Pogaduchy o ciąży - jest ktoś w ciąży, kto ma ochotę pogadać?

Założony przez ninam
strony: 1 2 dalej
ninam napisał(a):Cześć dziewczyny, jestem w 22 tygodniu ciąży i mam ochotę pogadać z kimś, kto jak ja jest w ciąży. Podzielić się swoimi radościami, dolegliwościami, doświadczeniami. Przyłączy się ktoś??? Zapraszam{usmiech}

ninam

Wpisów: 6
Dołączył: 18.06.2009
18-06-2009, 13:13
#1
Cześć dziewczyny, jestem w 22 tygodniu ciąży i mam ochotę pogadać z kimś, kto jak ja jest w ciąży. Podzielić się swoimi radościami, dolegliwościami, doświadczeniami. Przyłączy się ktoś??? Zapraszam{usmiech}
Gość napisał(a):Co prawda nie jestem w ciąży, zresztą gratuluję Tobie, ale staramy się z mężem o dzidziusia.Napisz "Czy już brzuszek jest widoczny?" 22 tydzień to już sporo-Jak się czujesz, a jak maleństwo?-Wiesz już czy chłopiec czy dziewczynka?pozdrawiam

Gość

21-06-2009, 22:03
#2
Co prawda nie jestem w ciąży, zresztą gratuluję Tobie, ale staramy się z mężem o dzidziusia.Napisz "Czy już brzuszek jest widoczny?" 22 tydzień to już sporo-Jak się czujesz, a jak maleństwo?-Wiesz już czy chłopiec czy dziewczynka?pozdrawiam
ninam napisał(a):Witam, miło, że napisałaś{usmiech} Co do mijego brzuszka to jest on widoczny i to bardzo! To jest moje 2 dzieciątko, więc może dlatego. Mam już córeczkę, a teraz na 99% ma być chłopak, więc będzie parka{usmiech}Piszesz, że stracie się z mężem o dziecko, można wiedzieć od jakiego czasu?

ninam

Wpisów: 6
Dołączył: 18.06.2009
22-06-2009, 08:00
#3
Witam, miło, że napisałaś{usmiech} Co do mijego brzuszka to jest on widoczny i to bardzo! To jest moje 2 dzieciątko, więc może dlatego. Mam już córeczkę, a teraz na 99% ma być chłopak, więc będzie parka{usmiech}Piszesz, że stracie się z mężem o dziecko, można wiedzieć od jakiego czasu?
Gość napisał(a):Ja też jestem w ciąży, u mnie to pierwsza ciąża. Do porodu zostało mi już tylko 2 tygodnie{!} więc z niecierpliwością wyczekuję rozwiązania.

Gość

23-06-2009, 11:52
#4
Ja też jestem w ciąży, u mnie to pierwsza ciąża. Do porodu zostało mi już tylko 2 tygodnie{!} więc z niecierpliwością wyczekuję rozwiązania.
ninam napisał(a):Witaj, 2 tygodnie to już, już, a różnie to może być, ja córcię urodziłam tydzień przed terminem. Jak się czujesz??? Wiesz co będziesz miała - chłopca, czy dziewczynkę??? I jak można wiedzieć do jakiego lekarza chodzisz?

ninam

Wpisów: 6
Dołączył: 18.06.2009
23-06-2009, 13:03
#5
Witaj, 2 tygodnie to już, już, a różnie to może być, ja córcię urodziłam tydzień przed terminem. Jak się czujesz??? Wiesz co będziesz miała - chłopca, czy dziewczynkę??? I jak można wiedzieć do jakiego lekarza chodzisz?
Gość napisał(a):Czuję się całkiem nieżle, ale najbardziej dokuczają mi spuchnięte nogi, nie mieszczą się w butach{smutny} Na 99,9% będzie dziewczynka:)A chodze do dr Piątka.

Gość

23-06-2009, 15:42
#6
Czuję się całkiem nieżle, ale najbardziej dokuczają mi spuchnięte nogi, nie mieszczą się w butach{smutny} Na 99,9% będzie dziewczynka:)A chodze do dr Piątka.
ninam napisał(a):To gratuluję dziewczynki!!!!!! Ja z córeczką też chodziłam do dr Piątka, a teraz chodzę do dr Jankowskiego i jak narazie jestem bardzo zadowolona z niego. Zawsze wszystko wytłumaczy, wizyty są długie no i usg za każdym razem. Z piątka też byłam zadowolona, ale oczywiście za USG oodzielnie trzebna było płacić. Przytym w pierwszej ciąży czułam się znakomicie, a teraz to już różności mnie dopadają.Ty jeszcze 2 tygodnie, to wytrzymasz z tymi puchnącymi nogami{usmiech} A na jaki poród się zdecydowaliście???? Rodzinny czy zwykły????

ninam

Wpisów: 6
Dołączył: 18.06.2009
24-06-2009, 08:03
#7
To gratuluję dziewczynki!!!!!! Ja z córeczką też chodziłam do dr Piątka, a teraz chodzę do dr Jankowskiego i jak narazie jestem bardzo zadowolona z niego. Zawsze wszystko wytłumaczy, wizyty są długie no i usg za każdym razem. Z piątka też byłam zadowolona, ale oczywiście za USG oodzielnie trzebna było płacić. Przytym w pierwszej ciąży czułam się znakomicie, a teraz to już różności mnie dopadają.Ty jeszcze 2 tygodnie, to wytrzymasz z tymi puchnącymi nogami{usmiech} A na jaki poród się zdecydowaliście???? Rodzinny czy zwykły????
marian3025 napisał(a):witam,mam pytanko.czy któraś z pań się orientuje kiedy przenoszą porodówkę do nowego szpitala???to dość ważne,z góry dziękuję..

marian3025

Wpisów: 4
Dołączył: 21.03.2009
02-07-2009, 19:39
#8
witam,mam pytanko.czy któraś z pań się orientuje kiedy przenoszą porodówkę do nowego szpitala???to dość ważne,z góry dziękuję..
Gość napisał(a):[center][/center][quote][/bcode][bcode][img][url][u][i][b]

Gość

11-07-2009, 19:55
#9
[center][/center][quote][/bcode][bcode][img][url][u][i][b]
Gość napisał(a):Z tego co mi wiadomo to nikt nie wie kiedy to nastąpi. Było już tyle terminów że personel w ogóle wątpi w przeprowadzkę w najbliższym czasie.

Gość

12-07-2009, 23:37
#10
Z tego co mi wiadomo to nikt nie wie kiedy to nastąpi. Było już tyle terminów że personel w ogóle wątpi w przeprowadzkę w najbliższym czasie.
Gość napisał(a):{smutny}szkoda

Gość

13-07-2009, 10:24
#11
{smutny}szkoda
Gość napisał(a):Oj dziewczyny, jak Ja Wam zazdroszczę.Też chciałabym mieć maluszka, ale chyba nie jest mi to dane {smutny}pozdrawiam

Gość

13-07-2009, 14:22
#12
Oj dziewczyny, jak Ja Wam zazdroszczę.Też chciałabym mieć maluszka, ale chyba nie jest mi to dane {smutny}pozdrawiam
Gość napisał(a):Co do przenosin drogie panie, to najprawdopodobniej pod koniec sierpnia. Tak bynajmniej jest poinformowany personel pielęgniarski{usmiech} A jak będzie, to się okaże{mruga}

Gość

13-07-2009, 20:06
#13
Co do przenosin drogie panie, to najprawdopodobniej pod koniec sierpnia. Tak bynajmniej jest poinformowany personel pielęgniarski{usmiech} A jak będzie, to się okaże{mruga}
Gość napisał(a):Niestety chyba jednak nie w sierpniu. ja mam termin porodu na koniec sierpnia i rozmawiałam ostatnio z położna a ona powiedziała że niestety nie ma co na to liczyć a terminów już było mnóstwo i tak na prawde to jeszcze nikt dokładnie nie wie kiedy to nastąpi ;(((

Gość

14-07-2009, 10:27
#14
Niestety chyba jednak nie w sierpniu. ja mam termin porodu na koniec sierpnia i rozmawiałam ostatnio z położna a ona powiedziała że niestety nie ma co na to liczyć a terminów już było mnóstwo i tak na prawde to jeszcze nikt dokładnie nie wie kiedy to nastąpi ;(((
Gość napisał(a):Niestety chyba jednak nie w sierpniu. ja mam termin porodu na koniec sierpnia i rozmawiałam ostatnio z położna a ona powiedziała że niestety nie ma co na to liczyć a terminów już było mnóstwo i tak na prawde to jeszcze nikt dokładnie nie wie kiedy to nastąpi ;(((

Gość

14-07-2009, 10:28
#15
Niestety chyba jednak nie w sierpniu. ja mam termin porodu na koniec sierpnia i rozmawiałam ostatnio z położna a ona powiedziała że niestety nie ma co na to liczyć a terminów już było mnóstwo i tak na prawde to jeszcze nikt dokładnie nie wie kiedy to nastąpi ;(((
Gość napisał(a):Witam jestem w 26 tygodniu ciąży to moje drugie dzieciątko. Obie ciąże zagrożone w pierwszej duży mięśniak mimo to donoszona i w 39 tydniu urodził się mój PIOTRUŚ{zakochany}. Teraz znowu mięśniak nieco mniejszy ale dodatkowo kosmówka zachodząca na szyjkę macicy. Pierwszą ciąże prowadził dr Piątek super nistety kasa{dobani}, teraz chodzę do dr Pawełka i naprawdę polecam miły, sympatyczny.Pozdrawiam

Gość

31-07-2009, 00:02
#16
Witam jestem w 26 tygodniu ciąży to moje drugie dzieciątko. Obie ciąże zagrożone w pierwszej duży mięśniak mimo to donoszona i w 39 tydniu urodził się mój PIOTRUŚ{zakochany}. Teraz znowu mięśniak nieco mniejszy ale dodatkowo kosmówka zachodząca na szyjkę macicy. Pierwszą ciąże prowadził dr Piątek super nistety kasa{dobani}, teraz chodzę do dr Pawełka i naprawdę polecam miły, sympatyczny.Pozdrawiam
ninam napisał(a):Witam was , dziewczyny!!!!Cieszę się, że napisałaś, ja teraz jestem w 28/29tygodniu, czuję się dobrze, jedyne co mi przeszkadza to mój wielki brzuch{jezyk} Ja w poprzedniej ciąży też chodziłam do dr. Piątka, ciążę miałam idealą więc w takiej sytuacji każdy lekarz byłby dobry. Jedyną wadą było to, że nie miał USG. Teraz chodzę do dr. Jankowskiego i jak na razie to super, choć w tej ciąży ciągle coś tam mi się doczepia. A wiesz co już będziesz miała? chłopca czy dziewczynkę? Pozdrawiam

ninam

Wpisów: 6
Dołączył: 18.06.2009
31-07-2009, 10:21
#17
Witam was , dziewczyny!!!!Cieszę się, że napisałaś, ja teraz jestem w 28/29tygodniu, czuję się dobrze, jedyne co mi przeszkadza to mój wielki brzuch{jezyk} Ja w poprzedniej ciąży też chodziłam do dr. Piątka, ciążę miałam idealą więc w takiej sytuacji każdy lekarz byłby dobry. Jedyną wadą było to, że nie miał USG. Teraz chodzę do dr. Jankowskiego i jak na razie to super, choć w tej ciąży ciągle coś tam mi się doczepia. A wiesz co już będziesz miała? chłopca czy dziewczynkę? Pozdrawiam
Gość napisał(a):Cześć po ostatnim usg prawdopodobnie dziewczynka{usmiech} ale w przyszłym tygodniu idę na usg do dr Bucińskiego i mam nadzieję że na 100%  się potwierdzi a u Ciebie chłopiec czy dziewczynka? a starsze dzieciątko w jakim wieku?

Gość

01-08-2009, 22:40
#18
Cześć po ostatnim usg prawdopodobnie dziewczynka{usmiech} ale w przyszłym tygodniu idę na usg do dr Bucińskiego i mam nadzieję że na 100%  się potwierdzi a u Ciebie chłopiec czy dziewczynka? a starsze dzieciątko w jakim wieku?
ninam napisał(a):Witam, u mnie na 99 % chłopak, jak narazie 2 razy się potwierdził. Bardzo się cieszymy bo wdomciu mamy 4 letnią dziewczynkę.Tak szczerze to chciałabym, żeby ten czas szybciej leciał, bo już mam dosyć chodzenie w ciąży, fizycznie jak i psychicznie. Te ciągłe obawy czy wszystko jest ok. Jutro właśnie mam wizytę u lekarza z dokładnym usg, już nie mogę się doczekać{usmiech}Ty pisałaś, że masz problemy, ale tak ogólnie jak znosisz ciążę?

ninam

Wpisów: 6
Dołączył: 18.06.2009
03-08-2009, 11:46
#19
Witam, u mnie na 99 % chłopak, jak narazie 2 razy się potwierdził. Bardzo się cieszymy bo wdomciu mamy 4 letnią dziewczynkę.Tak szczerze to chciałabym, żeby ten czas szybciej leciał, bo już mam dosyć chodzenie w ciąży, fizycznie jak i psychicznie. Te ciągłe obawy czy wszystko jest ok. Jutro właśnie mam wizytę u lekarza z dokładnym usg, już nie mogę się doczekać{usmiech}Ty pisałaś, że masz problemy, ale tak ogólnie jak znosisz ciążę?
Gość napisał(a):Pierwszą ciążę gorzej znosiłam psychicznie, teraz jest lepej a problemy o których pisałam są praktycznie nieodczuwalne ale sama świadomość, że w każdej chwili coś się może wydarzyć jest jednak bardzo stresująca. A jak z wagą ja z Piotrusiem z 55 przytyłam do 83 kilogramów{zdziwko} , teraz wystartowałam z 69 i narazie mam 75 trochę się boje finiszu, bo apetycik dopisuje. Pisałaś wcześniej, że tez masz jakies problemy, coś poważnego?

Gość

04-08-2009, 00:25
#20
Pierwszą ciążę gorzej znosiłam psychicznie, teraz jest lepej a problemy o których pisałam są praktycznie nieodczuwalne ale sama świadomość, że w każdej chwili coś się może wydarzyć jest jednak bardzo stresująca. A jak z wagą ja z Piotrusiem z 55 przytyłam do 83 kilogramów{zdziwko} , teraz wystartowałam z 69 i narazie mam 75 trochę się boje finiszu, bo apetycik dopisuje. Pisałaś wcześniej, że tez masz jakies problemy, coś poważnego?

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów