testy alergiczne

Założony przez ewa399
strony: 1
ewa399 napisał(a):Kto i gdzie robi w Ostrołęce testy alergiczne oraz jaki to koszt.{usmiech}

ewa399

Wpisów: 5
Dołączył: 24.09.2008
20-05-2009, 10:29
#1
Kto i gdzie robi w Ostrołęce testy alergiczne oraz jaki to koszt.{usmiech}
Gość napisał(a):testy można zrobić u doktora Bara w Ostrołęce za darmo na kasę chorych lub prywatnie koszt-60zł

Gość

20-05-2009, 22:23
#2
testy można zrobić u doktora Bara w Ostrołęce za darmo na kasę chorych lub prywatnie koszt-60zł
Gość napisał(a):Testy alergiczne można zrobić na ul Kurpiowskiej 5 ,w poradni pulmonologicznej u dr.Jakowickiego- ze skierowaniem, lub w gabinecie prywatnym na ulicy Korzeniowskiej 8.

Gość

27-05-2009, 10:56
#3
Testy alergiczne można zrobić na ul Kurpiowskiej 5 ,w poradni pulmonologicznej u dr.Jakowickiego- ze skierowaniem, lub w gabinecie prywatnym na ulicy Korzeniowskiej 8.
kafi44 napisał(a):A wie ktoś może jekie są koszty odczulania i czy płaci się z góry za rok, czy co miesiąc? (mam straszną alergię na kurz/roztocze)

kafi44

Wpisów: 3
Dołączył: 14.01.2009
03-09-2009, 14:45
#4
A wie ktoś może jekie są koszty odczulania i czy płaci się z góry za rok, czy co miesiąc? (mam straszną alergię na kurz/roztocze)
Gość napisał(a):[quote=kafi44]A wie ktoś może jekie są koszty odczulania i czy płaci się z góry za rok, czy co miesiąc? (mam straszną alergię na kurz/roztocze)[/quote]Mam dziecko w trakcie odczulania na roztocza kurzu,odczulana jest od lutego,w tej chwili druga seria,najpierw zestaw poczatkowy-trzy fiolki (kosztował ok. 200zł),teraz kolejny-jedna fiolka(ok.160zl),wizyta i zastrzyk na NFZ.

Gość

03-09-2009, 20:30
#5
[quote=kafi44]A wie ktoś może jekie są koszty odczulania i czy płaci się z góry za rok, czy co miesiąc? (mam straszną alergię na kurz/roztocze)[/quote]Mam dziecko w trakcie odczulania na roztocza kurzu,odczulana jest od lutego,w tej chwili druga seria,najpierw zestaw poczatkowy-trzy fiolki (kosztował ok. 200zł),teraz kolejny-jedna fiolka(ok.160zl),wizyta i zastrzyk na NFZ.
Gość napisał(a):Testy alergiczne jak i odczulanie można wykonać w ramach NFZ u doktora Jakowickiego w poradni pulmonologicznej przy ulicy Kurpiowskiej 5.Gabinet prywatny ul Korzeniowskiej 8.Więcej informacji www.jakowicki.pl

Gość

09-09-2009, 08:52
#6
Testy alergiczne jak i odczulanie można wykonać w ramach NFZ u doktora Jakowickiego w poradni pulmonologicznej przy ulicy Kurpiowskiej 5.Gabinet prywatny ul Korzeniowskiej 8.Więcej informacji www.jakowicki.pl

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów