Sprzedam mixer dj-jski  

Założony przez quadi9
strony: 1
quadi9 napisał(a):Więcej informacji gg: 4571187Witam mam do sprzedania mixer Mpx-300 jest on w stanie celującym używany w domowym zaciszu.Jestem szczęśliwym posiadaczem tego mixera od niedawna. Długo chodziłem z zamiarem kupna mixera...na początku miał to być Reeloop RMX-20 jednak kumpel w sklepie polecił mi ten mixer ,gdyż jak twierdził charakteryzuje się dobrym brzmieniem i posiada(niewiele mikserów to ma) porządny talkover(praktycznie automat-jak zaczynasz palplać do mikrofonu automatycznie wycisza muzykę,a nie jak miksery typu omnitronic czy gemini,w których po wciśnięciu włącznika funkcji "talkover" odrazu wyciszają muzykę niezależnie od tego czy masz nawet podłaczony mikrofon).Zaufałem mu i kupiłem ten mikser....nie żałuję.Brzmienie jest faktycznie bardzo czyste i dynamiczne.Regulacja barwy dżwięku jest bardzo dobrze dopracowana...nie brakuje tego najnizszego basu co można było zaobserwować w Reeloopie rmx 20(porównując te dwa miksery mogę śmiało stwierdzić ,że brzmienie reeloopa jest takie mętne kartonowe,a monacor reprezentuje wysoką dynamikę i znakomitą stonowaną barwę....w reeloopie nawet dobrze nie szło skorygować brzmienia equalizerem natomiast regulacja ta w monacorze daje faktyczną możliwość zabawy z brzmieniem:D:D:D:D).Jedyne co boli ,to brak wskaźnika poziomu sygnału na wejściu(cue) ,ale jak ktoś ma dobre ucho to przy włączonych pfl-ach na używanych kanałach bezproblemowo wyrówna sobie poziom pokrętłem gain.Do channel-faderów jak i potencjometrów obrotowych nie mam żadnych zastrzeżeń.Wszystko płynie elegancko bez zacinek:D.Warto też wspomnieć o poziomie głośności w słuchawkach , który według mnie jest wystarczający duży . Chwilami nawet słuchawki zarzęziły gdy próbowałem glośność podkręcić na maxa.OCENA : Celująca :D :D:DTyle ode mniePoniżej przedstawiam dane techniczne:* 4 input channels (7 stereo ways, 1 DJ microphone way)* Gain controls and 3-way equalizer with cut function for the input channels* Automatic talkover* Pre-fader listening (CUE) to the stereo input channels via adjustable headphone output* Replaceable crossfader for crossfading between 2 input channels* Especially easy-sliding HQ faders* Stereo LED level displayMic input 1.5mVPhono input 3mVCD input 150mVLine input 150mVMaster output 1V/600ΩRecord output 0.5V/600ΩHeadphones ≥ 8ΩFrequency range 20-20,000HzTHD 0.1%S/N ratio 61dB, unweightedEqualizer, bass +12dB, -26dB/50HzEqualizer, midrange +12dB, -26dB/1kHzEqualizer, treble +12dB, -26dB/10kHzTalkover -16dBGooseneck light -Power supply 12V˜/1A viasuppl. plug-in PSU230V˜/50Hz/10VAAdmiss. ambient temp. 0-40 °CDimensions 280x266x100mmWeight 2.9kgPolecam wszystkim młodym adeptom sztuki djskiej 300etkę monacora...warto kupić ten mixer również z powodu niskiej ceny(płaciłem 450zl kupując na fakturę.....bezpośrednio u producenta kosztuje 410zl)Pozdrawiam!okablowanie + pudełko i papieryMOJA PROPOZYCJA CENOWA TO 250-300 do negocjacji

quadi9

Wpisów: 2
Dołączył: 25.02.2009
25-02-2009, 14:52
#1
Więcej informacji gg: 4571187Witam mam do sprzedania mixer Mpx-300 jest on w stanie celującym używany w domowym zaciszu.Jestem szczęśliwym posiadaczem tego mixera od niedawna. Długo chodziłem z zamiarem kupna mixera...na początku miał to być Reeloop RMX-20 jednak kumpel w sklepie polecił mi ten mixer ,gdyż jak twierdził charakteryzuje się dobrym brzmieniem i posiada(niewiele mikserów to ma) porządny talkover(praktycznie automat-jak zaczynasz palplać do mikrofonu automatycznie wycisza muzykę,a nie jak miksery typu omnitronic czy gemini,w których po wciśnięciu włącznika funkcji "talkover" odrazu wyciszają muzykę niezależnie od tego czy masz nawet podłaczony mikrofon).Zaufałem mu i kupiłem ten mikser....nie żałuję.Brzmienie jest faktycznie bardzo czyste i dynamiczne.Regulacja barwy dżwięku jest bardzo dobrze dopracowana...nie brakuje tego najnizszego basu co można było zaobserwować w Reeloopie rmx 20(porównując te dwa miksery mogę śmiało stwierdzić ,że brzmienie reeloopa jest takie mętne kartonowe,a monacor reprezentuje wysoką dynamikę i znakomitą stonowaną barwę....w reeloopie nawet dobrze nie szło skorygować brzmienia equalizerem natomiast regulacja ta w monacorze daje faktyczną możliwość zabawy z brzmieniem:D:D:D:D).Jedyne co boli ,to brak wskaźnika poziomu sygnału na wejściu(cue) ,ale jak ktoś ma dobre ucho to przy włączonych pfl-ach na używanych kanałach bezproblemowo wyrówna sobie poziom pokrętłem gain.Do channel-faderów jak i potencjometrów obrotowych nie mam żadnych zastrzeżeń.Wszystko płynie elegancko bez zacinek:D.Warto też wspomnieć o poziomie głośności w słuchawkach , który według mnie jest wystarczający duży . Chwilami nawet słuchawki zarzęziły gdy próbowałem glośność podkręcić na maxa.OCENA : Celująca :D :D:DTyle ode mniePoniżej przedstawiam dane techniczne:* 4 input channels (7 stereo ways, 1 DJ microphone way)* Gain controls and 3-way equalizer with cut function for the input channels* Automatic talkover* Pre-fader listening (CUE) to the stereo input channels via adjustable headphone output* Replaceable crossfader for crossfading between 2 input channels* Especially easy-sliding HQ faders* Stereo LED level displayMic input 1.5mVPhono input 3mVCD input 150mVLine input 150mVMaster output 1V/600ΩRecord output 0.5V/600ΩHeadphones ≥ 8ΩFrequency range 20-20,000HzTHD 0.1%S/N ratio 61dB, unweightedEqualizer, bass +12dB, -26dB/50HzEqualizer, midrange +12dB, -26dB/1kHzEqualizer, treble +12dB, -26dB/10kHzTalkover -16dBGooseneck light -Power supply 12V˜/1A viasuppl. plug-in PSU230V˜/50Hz/10VAAdmiss. ambient temp. 0-40 °CDimensions 280x266x100mmWeight 2.9kgPolecam wszystkim młodym adeptom sztuki djskiej 300etkę monacora...warto kupić ten mixer również z powodu niskiej ceny(płaciłem 450zl kupując na fakturę.....bezpośrednio u producenta kosztuje 410zl)Pozdrawiam!okablowanie + pudełko i papieryMOJA PROPOZYCJA CENOWA TO 250-300 do negocjacji

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów