WRZESIEŃ 1939-2009 MOBILIZACJA !

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Witam Wszystkich Serdecznie !W związku ze zbliżającą się okrągłą rocznicą wybuchu II WŚ, chciałbym ogłosić powszechną mobilizację. Zainteresowanych i ciekawych zapraszam gorąco do rozmowy i współdziałania w stworzeniu Grupy Rekonstrukcji Historycznej Żołnierzy Września 39. Mamy V Pułk Ułanów Zasławskich, Cześć Im i Chwała. Ja jednak chciałbym zebrać oddział miłośników i zapaleńców polskiej piechoty. Grup Rekonstrukcji Historycznej w naszym kraju jest wiele. My nie chcemy tworzyć niczego wyjątkowego, wręcz przeciwnie, dzięki temu, że jest ich tak wiele możemy od nich wiele czerpać. GRH wiąże się z kosztami, niemałymi. Nie myślałem o tym pisać, ale lepiej będzie jak większość przyszłych rekrutów uświadomię na samym początku, tym bardziej, że otrzymałem kilka e-maili i zapytań na gg związanych właśnie z kosztami. Sam jestem na etapie kompletowania umundurowania i ekwipunku żołnierza piechoty. Naszym celem w przyszłość jest znalezienie możliwości sponsorowania tej grupy jak i wykorzystywanie jej do celów, które pozwolą jej na samofinansowanie swoich potrzeb związanych z działaniem i istnieniem GRH. Każdy rekrut-członek grupy będzie musiał umundurować i zaopatrzyć się na własny koszt. Owszem Wszyscy wspólnie będziemy szukać jak najlepszych rozwiązań, ale nie to w tej chwili jest najważniejsze, bo przecież wiemy, że każde hobby wymaga wkładu i czasu i pieniędzy. Liczy się cel, a ten wydaje mi się i dobry i słuszny i bardzo ciekawy. Szczerze zainteresowanych i przyszłych strzelców / nie wykluczamy płci pięknej / zapraszam do pisania na e-maila i organizowania pierwszego spotkania. Pierwszym celem Naszej GRH jest założenie i uruchomienie własnej strony w internecie, poniżej zamieszczam link do strony łomżyńskiej GRH Samodzielnej Grupy Operacyjnej „Narew”. http://www.4lomza.pl/index.php?k=867Dziękuję, Pozdrawiam i Czekam na Was! Gg: 6822668 polplastoka@poczta.fm

Gość

16-02-2009, 12:11
#1
Witam Wszystkich Serdecznie !W związku ze zbliżającą się okrągłą rocznicą wybuchu II WŚ, chciałbym ogłosić powszechną mobilizację. Zainteresowanych i ciekawych zapraszam gorąco do rozmowy i współdziałania w stworzeniu Grupy Rekonstrukcji Historycznej Żołnierzy Września 39. Mamy V Pułk Ułanów Zasławskich, Cześć Im i Chwała. Ja jednak chciałbym zebrać oddział miłośników i zapaleńców polskiej piechoty. Grup Rekonstrukcji Historycznej w naszym kraju jest wiele. My nie chcemy tworzyć niczego wyjątkowego, wręcz przeciwnie, dzięki temu, że jest ich tak wiele możemy od nich wiele czerpać. GRH wiąże się z kosztami, niemałymi. Nie myślałem o tym pisać, ale lepiej będzie jak większość przyszłych rekrutów uświadomię na samym początku, tym bardziej, że otrzymałem kilka e-maili i zapytań na gg związanych właśnie z kosztami. Sam jestem na etapie kompletowania umundurowania i ekwipunku żołnierza piechoty. Naszym celem w przyszłość jest znalezienie możliwości sponsorowania tej grupy jak i wykorzystywanie jej do celów, które pozwolą jej na samofinansowanie swoich potrzeb związanych z działaniem i istnieniem GRH. Każdy rekrut-członek grupy będzie musiał umundurować i zaopatrzyć się na własny koszt. Owszem Wszyscy wspólnie będziemy szukać jak najlepszych rozwiązań, ale nie to w tej chwili jest najważniejsze, bo przecież wiemy, że każde hobby wymaga wkładu i czasu i pieniędzy. Liczy się cel, a ten wydaje mi się i dobry i słuszny i bardzo ciekawy. Szczerze zainteresowanych i przyszłych strzelców / nie wykluczamy płci pięknej / zapraszam do pisania na e-maila i organizowania pierwszego spotkania. Pierwszym celem Naszej GRH jest założenie i uruchomienie własnej strony w internecie, poniżej zamieszczam link do strony łomżyńskiej GRH Samodzielnej Grupy Operacyjnej „Narew”. http://www.4lomza.pl/index.php?k=867Dziękuję, Pozdrawiam i Czekam na Was! Gg: 6822668 polplastoka@poczta.fm

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów