wszystim ktore juz rodzily, sama mam niedlugo, ale narazie nie mam na co narzekac!! wygodna antykoncepcja, o torej szybko mozna zapomniec na wiele lat
Gość napisał(a):[quote=]nie wiem ile kosztuje MIRENA w Oce, ale polecam wszystim ktore juz rodzily, sama mam niedlugo, ale narazie nie mam na co narzekac!! wygodna antykoncepcja, o torej szybko mozna zapomniec na wiele lat[/quote]chcialam jeszcze dopisac ze zalozenie nic mnie nie bolało (czytalam wczesniej ze boli)  a mala dawka hormonu, po kilu miesiacach hamuje okres, tylko na to jeszcze musze troche poczekac bo mam spiralke za krotko. Przez pierwszy tydzien bolalo mnie podbrzusze, ale lzej niz podczas miesiaczki, wystarczyły 2 lub 3 apapy w ciagu dnia. jak pochodze z nia dluzej to napisze wiecej moich doswiadczen  :)

Gość

22-11-2009, 09:36
#12
[quote=]nie wiem ile kosztuje MIRENA w Oce, ale polecam wszystim ktore juz rodzily, sama mam niedlugo, ale narazie nie mam na co narzekac!! wygodna antykoncepcja, o torej szybko mozna zapomniec na wiele lat[/quote]chcialam jeszcze dopisac ze zalozenie nic mnie nie bolało (czytalam wczesniej ze boli)  a mala dawka hormonu, po kilu miesiacach hamuje okres, tylko na to jeszcze musze troche poczekac bo mam spiralke za krotko. Przez pierwszy tydzien bolalo mnie podbrzusze, ale lzej niz podczas miesiaczki, wystarczyły 2 lub 3 apapy w ciagu dnia. jak pochodze z nia dluzej to napisze wiecej moich doswiadczen  :)
Gość napisał(a):mam pytanie jaki srodek antykoncepcji polecacie dla matek karmiących{?}

Gość

18-02-2010, 13:35
#13
mam pytanie jaki srodek antykoncepcji polecacie dla matek karmiących{?}
Gość napisał(a):a ja mam pytanko ale musi upłynąć czasu od porodu by można było założyć wkładkę?

Gość

18-02-2010, 14:55
#14
a ja mam pytanko ale musi upłynąć czasu od porodu by można było założyć wkładkę?
Gość napisał(a):musi minąć połóg,czyli 6 tygodni,potem badanie ginekologiczne i cytologia koniecznie.

Gość

18-02-2010, 15:11
#15
musi minąć połóg,czyli 6 tygodni,potem badanie ginekologiczne i cytologia koniecznie.
Gość napisał(a):Aczy to wkladkie zaklada sie samemu czy zaklada ją lekarz? i ile ona kosztuje

Gość

19-02-2010, 12:41
#16
Aczy to wkladkie zaklada sie samemu czy zaklada ją lekarz? i ile ona kosztuje
Gość napisał(a):[quote=Gość]Aczy to wkladkie zaklada sie samemu czy zaklada ją lekarz? i ile ona kosztuje[/quote]Idź do ginekologa,a nie szukaj porad na forum.

Gość

19-02-2010, 13:20
#17
[quote=Gość]Aczy to wkladkie zaklada sie samemu czy zaklada ją lekarz? i ile ona kosztuje[/quote]Idź do ginekologa,a nie szukaj porad na forum.
Gość napisał(a):Ginekolog nie jest dobrym doradcą, przepisują tabletki i już.Metody Naturalne są najlepsze, lecz dla osób odpowiedzialnych i dla kobiet w miarę unormowanymi cyklami.

Gość

19-02-2010, 19:09
#18
Ginekolog nie jest dobrym doradcą, przepisują tabletki i już.Metody Naturalne są najlepsze, lecz dla osób odpowiedzialnych i dla kobiet w miarę unormowanymi cyklami.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ginekolog nie jest dobrym doradcą, przepisują tabletki i już.Metody Naturalne są najlepsze, lecz dla osób odpowiedzialnych i dla kobiet w miarę unormowanymi cyklami.[/quote]tiaa....zwłaszcza Ty jesteś dobrym doradcą z metodami naturalnymi:)dla kobiet karmiących poleca się azalię lub ceterezette, ten sam skład, tylko nazwa inna i odrobinę cena

Gość

20-02-2010, 22:34
#19
[quote=Gość]Ginekolog nie jest dobrym doradcą, przepisują tabletki i już.Metody Naturalne są najlepsze, lecz dla osób odpowiedzialnych i dla kobiet w miarę unormowanymi cyklami.[/quote]tiaa....zwłaszcza Ty jesteś dobrym doradcą z metodami naturalnymi:)dla kobiet karmiących poleca się azalię lub ceterezette, ten sam skład, tylko nazwa inna i odrobinę cena
Gość napisał(a):DZĘKI METODOM NATURALNYM MAM ŚLICZNEGO SYNKA{zakochany}

Gość

26-02-2010, 00:58
#20
DZĘKI METODOM NATURALNYM MAM ŚLICZNEGO SYNKA{zakochany}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów