Czy Ostrołeka jest bezpiecznym miastem??

Założony przez zgaga
strony: 1
zgaga napisał(a):Jak sądzicie czy w Ostrołece można czuć się bezpiecznie o kazdej porze dnia i nocy {mruga}

zgaga

Wpisów: 2
Dołączył: 05.05.2006
05-05-2006, 14:54
#1
Jak sądzicie czy w Ostrołece można czuć się bezpiecznie o kazdej porze dnia i nocy {mruga}
Gość napisał(a):Przejdź sie kiedyś na spacer o powiedzmy o 24-tej, poobserwuj, porozmawiaj z ludźmi a zdobędziesz odpowiedź.A tak serio to już chyba nie spotyka się bezpiecznych miast. Nigdzie.

Gość

05-05-2006, 16:39
#2
Przejdź sie kiedyś na spacer o powiedzmy o 24-tej, poobserwuj, porozmawiaj z ludźmi a zdobędziesz odpowiedź.A tak serio to już chyba nie spotyka się bezpiecznych miast. Nigdzie.
Gość napisał(a):nie jest tak źleto zależy też ile ma się lat i czy porusza się pieszo po mieście w nocy czy tylko samochodemjeżeli samochodem - to bezpiecznie nie jest - może złapać policja :))))

Gość

05-05-2006, 20:29
#3
nie jest tak źleto zależy też ile ma się lat i czy porusza się pieszo po mieście w nocy czy tylko samochodemjeżeli samochodem - to bezpiecznie nie jest - może złapać policja :))))
mjetek napisał(a):ja czuje się bezpieczniemamy kamery na mieście, mamy policje, mamy straż miejską i pożarną też :) ochotniczą i państwowąa tak zupełnie poważnie to chyba zawsze są takie miejsca gdzie lepiej nocą się nie zpuszczaćjakie teraz są niebezpieczne miejsca - nie wiem

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
05-05-2006, 23:01
#4
ja czuje się bezpieczniemamy kamery na mieście, mamy policje, mamy straż miejską i pożarną też :) ochotniczą i państwowąa tak zupełnie poważnie to chyba zawsze są takie miejsca gdzie lepiej nocą się nie zpuszczaćjakie teraz są niebezpieczne miejsca - nie wiem
SHQ napisał(a):Ja czesto przechadzam się nocami po naszej miescinie jeszcze naszczęscie nic mi sie stało heh . Ale zawsze można spotkac w takich godzinach jakiegoś lekko lub bardziej %%% kolesia i wtedy może byc nieciekawie wiem bo kilka razy z takimi osobami przebywałem . Więc lepiej uważać. Ale ogólnie Ostrołęka na tle innych miast jest spokojna . Życze wszystkim nie spotkania sie w późnych godzinkach z Wójkiem Darkiem ;)

SHQ

Wpisów: 13
Dołączył: 15.04.2006
12-05-2006, 11:45
#5
Ja czesto przechadzam się nocami po naszej miescinie jeszcze naszczęscie nic mi sie stało heh . Ale zawsze można spotkac w takich godzinach jakiegoś lekko lub bardziej %%% kolesia i wtedy może byc nieciekawie wiem bo kilka razy z takimi osobami przebywałem . Więc lepiej uważać. Ale ogólnie Ostrołęka na tle innych miast jest spokojna . Życze wszystkim nie spotkania sie w późnych godzinkach z Wójkiem Darkiem ;)
mjetek napisał(a):no dziś jest dużo wydarzeń kryminalnycha napad z nożem w ręku to już szczyt wszystkiegożeby nóż wyciągać po to, aby ukraść telefon to już szczyt głupoty

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
03-07-2006, 22:34
#6
no dziś jest dużo wydarzeń kryminalnycha napad z nożem w ręku to już szczyt wszystkiegożeby nóż wyciągać po to, aby ukraść telefon to już szczyt głupoty
Gość napisał(a):Jest bezpiecznie. Zawsze można zgłosić się po pomoc do policjantów, których znajdziecie zawsze na STATOIL'u.........trzeba tylko przelecieć pół miasta.

Gość

09-07-2006, 22:14
#7
Jest bezpiecznie. Zawsze można zgłosić się po pomoc do policjantów, których znajdziecie zawsze na STATOIL'u.........trzeba tylko przelecieć pół miasta.
Gość napisał(a):Ostatnio wracałam z dyskoteki wraz z moją kolezanką i mimo pełnoletności zatrzymała się koło nas policja :D Chcieli nas nawet do domu podwieść. Martwią się o młodzież {ok}{ok}

Gość

11-07-2006, 13:19
#8
Ostatnio wracałam z dyskoteki wraz z moją kolezanką i mimo pełnoletności zatrzymała się koło nas policja :D Chcieli nas nawet do domu podwieść. Martwią się o młodzież {ok}{ok}
Gość napisał(a):a może koleżanka im wpadła w oko,a kto wie, może i ty się im spodobałeś heheheheh

Gość

11-07-2006, 15:29
#9
a może koleżanka im wpadła w oko,a kto wie, może i ty się im spodobałeś heheheheh
Gość napisał(a):[quote=Gość]a może koleżanka im wpadła w oko,a kto wie, może i ty się im spodobałeś heheheheh[/quote]Heh, ciekawe czy chłopców też podwożą  ;-)

Gość

18-07-2006, 18:27
#10
[quote=Gość]a może koleżanka im wpadła w oko,a kto wie, może i ty się im spodobałeś heheheheh[/quote]Heh, ciekawe czy chłopców też podwożą  ;-)
gmark napisał(a):{nie}uważam, że nasze miasto nie jest bezpieczne, świadczy o tym incydent jaki spotkał mojego kolegę 4 dni temu. Na 11 listopada napadło go 2 gości no i oczywiście skończyło to sie niezamiło. I co z tego, że są w mieście kamery jak nikt na nie niezwraca uwagi? jakoś one niepomagają w zmieniejszeniu takich incydentów.  {dobani} chyba nigdy to się niezmieni no gdyby tacy ludzie wyjechali z miasta;]

gmark

Wpisów: 3
Dołączył: 02.08.2006
17-08-2006, 09:03
#11
{nie}uważam, że nasze miasto nie jest bezpieczne, świadczy o tym incydent jaki spotkał mojego kolegę 4 dni temu. Na 11 listopada napadło go 2 gości no i oczywiście skończyło to sie niezamiło. I co z tego, że są w mieście kamery jak nikt na nie niezwraca uwagi? jakoś one niepomagają w zmieniejszeniu takich incydentów.  {dobani} chyba nigdy to się niezmieni no gdyby tacy ludzie wyjechali z miasta;]
jarpen napisał(a):@gmark ffs imho tego typu incydentow nie da sie zapobiec, bo kamery nie moga byc w kazdym miejscu tak samo patrole itp. W kazdym miescie do tego dochodzi nawet w ameryce.

jarpen

Wpisów: 4
Dołączył: 16.05.2006
28-08-2006, 19:23
#12
@gmark ffs imho tego typu incydentow nie da sie zapobiec, bo kamery nie moga byc w kazdym miejscu tak samo patrole itp. W kazdym miescie do tego dochodzi nawet w ameryce.
Gość napisał(a):W Ostrołęce z bezpieczeństwem nie jest źle. moze tylko okolice parku lub ul jaracza, tam trzeba troche uważac.

Gość

25-01-2009, 12:15
#13
W Ostrołęce z bezpieczeństwem nie jest źle. moze tylko okolice parku lub ul jaracza, tam trzeba troche uważac.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów