Kuźnia Smaku - New Kebab :)

Założony przez wilq
strony: 1 2 3 4 dalej
wilq napisał(a):Cześć wszystkim!Chciałbym się dowiedzieć jaką macie opinie o kebabie który mieści się w Rzekuniu "Kuźnia Smaku"Jak waszym zdaniem smakuje jedzenie, jak odbieracie wystrój lokalu - jaka jest obsługa itd.. Pozdrawiam i czekam na wasze opinie! :)

wilq

Wpisów: 1
Dołączył: 21.02.2009
21-02-2009, 15:15
#1
Cześć wszystkim!Chciałbym się dowiedzieć jaką macie opinie o kebabie który mieści się w Rzekuniu "Kuźnia Smaku"Jak waszym zdaniem smakuje jedzenie, jak odbieracie wystrój lokalu - jaka jest obsługa itd.. Pozdrawiam i czekam na wasze opinie! :)
Gość napisał(a):Wsadz sobie w d.. tego kebaba, lalusiu

Gość

21-02-2009, 15:40
#2
Wsadz sobie w d.. tego kebaba, lalusiu
Gość napisał(a):strasznie niedobry .

Gość

21-02-2009, 18:33
#3
strasznie niedobry .
Gość napisał(a):jest spoko, tylko mnie zraziło jak mixa dostałem w kartoniku zamiast na talerzu jedząc na miejscu!

Gość

21-02-2009, 21:05
#4
jest spoko, tylko mnie zraziło jak mixa dostałem w kartoniku zamiast na talerzu jedząc na miejscu!
Gość napisał(a):bardzo dobre hot-dogi z podwójną parówką:)

Gość

22-02-2009, 13:55
#5
bardzo dobre hot-dogi z podwójną parówką:)
Gość napisał(a):[quote=]Wsadz sobie w d.. tego kebaba, lalusiu[/quote]-tyle można się dowiedzieć od błazna.

Gość

22-02-2009, 17:48
#6
[quote=]Wsadz sobie w d.. tego kebaba, lalusiu[/quote]-tyle można się dowiedzieć od błazna.
Gość napisał(a):OJ wilk kiepski ten twoj lokal!!!!

Gość

22-02-2009, 20:13
#7
OJ wilk kiepski ten twoj lokal!!!!
Gość napisał(a):Jak na początek to jedzonko Ok{ok} Aby tak dalej{ok} Postarajcie się o piwko. Polecam warto{mruga}

Gość

22-02-2009, 23:04
#8
Jak na początek to jedzonko Ok{ok} Aby tak dalej{ok} Postarajcie się o piwko. Polecam warto{mruga}
Gość napisał(a):jakbys jeszcze sprowadził mieso z baranka albo podpatrzył troche kolegów po fachu z paksitanu to dobry bys mial kebeab...

Gość

24-02-2009, 09:41
#9
jakbys jeszcze sprowadził mieso z baranka albo podpatrzył troche kolegów po fachu z paksitanu to dobry bys mial kebeab...
Gość napisał(a):[quote=]OJ wilk kiepski ten twoj lokal!!!![/quote]Hm w czym kiepski ? , bo jak ja byłam ostatnio to baardzo ładnie i przytulnie tylko jeszcze parę drobiazgów i byłoby całkiem fajnie:) Z tego co sama widziałam to: mega kurczak, i ten kebab na dole w kupcu nie ma takiego wystroju jak ta Kuźnia w Rzekuniu czy inne Kebaby w Ostrołęce i okolicy mało tego jak się wchodzi do większości lokali w tych gdzie jest kebab to wychodzi się z przesiąkniętymi ubraniami które nie mile pachną. Co do jedzenia, dobre sos dobry tak samo smakuję jak w mega kurczaku i tam na dole w kupcu.. albo mi się zdawało :) Lokal i ludzie którzy tam pracują są na dobrej drodze! Życzę wszystkiego dobrego i oby tak dalej i nie przejmowali się opiniami ludzi którzy są zazdrośni 'konkurencją' Z tego co wiem ten właściciel który prowadzi tą kuźnię pracował w mega kurczaku i dobrze zrobił że odszedł, a co do pana właściciela z mega kurczaka chciałabym powiedzieć że zatrudnia chłopaków na tygodniową próbę po czym mówi że oddzwoni, a tak naprawdę nie jest bo kręci ludzi nie płacąc im i przez to kebab się w MEGA KURCZAKU zgorszył. Pozdrawiam gorąco Milena

Gość

28-02-2009, 00:14
#10
[quote=]OJ wilk kiepski ten twoj lokal!!!![/quote]Hm w czym kiepski ? , bo jak ja byłam ostatnio to baardzo ładnie i przytulnie tylko jeszcze parę drobiazgów i byłoby całkiem fajnie:) Z tego co sama widziałam to: mega kurczak, i ten kebab na dole w kupcu nie ma takiego wystroju jak ta Kuźnia w Rzekuniu czy inne Kebaby w Ostrołęce i okolicy mało tego jak się wchodzi do większości lokali w tych gdzie jest kebab to wychodzi się z przesiąkniętymi ubraniami które nie mile pachną. Co do jedzenia, dobre sos dobry tak samo smakuję jak w mega kurczaku i tam na dole w kupcu.. albo mi się zdawało :) Lokal i ludzie którzy tam pracują są na dobrej drodze! Życzę wszystkiego dobrego i oby tak dalej i nie przejmowali się opiniami ludzi którzy są zazdrośni 'konkurencją' Z tego co wiem ten właściciel który prowadzi tą kuźnię pracował w mega kurczaku i dobrze zrobił że odszedł, a co do pana właściciela z mega kurczaka chciałabym powiedzieć że zatrudnia chłopaków na tygodniową próbę po czym mówi że oddzwoni, a tak naprawdę nie jest bo kręci ludzi nie płacąc im i przez to kebab się w MEGA KURCZAKU zgorszył. Pozdrawiam gorąco Milena
Gość napisał(a):DROGA MILENKO jak piszesz to jakoś z sensem to zrób bo nie można cię ogarnąć o co ci chodzi.A właściciel kuzni smaku zwolnił sie bo wszystko już podpatrzył {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

28-02-2009, 09:35
#11
DROGA MILENKO jak piszesz to jakoś z sensem to zrób bo nie można cię ogarnąć o co ci chodzi.A właściciel kuzni smaku zwolnił sie bo wszystko już podpatrzył {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):porażka ten kebab

Gość

28-02-2009, 18:36
#12
porażka ten kebab
Gość napisał(a):Smaczny kebab, oby tak dalej, pozdrawiam :) {tak}

Gość

01-03-2009, 01:05
#13
Smaczny kebab, oby tak dalej, pozdrawiam :) {tak}
Gość napisał(a):a dlaczego otworzono kolejnego kebaba, ile to juz ich mamy?            jest tyle innych smacznych kuchni na swiecie ( hawajska, meksykanska, gruzinskaitp) czy ostroleczanie boja  sie nowego?Miasto aptek i kebabow - Ostroleka {co}

Gość

01-03-2009, 09:32
#14
a dlaczego otworzono kolejnego kebaba, ile to juz ich mamy?            jest tyle innych smacznych kuchni na swiecie ( hawajska, meksykanska, gruzinskaitp) czy ostroleczanie boja  sie nowego?Miasto aptek i kebabow - Ostroleka {co}
Gość napisał(a):najlepsza dla mnie to kuchnia wietnamska, ale niestety nic takiego nie można zjeść w Ostrołęce.Boczek w wietnamskim wydaniu, schab, kurczak, aż mi ślinka cieknie. We wtorek będę w Warszawie więc skosztuje sobie tych przysmaków.

Gość

01-03-2009, 18:07
#15
najlepsza dla mnie to kuchnia wietnamska, ale niestety nic takiego nie można zjeść w Ostrołęce.Boczek w wietnamskim wydaniu, schab, kurczak, aż mi ślinka cieknie. We wtorek będę w Warszawie więc skosztuje sobie tych przysmaków.
Gość napisał(a):ten kebab wali gnojem jak cały Rzekuń

Gość

01-03-2009, 20:04
#16
ten kebab wali gnojem jak cały Rzekuń
Gość napisał(a):o! widze że ci smakował {gafa}

Gość

28-03-2009, 00:16
#17
o! widze że ci smakował {gafa}
Gość napisał(a):Bardzo dobry{usmiech}

Gość

29-03-2009, 14:07
#18
Bardzo dobry{usmiech}
Gość napisał(a):Bardzo dobry{usmiech}

Gość

29-03-2009, 14:07
#19
Bardzo dobry{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]a dlaczego otworzono kolejnego kebaba, ile to juz ich mamy?            jest tyle innych smacznych kuchni na swiecie ( hawajska, meksykanska, gruzinskaitp) czy ostroleczanie boja  sie nowego?Miasto aptek i kebabow - Ostroleka {co}[/quote]chyba nie byles w bialymstoku, to jest dopiero miasto aptek;p!

Gość

29-03-2009, 21:09
#20
[quote=Gość]a dlaczego otworzono kolejnego kebaba, ile to juz ich mamy?            jest tyle innych smacznych kuchni na swiecie ( hawajska, meksykanska, gruzinskaitp) czy ostroleczanie boja  sie nowego?Miasto aptek i kebabow - Ostroleka {co}[/quote]chyba nie byles w bialymstoku, to jest dopiero miasto aptek;p!

strony: 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów