RESTAURACIA MARKO-POLO POLECAM!!!!

Założony przez Artur3377
strony: 1
Artur3377 napisał(a):Witam i polecam na różne małe Imprezki,byłem parę razy i było super.Jedzenie,obsługa i w ogóle atmosfera GITES i z tego co słyszałem to zawsze można się z Szefostwem  dogadać co do cent a to ważne w tych ubogich czasach

Artur3377

Wpisów: 5
Dołączył: 05.06.2009
20-06-2009, 18:15
#1
Witam i polecam na różne małe Imprezki,byłem parę razy i było super.Jedzenie,obsługa i w ogóle atmosfera GITES i z tego co słyszałem to zawsze można się z Szefostwem  dogadać co do cent a to ważne w tych ubogich czasach
Gość napisał(a):spam

Gość

21-06-2009, 12:22
#2
spam
Gość napisał(a):nie koniecznie to musi być spam, ja również polecam tą restaurację, miałam tam wesele, porcje były ogromne, napoje oryginalne, a właściciel spoko, do ostatniej chwili podaliśmy mu liczbę gości

Gość

22-06-2009, 21:36
#3
nie koniecznie to musi być spam, ja również polecam tą restaurację, miałam tam wesele, porcje były ogromne, napoje oryginalne, a właściciel spoko, do ostatniej chwili podaliśmy mu liczbę gości
Gość napisał(a):NIewygodne komentarze ZOSTAŁY SKASOWANE!!!!!!!!

Gość

23-06-2009, 08:00
#4
NIewygodne komentarze ZOSTAŁY SKASOWANE!!!!!!!!
Gość napisał(a):A GDZIE SIĘ PODZIAŁY WŁAŚNIE TE negatywne opinie o marco polo,wczoraj były,nie podobały się komuś ,prawda w oczy kole?{co}

Gość

23-06-2009, 10:59
#5
A GDZIE SIĘ PODZIAŁY WŁAŚNIE TE negatywne opinie o marco polo,wczoraj były,nie podobały się komuś ,prawda w oczy kole?{co}
Gość napisał(a):Dokładnie ! Wczoraj czytałem tu sporo negatywów a dzis nie ma ich. Ech...

Gość

23-06-2009, 19:02
#6
Dokładnie ! Wczoraj czytałem tu sporo negatywów a dzis nie ma ich. Ech...
Gość napisał(a):{zdziwko}Ludzie o gustach się nie dyskutuje ja byłem tam ze 2 razy i takie miałem odczucie a jak komuś nie pasowało to jego sprawa a forum jest od tego żeby pisać {ok}{dobani}

Gość

30-06-2009, 19:16
#7
{zdziwko}Ludzie o gustach się nie dyskutuje ja byłem tam ze 2 razy i takie miałem odczucie a jak komuś nie pasowało to jego sprawa a forum jest od tego żeby pisać {ok}{dobani}
Gość napisał(a):ale jakie miales odczucie ? bo niezbyt jasno rozumiem info z twojego posta... pozytywne czy negatywne?

Gość

30-06-2009, 21:32
#8
ale jakie miales odczucie ? bo niezbyt jasno rozumiem info z twojego posta... pozytywne czy negatywne?
Gość napisał(a):Czy ten moderator apollo to nie ten sam biznesmen z dwiema lewymi rękami, który ma teraz cafe art

Gość

01-07-2009, 19:05
#9
Czy ten moderator apollo to nie ten sam biznesmen z dwiema lewymi rękami, który ma teraz cafe art

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów