WAKACJE ZA GRANICĄ- jakie biura turystyczne w O-ce polecacie?

Założony przez K@ska
strony: 1
K@ska napisał(a):Planuję w tym roku po raz pierwszy wyjazd na wakcje za granicę, i zastanawiam się z którego z ostrołęckich biur podróży skorzystać, jeżeli ktoś z was ma pozytywne jak i negatywne doświadczenia z zagranicznych wakacji z biurem podróży to poprosze o wpisy. Każda uwaga na cenę złota.

K@ska

Wpisów: 5
Dołączył: 13.10.2008
27-05-2009, 17:20
#1
Planuję w tym roku po raz pierwszy wyjazd na wakcje za granicę, i zastanawiam się z którego z ostrołęckich biur podróży skorzystać, jeżeli ktoś z was ma pozytywne jak i negatywne doświadczenia z zagranicznych wakacji z biurem podróży to poprosze o wpisy. Każda uwaga na cenę złota.
Gość napisał(a):polecam Sośniny (pomiedzy stodola a biedronka) mile panie super oferty :) jeszcze sie nie zawiodlam

Gość

27-05-2009, 18:31
#2
polecam Sośniny (pomiedzy stodola a biedronka) mile panie super oferty :) jeszcze sie nie zawiodlam
Gość napisał(a):Ja osobiście polecam Eurotur (wejście na przeciwko zajezdni autobusów, w budynku banku). Rewelacyjne biuro! Przesympatyczne panie, a do tego rzetelne. Szczególnie polecam panią Grażynę i Małgorzatę! Gwarantuję, że się nie zawiedziesz. Ja już od bardzo dawna korzystam z ich usług i ani razu nie zawiodłam się. {zakochany}

Gość

27-05-2009, 22:23
#3
Ja osobiście polecam Eurotur (wejście na przeciwko zajezdni autobusów, w budynku banku). Rewelacyjne biuro! Przesympatyczne panie, a do tego rzetelne. Szczególnie polecam panią Grażynę i Małgorzatę! Gwarantuję, że się nie zawiedziesz. Ja już od bardzo dawna korzystam z ich usług i ani razu nie zawiodłam się. {zakochany}
Gość napisał(a): Polecam Atest przy dworcu(chyba wiekszosc biur tam jest{usmiech}) juz 3 razy korzystalismy z ich uslug i polecam{usmiech}

Gość

03-06-2009, 01:18
#4
Polecam Atest przy dworcu(chyba wiekszosc biur tam jest{usmiech}) juz 3 razy korzystalismy z ich uslug i polecam{usmiech}
Gość napisał(a): Polecam Atest przy dworcu(chyba wiekszosc biur tam jest{usmiech}) juz 3 razy korzystalismy z ich uslug i polecam{usmiech}

Gość

03-06-2009, 01:19
#5
Polecam Atest przy dworcu(chyba wiekszosc biur tam jest{usmiech}) juz 3 razy korzystalismy z ich uslug i polecam{usmiech}
Gość napisał(a):a gdzie polecacie wyjazd za graniacę w miarę rozsądnej cenie:) na 7 dni:) dla młodej pary:)

Gość

03-06-2009, 09:42
#6
a gdzie polecacie wyjazd za graniacę w miarę rozsądnej cenie:) na 7 dni:) dla młodej pary:)
Gość napisał(a):Ja wykupuje wszystkie wycieczki w biurze Expres na gocłowskiego, zawsze służą tam fachową radą co do hoteli i bezpiecznych firm

Gość

03-06-2009, 09:44
#7
Ja wykupuje wszystkie wycieczki w biurze Expres na gocłowskiego, zawsze służą tam fachową radą co do hoteli i bezpiecznych firm

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów