Usuwanie zębów

Założony przez rybka70
strony: 1
rybka70 napisał(a):Mój narzeczony okropnie boi się usuwania zębów. Był raz i powiedział że więcej nie pójdzie ! a musi.Proszę o pomoc! Czy są i gdzie jakieś przychodnie stomatologiczne co usuwają zęby pod narkozą uśpienia.

rybka70

Wpisów: 4
Dołączył: 27.11.2008
19-02-2009, 00:09
#1
Mój narzeczony okropnie boi się usuwania zębów. Był raz i powiedział że więcej nie pójdzie ! a musi.Proszę o pomoc! Czy są i gdzie jakieś przychodnie stomatologiczne co usuwają zęby pod narkozą uśpienia.
Gość napisał(a):Nie "usówają" tylko "usuwają" - czy naprawdę poziom szkolnictwa tak spada?!?!

Gość

19-02-2009, 09:40
#2
Nie "usówają" tylko "usuwają" - czy naprawdę poziom szkolnictwa tak spada?!?!
Gość napisał(a):bardzo bezboleśnie wspominam usuwanie zęba u Pani dr Czaplińskiej na ul. Kuklińskiego przy Zusie

Gość

04-05-2009, 09:36
#3
bardzo bezboleśnie wspominam usuwanie zęba u Pani dr Czaplińskiej na ul. Kuklińskiego przy Zusie
Gość napisał(a):może boi się usuwania zębów bo tamten ząb miał usuwany z bólem i stanem zapalnym, a wtedy niestety nie za dobrze działa znieczulenie. Jak też tak miałem kiedyś. Do dentysty szło się do wyrwania wtedy kiedy już bolało, a trzeba trochę inaczej. Jeżeli jest już z bólem to trzeba wziąć leki na zlikwidowanie zapalenia.

Gość

04-05-2009, 10:33
#4
może boi się usuwania zębów bo tamten ząb miał usuwany z bólem i stanem zapalnym, a wtedy niestety nie za dobrze działa znieczulenie. Jak też tak miałem kiedyś. Do dentysty szło się do wyrwania wtedy kiedy już bolało, a trzeba trochę inaczej. Jeżeli jest już z bólem to trzeba wziąć leki na zlikwidowanie zapalenia.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów