Ceny mieszkan w Ostrołece.

Założony przez karamba26
strony: 1 2 dalej
karamba26 napisał(a):Jestem zainteresowany kupnem mieszkania i szukam danych na temat cen. Troszke dzwonilem i widze ze ceny wogole nie spadly.Czy ktos interesowal sie mieszkaniami w bloku na madalinskiego 27. Sa to mieszkania tzw bezczynszowe. Jak tam sie ksztaltowaly ceny za metr kwadratowy. Teraz nie ma tam dostepnych ofert ale wiem ze wczesniej bylo kilka lokali na sprzedaz. Moze ktos z was dzwonil i pytal sie o ceny.

karamba26

Wpisów: 5
Dołączył: 11.05.2009
11-05-2009, 13:13
#1
Jestem zainteresowany kupnem mieszkania i szukam danych na temat cen. Troszke dzwonilem i widze ze ceny wogole nie spadly.Czy ktos interesowal sie mieszkaniami w bloku na madalinskiego 27. Sa to mieszkania tzw bezczynszowe. Jak tam sie ksztaltowaly ceny za metr kwadratowy. Teraz nie ma tam dostepnych ofert ale wiem ze wczesniej bylo kilka lokali na sprzedaz. Moze ktos z was dzwonil i pytal sie o ceny.
Gość napisał(a):CENA METRA KWADRATOWEGO MIESZKANIA BEZCZYNSZOWEGO (TZN. ODRĘBNA WŁASNOŚC LOKALU) TO OK.2800-3000ZŁ. i DODAM, ŻE NIE JEST TO NOWE BUDOWNICTWO. ZA 47 M.KW TRZEBA DAĆ OK. 140.000,00ZŁ (OCZYWIŚCIE DO REMONTU).S.P.

Gość

22-05-2009, 09:40
#2
CENA METRA KWADRATOWEGO MIESZKANIA BEZCZYNSZOWEGO (TZN. ODRĘBNA WŁASNOŚC LOKALU) TO OK.2800-3000ZŁ. i DODAM, ŻE NIE JEST TO NOWE BUDOWNICTWO. ZA 47 M.KW TRZEBA DAĆ OK. 140.000,00ZŁ (OCZYWIŚCIE DO REMONTU).S.P.
Gość napisał(a):najlepsze bloki to ul. Gorbatowa 12 i 12a Same centrum bloki czysciutkie i  z pustaka.

Gość

22-05-2009, 10:25
#3
najlepsze bloki to ul. Gorbatowa 12 i 12a Same centrum bloki czysciutkie i  z pustaka.
Gość napisał(a):o taaaa Goworowska teraz to jak pekin!!!! żulów pełno na każdej ławce i skwerku{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

22-05-2009, 14:27
#4
o taaaa Goworowska teraz to jak pekin!!!! żulów pełno na każdej ławce i skwerku{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):gorbatowa to samo.....pijactwo{dobani}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}

Gość

22-05-2009, 14:27
#5
gorbatowa to samo.....pijactwo{dobani}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):w lomzy nowe bloki takie jak u na agromasz juz od 2800zł/m2, w ciechanowie tez ceny ostro spadly, nic nie mowie o wawie. tam to naprawde jest duza roznica.{usmiech}u nas jeszcze ludzie za duzo chca za mieszkania z wielkiej plyty. nie warto teraz kupowac, wystarczy poczekac max. 6 miesiecy . realna cena za wielka plyte to 2500 po remoncie. (oczywiscie w dobrej lokalizacji). w tamtym roku ludzie chcieli po 3200 za m2  po remoncie, teraz juz mozna znalezc po 2800zl/m2 (np. ostatnio dzwonilem na os.centrum). Pozdrawiam kupujacych. zycze troche cierpliwosci. na pewno bedzie taniej. wystarczy zobaczyc jak materialy budowlane i robocizna staniały. stal ostatnio taka tania to kilka lat temu byla. a to wszystko przekłada sie na cene mieszkan.

Gość

22-05-2009, 18:57
#6
w lomzy nowe bloki takie jak u na agromasz juz od 2800zł/m2, w ciechanowie tez ceny ostro spadly, nic nie mowie o wawie. tam to naprawde jest duza roznica.{usmiech}u nas jeszcze ludzie za duzo chca za mieszkania z wielkiej plyty. nie warto teraz kupowac, wystarczy poczekac max. 6 miesiecy . realna cena za wielka plyte to 2500 po remoncie. (oczywiscie w dobrej lokalizacji). w tamtym roku ludzie chcieli po 3200 za m2  po remoncie, teraz juz mozna znalezc po 2800zl/m2 (np. ostatnio dzwonilem na os.centrum). Pozdrawiam kupujacych. zycze troche cierpliwosci. na pewno bedzie taniej. wystarczy zobaczyc jak materialy budowlane i robocizna staniały. stal ostatnio taka tania to kilka lat temu byla. a to wszystko przekłada sie na cene mieszkan.
Gość napisał(a):Ciężko mi uwierzyć ze mieszania stanieją może na jakiś krótki okres czasu jednak jeszcze nigdy nie było tak żeby nieruchomości szły w dół.Kiedyś też tak myślałem ze już drożnej nie możne być a metr wtedy kosztował 1000 zł a teraz ok 3000 wiec moje przewidywania są takie ze w okresie następnego roku możne troszkę stanieć ale tylko po to aby później cena szla do góry tym bardziej ze w ostrolece nie przewiduje się teraz budowy nowych bloków a ludzie muszą gdzieś mieszkać

Gość

23-05-2009, 06:48
#7
Ciężko mi uwierzyć ze mieszania stanieją może na jakiś krótki okres czasu jednak jeszcze nigdy nie było tak żeby nieruchomości szły w dół.Kiedyś też tak myślałem ze już drożnej nie możne być a metr wtedy kosztował 1000 zł a teraz ok 3000 wiec moje przewidywania są takie ze w okresie następnego roku możne troszkę stanieć ale tylko po to aby później cena szla do góry tym bardziej ze w ostrolece nie przewiduje się teraz budowy nowych bloków a ludzie muszą gdzieś mieszkać
Gość napisał(a):a warszawa? co? nie stanialy? wrocław? bialystok? lomza? wszedzie jest taniej. i to duzo taniej. od grudnia 2008 wszedzie mieszkania tanieja, u nas tez. a najwiecej pojda w dol jak agromasz odda swoje nowe bloki. Ja szukam mieszkania i ciesze sie ze nie kupilem na poczatku roku, jeszcze troche poczekam, a ceny naprawde sa nizsze(o 200-300 zl), wystarczy porozmawiac z notariuszami,

Gość

23-05-2009, 06:59
#8
a warszawa? co? nie stanialy? wrocław? bialystok? lomza? wszedzie jest taniej. i to duzo taniej. od grudnia 2008 wszedzie mieszkania tanieja, u nas tez. a najwiecej pojda w dol jak agromasz odda swoje nowe bloki. Ja szukam mieszkania i ciesze sie ze nie kupilem na poczatku roku, jeszcze troche poczekam, a ceny naprawde sa nizsze(o 200-300 zl), wystarczy porozmawiac z notariuszami,
Gość napisał(a):Tylko ofert sprzedaży jak na lekarstwo.Żeby tylko sprzedający z uwagi na niskie ceny nie wstrzymali się ze sprzedażą. Wtedy nas mają.......I znowu będzie drożyzna....

Gość

25-05-2009, 14:25
#9
Tylko ofert sprzedaży jak na lekarstwo.Żeby tylko sprzedający z uwagi na niskie ceny nie wstrzymali się ze sprzedażą. Wtedy nas mają.......I znowu będzie drożyzna....
Gość napisał(a):a orientuje sie ktos na jakej zasadzie mozna kupic mieszkanie w agromaszu? i jaka cena?

Gość

25-05-2009, 19:33
#10
a orientuje sie ktos na jakej zasadzie mozna kupic mieszkanie w agromaszu? i jaka cena?
Gość napisał(a):odrębna własnośc lokalu ,to nie znaczy,że jest to mieszkanie bezczynszowe.

Gość

25-05-2009, 20:19
#11
odrębna własnośc lokalu ,to nie znaczy,że jest to mieszkanie bezczynszowe.
Gość napisał(a):Jesli chodzi o agromasz to podjedz do nich i wszystkiego sie dowiesz. teraz 2 kolejne bloki oddają. Lastmar chyba tez niedlugo ruszy z budową, bo juz mu kanalizacje ciagną na budowe {usmiech}

Gość

26-05-2009, 10:37
#12
Jesli chodzi o agromasz to podjedz do nich i wszystkiego sie dowiesz. teraz 2 kolejne bloki oddają. Lastmar chyba tez niedlugo ruszy z budową, bo juz mu kanalizacje ciagną na budowe {usmiech}
Gość napisał(a):Odrębna własność lokalu oznacza, że nie płacisz "czynszu". Ponosisz jedynie rzeczywiste koszty utrzymania lokalu "można to nazwać czynszem, bo i tak płacisz spółdzielni ale to nie to samo) Lokal na zasazie odrębnej własności jest dużo tańszy w utrzymaniu niż lokal spółdzielczy własnościowy czy spółdzielczy lokatorski.S.P.

Gość

26-05-2009, 15:14
#13
Odrębna własność lokalu oznacza, że nie płacisz "czynszu". Ponosisz jedynie rzeczywiste koszty utrzymania lokalu "można to nazwać czynszem, bo i tak płacisz spółdzielni ale to nie to samo) Lokal na zasazie odrębnej własności jest dużo tańszy w utrzymaniu niż lokal spółdzielczy własnościowy czy spółdzielczy lokatorski.S.P.
Gość napisał(a):mam odrębną własność lokalu  i moje opłaty ( czynsz) nie zmalały poza jedną ,że sam płacić będę tylko podatek od nieruchomości do miasta a nie do spółdzielni i to wszystko .Więc nie wiem czemu przedmówca pisze że jest to mieszkanie tańsze w utrzymaniu od spółdzielczego własnościowego.{co}

Gość

26-05-2009, 20:15
#14
mam odrębną własność lokalu  i moje opłaty ( czynsz) nie zmalały poza jedną ,że sam płacić będę tylko podatek od nieruchomości do miasta a nie do spółdzielni i to wszystko .Więc nie wiem czemu przedmówca pisze że jest to mieszkanie tańsze w utrzymaniu od spółdzielczego własnościowego.{co}
Gość napisał(a):"tym bardziej ze w ostrolece nie przewiduje się teraz budowy nowych bloków a ludzie muszą gdzieś mieszkać" - wcale nie muszą kupowac mieszkań. mogą mieszkać z rodzicami. ci co nie kupili do tej pory na 100% nie kupią jeśli ceny nie spadną. ktoś kto ma na wklad własny prędzej zacznie budować swój dom zamiast pchac sie do wielkiej płyty z lat 70, na te 45m do remontu.

Gość

27-05-2009, 10:37
#15
"tym bardziej ze w ostrolece nie przewiduje się teraz budowy nowych bloków a ludzie muszą gdzieś mieszkać" - wcale nie muszą kupowac mieszkań. mogą mieszkać z rodzicami. ci co nie kupili do tej pory na 100% nie kupią jeśli ceny nie spadną. ktoś kto ma na wklad własny prędzej zacznie budować swój dom zamiast pchac sie do wielkiej płyty z lat 70, na te 45m do remontu.
Gość napisał(a):Wostrołęce są nie tylko bloki z wielkiej płyty z lat 70 tych ,są też dużo nowsze wybudowane przez spółdzielnie ,z przed kilku lub kilkunastu lat, a także obecnie budowane przez deweloperów.

Gość

27-05-2009, 11:39
#16
Wostrołęce są nie tylko bloki z wielkiej płyty z lat 70 tych ,są też dużo nowsze wybudowane przez spółdzielnie ,z przed kilku lub kilkunastu lat, a także obecnie budowane przez deweloperów.
Gość napisał(a):co  nie zmienia faktu, ze ceny sa duzo za wysokie. wszedzie stanialo w calej polsce tylko nie w oce

Gość

27-05-2009, 19:52
#17
co  nie zmienia faktu, ze ceny sa duzo za wysokie. wszedzie stanialo w calej polsce tylko nie w oce
Gość napisał(a):Nie przesadzajcie..... Wspólnie z żoną zarabiamy ok.  4750,00 zł netto miesięcznie a w banku moglibyśmy dostać ponad 500.000 zł kredytu.Więc w czym problem..... My też pracujemy w O-ce......

Gość

29-05-2009, 13:27
#18
Nie przesadzajcie..... Wspólnie z żoną zarabiamy ok.  4750,00 zł netto miesięcznie a w banku moglibyśmy dostać ponad 500.000 zł kredytu.Więc w czym problem..... My też pracujemy w O-ce......
Gość napisał(a):To może napisz, w których ostrołęckich firmach są takie zarobki, to może i my się tam zatrudnimy.

Gość

29-05-2009, 19:52
#19
To może napisz, w których ostrołęckich firmach są takie zarobki, to może i my się tam zatrudnimy.
Gość napisał(a):No i coś nam chwalipięta zamilkł {jezyk}

Gość

01-06-2009, 14:03
#20
No i coś nam chwalipięta zamilkł {jezyk}

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów