Aerobik

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Kogo polecacie gdzie chodzicie? gdzie wam sie najbardziej podoba? kogo odradzacie? Pozdrawiam :)

Gość

03-03-2009, 15:32
#1
Kogo polecacie gdzie chodzicie? gdzie wam sie najbardziej podoba? kogo odradzacie? Pozdrawiam :)
Gość napisał(a):Ja polecam aerobik w Energii (na sienkiewicza na przeciwko starego szpitala) Na każdych zajęciach jest coś innego i się nie nudzę. Profesjonalnie, instruktorka daje porządnie popalić{usmiech}

Gość

11-04-2010, 20:23
#2
Ja polecam aerobik w Energii (na sienkiewicza na przeciwko starego szpitala) Na każdych zajęciach jest coś innego i się nie nudzę. Profesjonalnie, instruktorka daje porządnie popalić{usmiech}
Gość napisał(a):Ja polecam aerobik w Energii (na sienkiewicza na przeciwko starego szpitala) Na każdych zajęciach jest coś innego i się nie nudzę. Profesjonalnie, instruktorka daje porządnie popalić{usmiech}

Gość

11-04-2010, 20:23
#3
Ja polecam aerobik w Energii (na sienkiewicza na przeciwko starego szpitala) Na każdych zajęciach jest coś innego i się nie nudzę. Profesjonalnie, instruktorka daje porządnie popalić{usmiech}
Gość napisał(a):Byłam w każdym ostrołęckim klubie i gdzie jak gdzie, ale w energii trudno o zmęczenie i profesjonalizm.Pochodź do różnych klubów na pojedyncze zajęcia i sprawdź, w którym jest ci najlepiej. PozdrawiamKasia

Gość

11-04-2010, 20:35
#4
Byłam w każdym ostrołęckim klubie i gdzie jak gdzie, ale w energii trudno o zmęczenie i profesjonalizm.Pochodź do różnych klubów na pojedyncze zajęcia i sprawdź, w którym jest ci najlepiej. PozdrawiamKasia
Gość napisał(a):Polecam Venus na Hallera nad zielonym markietem{ok}{ok}{ok}Dla mnie rewelacja!{ok}pozdrawiam K.Z

Gość

11-04-2010, 21:03
#5
Polecam Venus na Hallera nad zielonym markietem{ok}{ok}{ok}Dla mnie rewelacja!{ok}pozdrawiam K.Z
Gość napisał(a):Kiedyś Agnes - kiedyś zajęcia były nawet nawet, teraz poodchodziły najlepsze instruktorki, teraz Dance and Move - -na razie mi się podoba.

Gość

14-04-2010, 11:12
#6
Kiedyś Agnes - kiedyś zajęcia były nawet nawet, teraz poodchodziły najlepsze instruktorki, teraz Dance and Move - -na razie mi się podoba.
Gość napisał(a):A ja polecam Energię{ok}, chodzę już 3 m-ce. W końcu co się komu podoba  

Gość

19-04-2010, 12:54
#7
A ja polecam Energię{ok}, chodzę już 3 m-ce. W końcu co się komu podoba  
Gość napisał(a):Podłączam się do pytania. Od maja chcę się zapisać, zgubić kilka kilogramów.Dziewczyny, co polecacie?

Gość

20-04-2010, 12:16
#8
Podłączam się do pytania. Od maja chcę się zapisać, zgubić kilka kilogramów.Dziewczyny, co polecacie?
Gość napisał(a):czytaj wyżej  wszystko masz napisane:) każdy woli co innego i kazdemu podoba się co innego{usmiech}przejdz się i zobacz co ci podpasuję{diabelek}powodzenia{ok}{ok}{ok}

Gość

20-04-2010, 16:45
#9
czytaj wyżej  wszystko masz napisane:) każdy woli co innego i kazdemu podoba się co innego{usmiech}przejdz się i zobacz co ci podpasuję{diabelek}powodzenia{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):Jak długo trzeba chodzic na fitnes zeby zchudnąć  

Gość

09-11-2010, 23:46
#10
Jak długo trzeba chodzic na fitnes zeby zchudnąć  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów