Do jakiego lekarza udać się w przypadku żylaków??? Kogo polecacie?

Założony przez Lidusia1984
strony: 1
Lidusia1984 napisał(a):Czy ktoś z was miał problem z żylakami (na łydkach)? Do jakiego lekarza się udać, gdyż są już problemy z zakrzepicą...

Lidusia1984

Wpisów: 8
Dołączył: 27.01.2009
10-02-2009, 14:50
#1
Czy ktoś z was miał problem z żylakami (na łydkach)? Do jakiego lekarza się udać, gdyż są już problemy z zakrzepicą...
Gość napisał(a):Do flebologa, ale to w większych miastach

Gość

10-02-2009, 18:59
#2
Do flebologa, ale to w większych miastach
Gość napisał(a):w ostrołęce  z tym problemem można a nawet trzeba udać się do hematologa , kiedyś był w nowym szpitalu,a teraz wiem że ta pani doktor przyjmuje w domu prywatnie przy ul. celnej,niestety nie pamietam nazwiska.

Gość

10-02-2009, 19:30
#3
w ostrołęce  z tym problemem można a nawet trzeba udać się do hematologa , kiedyś był w nowym szpitalu,a teraz wiem że ta pani doktor przyjmuje w domu prywatnie przy ul. celnej,niestety nie pamietam nazwiska.
Gość napisał(a):w ostrołęce  z tym problemem można a nawet trzeba udać się do hematologa , kiedyś był w nowym szpitalu,a teraz wiem że ta pani doktor przyjmuje w domu prywatnie przy ul. celnej,niestety nie pamietam nazwiska.

Gość

10-02-2009, 19:31
#4
w ostrołęce  z tym problemem można a nawet trzeba udać się do hematologa , kiedyś był w nowym szpitalu,a teraz wiem że ta pani doktor przyjmuje w domu prywatnie przy ul. celnej,niestety nie pamietam nazwiska.
Gość napisał(a):Najlepiej żeby obejrzał je chirurg naczyniowy. W Ostr- Jabłoński, ale Dziwiszek też tym się zajmuje i ma gabinet w Wojciechowicach. Albo skierowanie od rodzinnego i poradnia naczyniowa w nowym szpitalu. Na pewno nie hematolog, który zajmuje się chorobami krwi np białaczka albo anemia, ale nie patologią naczyń krwionośnych. Pozdrawiam

Gość

12-02-2009, 23:03
#5
Najlepiej żeby obejrzał je chirurg naczyniowy. W Ostr- Jabłoński, ale Dziwiszek też tym się zajmuje i ma gabinet w Wojciechowicach. Albo skierowanie od rodzinnego i poradnia naczyniowa w nowym szpitalu. Na pewno nie hematolog, który zajmuje się chorobami krwi np białaczka albo anemia, ale nie patologią naczyń krwionośnych. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Nie mogę nic obiecać i dać 100% gwarancji, ale z bardzo dużym prawdopodobieństwem możesz sobie pomóc z tym problemem bez farmakologii i często nie chcianej operacji.mam przykłady osób , które uniknęły noża, a ich stan żył kwalifikował sie tylko pod operację.Zainteresowanych szczegółami proszę o kontakt: tel: 600436209

Gość

22-02-2009, 23:20
#6
Nie mogę nic obiecać i dać 100% gwarancji, ale z bardzo dużym prawdopodobieństwem możesz sobie pomóc z tym problemem bez farmakologii i często nie chcianej operacji.mam przykłady osób , które uniknęły noża, a ich stan żył kwalifikował sie tylko pod operację.Zainteresowanych szczegółami proszę o kontakt: tel: 600436209

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów