Dietetyk w Ostrołęce

Założony przez Maja2222
strony: 1
Maja2222 napisał(a):WitamGdzie mogę znaleźć dietetyka w Ostrołęce{?}

Maja2222

Wpisów: 5
Dołączył: 02.04.2009
16-04-2009, 13:09
#1
WitamGdzie mogę znaleźć dietetyka w Ostrołęce{?}
Gość napisał(a):Ostrołęka, ul. Madalińskiego 27 /17, tel. 029 7608968

Gość

16-04-2009, 14:45
#2
Ostrołęka, ul. Madalińskiego 27 /17, tel. 029 7608968
Gość napisał(a):Mam pytanie, czy ten lekarz przyjmujący na ul. Madalińskiego przyjmuje prywatnie czy na NFZ???

Gość

16-04-2009, 16:04
#3
Mam pytanie, czy ten lekarz przyjmujący na ul. Madalińskiego przyjmuje prywatnie czy na NFZ???
Gość napisał(a):jakis telefon poprosze do dietetyka

Gość

16-04-2009, 21:49
#4
jakis telefon poprosze do dietetyka
Gość napisał(a):660 742 036 - p. Justyna

Gość

17-04-2009, 12:59
#5
660 742 036 - p. Justyna
Gość napisał(a):Dietetyk w Ostrołęce jest na Farnej, to wspomniana już p. Justyna. Pracuje w Warszawie ale w weekendy przyjmuje w Ostrołęce.

Gość

22-07-2009, 16:31
#6
Dietetyk w Ostrołęce jest na Farnej, to wspomniana już p. Justyna. Pracuje w Warszawie ale w weekendy przyjmuje w Ostrołęce.
Gość napisał(a):Witam serdecznie wszystkich borykających się z problemem nadmiernych kilogramów.To właśnie dla Was będziemy organizowali Program wsparcia pod hasłem- Weight Loss Challenge-Wyzwania Wagowe.Jest to forma edukacyjno-konkursowa mająca na celu podniesienia świadomości jakie zagrożenie wiąże się z nieprawidłową wagą ciała i oczywiście wparcie dla ludzi ,którzy chcą przezwyciężyć ten problem.Całość odbywa się w luźnej,miłej atmosferze,a rezultaty własne i innych uczestników są motywacją dla całej grupy.Dokładniejsze informacje i zapisy na stronie:http://www.zyjwellness.vizz.pl/index.php?option=com_ content&view=article&id=113&Itemid=90lub pod telefonem: 600436209.Pozdrawiam i zachęcam wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa.Aby program się odbył wymagana jest min. ilość uczestników 5 osób,a więc poinformuj znajomych, rodzinę o tej możliwości.Niezależny Konsultant WellnessMariusz Łada{usmiech}

Gość

09-02-2010, 22:03
#7
Witam serdecznie wszystkich borykających się z problemem nadmiernych kilogramów.To właśnie dla Was będziemy organizowali Program wsparcia pod hasłem- Weight Loss Challenge-Wyzwania Wagowe.Jest to forma edukacyjno-konkursowa mająca na celu podniesienia świadomości jakie zagrożenie wiąże się z nieprawidłową wagą ciała i oczywiście wparcie dla ludzi ,którzy chcą przezwyciężyć ten problem.Całość odbywa się w luźnej,miłej atmosferze,a rezultaty własne i innych uczestników są motywacją dla całej grupy.Dokładniejsze informacje i zapisy na stronie:http://www.zyjwellness.vizz.pl/index.php?option=com_ content&view=article&id=113&Itemid=90lub pod telefonem: 600436209.Pozdrawiam i zachęcam wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa.Aby program się odbył wymagana jest min. ilość uczestników 5 osób,a więc poinformuj znajomych, rodzinę o tej możliwości.Niezależny Konsultant WellnessMariusz Łada{usmiech}
Gość napisał(a):Dietetyk jest na ul. Farnej 9 w Centrum Rozwoju i Terapii Harmonia i prawdopodobnie przyjmuje w ciągu całego tygodnia {mruga}

Gość

09-02-2010, 23:11
#8
Dietetyk jest na ul. Farnej 9 w Centrum Rozwoju i Terapii Harmonia i prawdopodobnie przyjmuje w ciągu całego tygodnia {mruga}
Gość napisał(a):Niedawno powstało centrum dietetyczne Naturhouse, gdzieś w handlowcu, tam też jest dietetyk

Gość

22-09-2012, 18:34
#9
Niedawno powstało centrum dietetyczne Naturhouse, gdzieś w handlowcu, tam też jest dietetyk

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów