pani Gosia Sulima

Założony przez oleszczaq
strony: 1
oleszczaq napisał(a):witam wszystkich zorientowanych:)bardzo prosze o nr do pani gosi, bo niestety w zaden inny sposob nie jestem w stanie sie z nia skontaktowac.wielkie dzieki

oleszczaq

Wpisów: 1
Dołączył: 23.03.2009
23-03-2009, 21:28
#1
witam wszystkich zorientowanych:)bardzo prosze o nr do pani gosi, bo niestety w zaden inny sposob nie jestem w stanie sie z nia skontaktowac.wielkie dzieki
Gość napisał(a):608-335-924.

Gość

24-03-2009, 12:03
#2
608-335-924.
Gość napisał(a):[b]co robi ta kobietka - może i ja się zainteresuję{co}

Gość

13-08-2009, 01:52
#3
[b]co robi ta kobietka - może i ja się zainteresuję{co}
Gość napisał(a):no wlasnie prosze o wasze opinie co do makijazy szczegolnie interesuja mnie slubne jakie ta pani wykonuje ,bardzo zzalezy mi na waszej opinie poniewaz potrzebuje wisazystki na moj ślub we wrzesniu ,bardzo prosze o opinie

Gość

17-08-2009, 15:53
#4
no wlasnie prosze o wasze opinie co do makijazy szczegolnie interesuja mnie slubne jakie ta pani wykonuje ,bardzo zzalezy mi na waszej opinie poniewaz potrzebuje wisazystki na moj ślub we wrzesniu ,bardzo prosze o opinie
Gość napisał(a):polecam, pani Gosia jest ok!jak trzeba podjedzie do klientapozdraiwam{ok}{tak}

Gość

20-08-2009, 09:34
#5
polecam, pani Gosia jest ok!jak trzeba podjedzie do klientapozdraiwam{ok}{tak}
Gość napisał(a):jak ja się umawiałam to Gosia mi za proponowała że przyjedzie do fryzjerki a zapisana jestem do  Picassa a jak wyjdzie to nie wiem bo jeszcze raz mam zadzwonić we wrześniu lub październiku i dokładnie się umówić

Gość

20-08-2009, 09:55
#6
jak ja się umawiałam to Gosia mi za proponowała że przyjedzie do fryzjerki a zapisana jestem do  Picassa a jak wyjdzie to nie wiem bo jeszcze raz mam zadzwonić we wrześniu lub październiku i dokładnie się umówić
Gość napisał(a):mi właśnie Pani Gosia tydzień przed ślubem odmówiała makijaż, poprostu pełna profeska...

Gość

26-08-2010, 09:38
#7
mi właśnie Pani Gosia tydzień przed ślubem odmówiała makijaż, poprostu pełna profeska...
Gość napisał(a):[quote=Gość][b]co robi ta kobietka - może i ja się zainteresuję{co}[/quote]Ja tez chcę się zainteresować....   i ZUS też chce.... i URZĄD SKARBOWY tez...{diabelek}

Gość

26-08-2010, 10:07
#8
[quote=Gość][b]co robi ta kobietka - może i ja się zainteresuję{co}[/quote]Ja tez chcę się zainteresować....   i ZUS też chce.... i URZĄD SKARBOWY tez...{diabelek}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 1 zalogowany użytkownik.
Lista zalogowanych użytkowników: bauter
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów