Ile w Ostrołęce kosztuje założenie aparatu stałego na zęby?

Założony przez magddusia
strony: 1 2 dalej
magddusia napisał(a):Ile w Ostrołęce kosztuje założenie aparatu stałego na zęby? może ktoś się orientuje w cenach?

magddusia

Wpisów: 19
Dołączył: 15.03.2009
07-06-2009, 18:06
#1
Ile w Ostrołęce kosztuje założenie aparatu stałego na zęby? może ktoś się orientuje w cenach?
Gość napisał(a):otóż bardzo dobrze się orientuje bo od kilku dni mam taki aparat.Jeden most kosztuje 1300 zł do tego zdjęcie (w moim przypadku jedno)55 zł.za pierwszą wizytę zapłaciłam 30 zł za drugą 70 a przy złożeniu aparatu 1200.Więc ogólnie tanio nie jest ale na efekt myślę że warto czekać

Gość

07-06-2009, 18:20
#2
otóż bardzo dobrze się orientuje bo od kilku dni mam taki aparat.Jeden most kosztuje 1300 zł do tego zdjęcie (w moim przypadku jedno)55 zł.za pierwszą wizytę zapłaciłam 30 zł za drugą 70 a przy złożeniu aparatu 1200.Więc ogólnie tanio nie jest ale na efekt myślę że warto czekać
Gość napisał(a):otóż bardzo dobrze się orientuje bo od kilku dni mam taki aparat.Jeden most kosztuje 1300 zł do tego zdjęcie (w moim przypadku jedno)55 zł.za pierwszą wizytę zapłaciłam 30 zł za drugą 70 a przy złożeniu aparatu 1200.Więc ogólnie tanio nie jest ale na efekt myślę że warto czekać

Gość

07-06-2009, 18:20
#3
otóż bardzo dobrze się orientuje bo od kilku dni mam taki aparat.Jeden most kosztuje 1300 zł do tego zdjęcie (w moim przypadku jedno)55 zł.za pierwszą wizytę zapłaciłam 30 zł za drugą 70 a przy złożeniu aparatu 1200.Więc ogólnie tanio nie jest ale na efekt myślę że warto czekać
magddusia napisał(a):a możesz napisać kto i gdzie ci zakładał ten aparat? czy to boli i ile trwa?

magddusia

Wpisów: 19
Dołączył: 15.03.2009
07-06-2009, 18:30
#4
a możesz napisać kto i gdzie ci zakładał ten aparat? czy to boli i ile trwa?
Gość napisał(a):Zakładałam na ulicy gorbatowa w tych domkach. Na razie mam górny most i szczerze mówiąc obawiałam się że będzie bolało ale jest ok aż jestem zaskoczona.Podobno dolny most bardziej boli.

Gość

07-06-2009, 19:27
#5
Zakładałam na ulicy gorbatowa w tych domkach. Na razie mam górny most i szczerze mówiąc obawiałam się że będzie bolało ale jest ok aż jestem zaskoczona.Podobno dolny most bardziej boli.
Gość napisał(a):a moze ktos wie gdzie jest taniej?

Gość

07-06-2009, 22:33
#6
a moze ktos wie gdzie jest taniej?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Zakładałam na ulicy gorbatowa w tych domkach. Na razie mam górny most i szczerze mówiąc obawiałam się że będzie bolało ale jest ok aż jestem zaskoczona.Podobno dolny most bardziej boli.[/quote]oj nie idż ul.gorbatowa nie przyjemna{nie},najlepiej w białymstoku{ok}.

Gość

08-06-2009, 18:22
#7
[quote=Gość]Zakładałam na ulicy gorbatowa w tych domkach. Na razie mam górny most i szczerze mówiąc obawiałam się że będzie bolało ale jest ok aż jestem zaskoczona.Podobno dolny most bardziej boli.[/quote]oj nie idż ul.gorbatowa nie przyjemna{nie},najlepiej w białymstoku{ok}.
Gość napisał(a):Również nie polecam{nie} (wiem z własnego doświadczenia) miła jest na początku gdy zakładasz a każda następna wizyta jest nieprzyjemna, wszelkie pytania traktuje jako fanaberie. Pozatym nie liczy sie z Twoim czasem, przychodzisz na umówioną wizytę i długo czekasz, a jeśłi Ty się chociaż kilka mniut spóżnisz to musisz czekać aż wszystkich przyjmie i to z łaską. Pozatym wyciągnie od Ciebie kasę a efektu nie będzie widać, strata czasu i pieniędzy. Z tego co wiem to na 11 Listopada w bloku na parterze przyjmuje ortodonta, jej ogłoszenie powinno być w TO "leczenie wad zgryzu dzieci i dorosłych i tel. kom"

Gość

08-06-2009, 21:46
#8
Również nie polecam{nie} (wiem z własnego doświadczenia) miła jest na początku gdy zakładasz a każda następna wizyta jest nieprzyjemna, wszelkie pytania traktuje jako fanaberie. Pozatym nie liczy sie z Twoim czasem, przychodzisz na umówioną wizytę i długo czekasz, a jeśłi Ty się chociaż kilka mniut spóżnisz to musisz czekać aż wszystkich przyjmie i to z łaską. Pozatym wyciągnie od Ciebie kasę a efektu nie będzie widać, strata czasu i pieniędzy. Z tego co wiem to na 11 Listopada w bloku na parterze przyjmuje ortodonta, jej ogłoszenie powinno być w TO "leczenie wad zgryzu dzieci i dorosłych i tel. kom"
Gość napisał(a):Również nie polecam{nie} (wiem z własnego doświadczenia) miła jest na początku gdy zakładasz a każda następna wizyta jest nieprzyjemna, wszelkie pytania traktuje jako fanaberie. Pozatym nie liczy sie z Twoim czasem, przychodzisz na umówioną wizytę i długo czekasz, a jeśłi Ty się chociaż kilka mniut spóżnisz to musisz czekać aż wszystkich przyjmie i to z łaską. Pozatym wyciągnie od Ciebie kasę a efektu nie będzie widać, strata czasu i pieniędzy. Z tego co wiem to na 11 Listopada w bloku na parterze przyjmuje ortodonta, jej ogłoszenie powinno być w TO "leczenie wad zgryzu dzieci i dorosłych i tel. kom"

Gość

08-06-2009, 21:47
#9
Również nie polecam{nie} (wiem z własnego doświadczenia) miła jest na początku gdy zakładasz a każda następna wizyta jest nieprzyjemna, wszelkie pytania traktuje jako fanaberie. Pozatym nie liczy sie z Twoim czasem, przychodzisz na umówioną wizytę i długo czekasz, a jeśłi Ty się chociaż kilka mniut spóżnisz to musisz czekać aż wszystkich przyjmie i to z łaską. Pozatym wyciągnie od Ciebie kasę a efektu nie będzie widać, strata czasu i pieniędzy. Z tego co wiem to na 11 Listopada w bloku na parterze przyjmuje ortodonta, jej ogłoszenie powinno być w TO "leczenie wad zgryzu dzieci i dorosłych i tel. kom"
Gość napisał(a):Ja aparat zakładałam w tamtym roku u p. Agnieszki Suski-Strzałkowskiej- obecnie ma Centrum Medyczne na u;l. Listopada, koszt 1200 zł za jeden łuk a co miesięczne wizyty jeśli ktoś ma aparat na górnej i dolnej szczęce 100zł  Dodam że u tej Pani wizyty nie są równo co 4 tyg tylko różnie, raz co 5 tyg. innym razem co 7 tyg. Sylwia

Gość

09-06-2009, 13:37
#10
Ja aparat zakładałam w tamtym roku u p. Agnieszki Suski-Strzałkowskiej- obecnie ma Centrum Medyczne na u;l. Listopada, koszt 1200 zł za jeden łuk a co miesięczne wizyty jeśli ktoś ma aparat na górnej i dolnej szczęce 100zł  Dodam że u tej Pani wizyty nie są równo co 4 tyg tylko różnie, raz co 5 tyg. innym razem co 7 tyg. Sylwia
Gość napisał(a):[quote=Gość]Również nie polecam{nie} (wiem z własnego doświadczenia) miła jest na początku gdy zakładasz a każda następna wizyta jest nieprzyjemna, wszelkie pytania traktuje jako fanaberie. Pozatym nie liczy sie z Twoim czasem, przychodzisz na umówioną wizytę i długo czekasz, a jeśłi Ty się chociaż kilka mniut spóżnisz to musisz czekać aż wszystkich przyjmie i to z łaską. Pozatym wyciągnie od Ciebie kasę a efektu nie będzie widać, strata czasu i pieniędzy. Z tego co wiem to na 11 Listopada w bloku na parterze przyjmuje ortodonta, jej ogłoszenie powinno być w TO "leczenie wad zgryzu dzieci i dorosłych i tel. kom"[/quote]na 11 Listopada w bloku przyjmowała p. Agnieszka Suska - Strzałkowska, teraz od lutego ma Centrum medyczne na ul. 11 Listopada, w pobliżu ronda, nie trudno trafić Jest to bardzo miła i sympatyczna kobietka.

Gość

09-06-2009, 13:41
#11
[quote=Gość]Również nie polecam{nie} (wiem z własnego doświadczenia) miła jest na początku gdy zakładasz a każda następna wizyta jest nieprzyjemna, wszelkie pytania traktuje jako fanaberie. Pozatym nie liczy sie z Twoim czasem, przychodzisz na umówioną wizytę i długo czekasz, a jeśłi Ty się chociaż kilka mniut spóżnisz to musisz czekać aż wszystkich przyjmie i to z łaską. Pozatym wyciągnie od Ciebie kasę a efektu nie będzie widać, strata czasu i pieniędzy. Z tego co wiem to na 11 Listopada w bloku na parterze przyjmuje ortodonta, jej ogłoszenie powinno być w TO "leczenie wad zgryzu dzieci i dorosłych i tel. kom"[/quote]na 11 Listopada w bloku przyjmowała p. Agnieszka Suska - Strzałkowska, teraz od lutego ma Centrum medyczne na ul. 11 Listopada, w pobliżu ronda, nie trudno trafić Jest to bardzo miła i sympatyczna kobietka.
Gość napisał(a):Też polecam dr Szałkowską, przyjmuje w centrum medycznym na 11listopada, przemiła osoba, znakomity specjalista. Też szukałam w Białymstoku,ale po co mam się pakować w koszty dojazdu jak u nas znalazłam świetnego lekarza. Aparat noszę pół roku i jestem baaaardzo zadowolona {zakochany}mam pytanie do gościa,który leczy się na gorbatowa, o jakich mostach mówisz? na aparat mówi się łuk a nie most. polecam str o aparatach ortodontycznym, można uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania www.stalyparat.fora.pl

Gość

10-06-2009, 20:10
#12
Też polecam dr Szałkowską, przyjmuje w centrum medycznym na 11listopada, przemiła osoba, znakomity specjalista. Też szukałam w Białymstoku,ale po co mam się pakować w koszty dojazdu jak u nas znalazłam świetnego lekarza. Aparat noszę pół roku i jestem baaaardzo zadowolona {zakochany}mam pytanie do gościa,który leczy się na gorbatowa, o jakich mostach mówisz? na aparat mówi się łuk a nie most. polecam str o aparatach ortodontycznym, można uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania www.stalyparat.fora.pl
Gość napisał(a):Czy zmieniło się coś od ostatniego wpisu w sprawach ostrołęckich ortodontów, w temacie Pani Szałkowskiej z Centrum Medycznego, dalej ją polecacie a może kogoś innego, najlepiej jak najbliżej Ostrołęki ?? :) Proszę o szczere podpowiedzi, o kogoś dobrego i sprawdzonego

Gość

19-04-2011, 19:36
#13
Czy zmieniło się coś od ostatniego wpisu w sprawach ostrołęckich ortodontów, w temacie Pani Szałkowskiej z Centrum Medycznego, dalej ją polecacie a może kogoś innego, najlepiej jak najbliżej Ostrołęki ?? :) Proszę o szczere podpowiedzi, o kogoś dobrego i sprawdzonego
Gość napisał(a):Czy zmieniło się coś od ostatniego wpisu w sprawach ostrołęckich ortodontów, w temacie Pani Szałkowskiej z Centrum Medycznego, dalej ją polecacie a może kogoś innego, najlepiej jak najbliżej Ostrołęki ?? :) Proszę o szczere podpowiedzi, o kogoś dobrego i sprawdzonego

Gość

19-04-2011, 19:37
#14
Czy zmieniło się coś od ostatniego wpisu w sprawach ostrołęckich ortodontów, w temacie Pani Szałkowskiej z Centrum Medycznego, dalej ją polecacie a może kogoś innego, najlepiej jak najbliżej Ostrołęki ?? :) Proszę o szczere podpowiedzi, o kogoś dobrego i sprawdzonego
Gość napisał(a):Czy zmieniło się coś od ostatniego wpisu w sprawach ostrołęckich ortodontów, w temacie Pani Szałkowskiej z Centrum Medycznego, dalej ją polecacie a może kogoś innego, najlepiej jak najbliżej Ostrołęki ?? :) Proszę o szczere podpowiedzi, o kogoś dobrego i sprawdzonego

Gość

19-04-2011, 19:37
#15
Czy zmieniło się coś od ostatniego wpisu w sprawach ostrołęckich ortodontów, w temacie Pani Szałkowskiej z Centrum Medycznego, dalej ją polecacie a może kogoś innego, najlepiej jak najbliżej Ostrołęki ?? :) Proszę o szczere podpowiedzi, o kogoś dobrego i sprawdzonego
Gość napisał(a):po ilosci pacjentow moge stwierdzic, ze kobieta zna sie na rzeczy. Bez powodu ludzie by tak do niej nie przychodzili.... i z tego co wiem to nawet przychodza do niej na "poprawki" ludzie od innych ortodontow. Kolezanka z Lomzy przyjezdzala. Wiem, ze jest jeszcze jedna ortodontka w ostrolece, ale nie znam jej.

Gość

19-04-2011, 22:33
#16
po ilosci pacjentow moge stwierdzic, ze kobieta zna sie na rzeczy. Bez powodu ludzie by tak do niej nie przychodzili.... i z tego co wiem to nawet przychodza do niej na "poprawki" ludzie od innych ortodontow. Kolezanka z Lomzy przyjezdzala. Wiem, ze jest jeszcze jedna ortodontka w ostrolece, ale nie znam jej.
Gość napisał(a):Ja polecam pania Szałkowską z centrum medycznego :) Kompetenta osoba , bardzo miła zrwaca sie do pacjentów po imieniu, pogada zawsze zapyta sie jak samopoczucie :) nie można na nia narzekać . Czysto ,estetycznie i niedrogo :) ZA jeden łuk 1200 zł a efekty naprawde widać ... ;) jestem zadowolona ze swoich zębow i sposob w jaki zoatsly wyprostowane .. Polecam :)

Gość

18-08-2011, 12:40
#17
Ja polecam pania Szałkowską z centrum medycznego :) Kompetenta osoba , bardzo miła zrwaca sie do pacjentów po imieniu, pogada zawsze zapyta sie jak samopoczucie :) nie można na nia narzekać . Czysto ,estetycznie i niedrogo :) ZA jeden łuk 1200 zł a efekty naprawde widać ... ;) jestem zadowolona ze swoich zębow i sposob w jaki zoatsly wyprostowane .. Polecam :)
Gość napisał(a):a czy istnieje możliwość założenia tylko jednego łuku? tylko na górę?

Gość

18-08-2011, 13:18
#18
a czy istnieje możliwość założenia tylko jednego łuku? tylko na górę?
Gość napisał(a):Jeden Łuk można założyć jeżeli wada uzębienia jest niewielka i dotyczy tylko jednej szczęki (dolnej lub górnej). Przeważnie zakładają dwa łuki żeby jedna szczęka dostosowała się do drugiej szczęki aby pasowały idealnie po wyprostowaniu.  

Gość

18-08-2011, 13:31
#19
Jeden Łuk można założyć jeżeli wada uzębienia jest niewielka i dotyczy tylko jednej szczęki (dolnej lub górnej). Przeważnie zakładają dwa łuki żeby jedna szczęka dostosowała się do drugiej szczęki aby pasowały idealnie po wyprostowaniu.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]a czy istnieje możliwość założenia tylko jednego łuku? tylko na górę? [/quote]Tak, ja mam założony tylko górny łuk. Zakładałam w Ostrołęce, cena 1200zł.

Gość

23-08-2011, 17:17
#20
[quote=Gość]a czy istnieje możliwość założenia tylko jednego łuku? tylko na górę? [/quote]Tak, ja mam założony tylko górny łuk. Zakładałam w Ostrołęce, cena 1200zł.

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów