Fryzjer dla dziecka

Założony przez Jovika78
strony: 1
Jovika78 napisał(a):Witam, potrzebuję namiary na jakiegos dobrego fryzjera/fryzjerkę, który/a poradzi sobie z nieswornym jednoroczniakiem,któremu musze obciąć włosy, a sama nie dam rady. Jeśli znacie kogoś z dużą cierpliwościa, dobrym podejściem do dziecka i szybka umiejętnościa cięcia to dajcie znać prosze jak najszbciej.Pozdrawiam

Jovika78

Wpisów: 2
Dołączył: 09.03.2009
09-03-2009, 21:29
#1
Witam, potrzebuję namiary na jakiegos dobrego fryzjera/fryzjerkę, który/a poradzi sobie z nieswornym jednoroczniakiem,któremu musze obciąć włosy, a sama nie dam rady. Jeśli znacie kogoś z dużą cierpliwościa, dobrym podejściem do dziecka i szybka umiejętnościa cięcia to dajcie znać prosze jak najszbciej.Pozdrawiam
Gość napisał(a):PICASSO.....mysle ze dziewczyny sobie poradza

Gość

10-03-2009, 11:37
#2
PICASSO.....mysle ze dziewczyny sobie poradza
Gość napisał(a):polecam "ONLY FOR MEN" w handlowcu. chłopak ma bardzo dobre podejście do dzieci. mój chłopaczek siedział grzecznie :)

Gość

04-09-2009, 10:57
#3
polecam "ONLY FOR MEN" w handlowcu. chłopak ma bardzo dobre podejście do dzieci. mój chłopaczek siedział grzecznie :)
Gość napisał(a):Mojego roczniaka strzygła pani w salonie fryzjerskim na dole w handlowcu(na rogu) przy małym ryneczku , niestety nie pamiętam nazwy salonu. Mały siedział spokojnie. W salonie mają cichą maszynkę do strzyżenia, zabawki i fotelik dla takich brzdąców. Polecam. Zapłaciłam 15zł

Gość

04-09-2009, 13:40
#4
Mojego roczniaka strzygła pani w salonie fryzjerskim na dole w handlowcu(na rogu) przy małym ryneczku , niestety nie pamiętam nazwy salonu. Mały siedział spokojnie. W salonie mają cichą maszynkę do strzyżenia, zabawki i fotelik dla takich brzdąców. Polecam. Zapłaciłam 15zł
Gość napisał(a):W picasso podcięto mojej córce grzywkę i końcówki ( bez mycia głowy) 25 zł!!!!! i jeszcze musiałam iśc do drugiego salonu żeby poprawili koszt 5 zł

Gość

04-09-2009, 13:50
#5
W picasso podcięto mojej córce grzywkę i końcówki ( bez mycia głowy) 25 zł!!!!! i jeszcze musiałam iśc do drugiego salonu żeby poprawili koszt 5 zł
Gość napisał(a):Bardzo sympatyczny jest ten fryzjer (facet) w salonie fryzjerskim "U Ewy" koło księgarni na Goworowskiej 1. Ma On świetne podejście to dzieci no i zna się na fryzjerstwie :D

Gość

04-09-2009, 23:39
#6
Bardzo sympatyczny jest ten fryzjer (facet) w salonie fryzjerskim "U Ewy" koło księgarni na Goworowskiej 1. Ma On świetne podejście to dzieci no i zna się na fryzjerstwie :D

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów