Dermatolog,Ginekolog,Kardiolog,Laryngolog,Neurolog,Okulista, Stomatolog

Założony przez Lidusia1984
strony: 1
Lidusia1984 napisał(a):Oczywiście jest już wiele stron długo opisujących lekarzy z Ostrołęki, ale może zróbmy [b]podsumowanie lekarzy z OSTROŁĘKI[/b] których [/u]polecacie[/u] ze wszystkich specjalności  :D pisząc krótko i na temat: [b]specjalizacje lekarską - lekarza - i jakiś kontakt lub jak go odnaleźć [/b](np: DERMATOLOG - Urszula Chełchowska - 29 7602084).[/u][b]Interesują mnie głównie lekarze tacy jak: [/b][/u]Dermatolog;Ginekolog;Kardiolog;Laryngolog;Neurolog;O kulista;Stomatolog

Lidusia1984

Wpisów: 8
Dołączył: 27.01.2009
29-01-2009, 21:17
#1
Oczywiście jest już wiele stron długo opisujących lekarzy z Ostrołęki, ale może zróbmy [b]podsumowanie lekarzy z OSTROŁĘKI[/b] których [/u]polecacie[/u] ze wszystkich specjalności  :D pisząc krótko i na temat: [b]specjalizacje lekarską - lekarza - i jakiś kontakt lub jak go odnaleźć [/b](np: DERMATOLOG - Urszula Chełchowska - 29 7602084).[/u][b]Interesują mnie głównie lekarze tacy jak: [/b][/u]Dermatolog;Ginekolog;Kardiolog;Laryngolog;Neurolog;O kulista;Stomatolog
Gość napisał(a):Do Lidusia 1984Jak wnioskuję urodziłaś się w 1984r więc o sercu powinnaś myśleć sentymentalnie. Potrzebujesz nocy księżycowych i czułych słówek :-) Na Twoje problemy kardiolog nie ma lekarstwa !

Gość

30-01-2009, 19:39
#2
Do Lidusia 1984Jak wnioskuję urodziłaś się w 1984r więc o sercu powinnaś myśleć sentymentalnie. Potrzebujesz nocy księżycowych i czułych słówek :-) Na Twoje problemy kardiolog nie ma lekarstwa !
Lidusia1984 napisał(a):Niestety nie jest tak pięknie jak się wydaje, gdyż czasem po grypie są powikłania typu "zapalenie mięśnia sercowego" a na to miłe słówka i romantyczne wieczory nie pomagają.Tak więc naprawde bardzo proszę forumowiczów o namiary na najlepszych lekarzy w specjalizacjach:dermatolog, ginekolog, kardiolog, laryngolog, neurolog, okulista i stomatolog...Proszę o pomoc...

Lidusia1984

Wpisów: 8
Dołączył: 27.01.2009
30-01-2009, 20:32
#3
Niestety nie jest tak pięknie jak się wydaje, gdyż czasem po grypie są powikłania typu "zapalenie mięśnia sercowego" a na to miłe słówka i romantyczne wieczory nie pomagają.Tak więc naprawde bardzo proszę forumowiczów o namiary na najlepszych lekarzy w specjalizacjach:dermatolog, ginekolog, kardiolog, laryngolog, neurolog, okulista i stomatolog...Proszę o pomoc...
Gość napisał(a):HIPOCHONDRIA

Gość

30-01-2009, 22:09
#4
HIPOCHONDRIA
Gość napisał(a):NIE KONIECZNIE HIPOCHONDRIA GDYŻ JA TEŻ MIAŁEM TAKIE ZAPALENIE W WIEKU 28 LAT I WSPÓŁCZUJE BO TO NIC PRZYJEMNEGO WIĘC ŻYCZĘ ZDRÓWKA. POLECAM KARDIOLOGA JANKIELEWICZA

Gość

30-01-2009, 22:18
#5
NIE KONIECZNIE HIPOCHONDRIA GDYŻ JA TEŻ MIAŁEM TAKIE ZAPALENIE W WIEKU 28 LAT I WSPÓŁCZUJE BO TO NIC PRZYJEMNEGO WIĘC ŻYCZĘ ZDRÓWKA. POLECAM KARDIOLOGA JANKIELEWICZA
Gość napisał(a):Dobrego dermatologa brak.Dobrego okulisty brak.Dobrego kardiologa brak.Dobrego neurologa brak.Co do pozostałych specjalizacji - nie wiem, nie korzystałem.

Gość

31-01-2009, 15:41
#6
Dobrego dermatologa brak.Dobrego okulisty brak.Dobrego kardiologa brak.Dobrego neurologa brak.Co do pozostałych specjalizacji - nie wiem, nie korzystałem.
Gość napisał(a):Fajna okulistka przyjmuje w Vision w Ostroł. Słyszałem, że ma super doświadczenie no i jest bardzo miła.

Gość

09-05-2009, 17:24
#7
Fajna okulistka przyjmuje w Vision w Ostroł. Słyszałem, że ma super doświadczenie no i jest bardzo miła.
Gość napisał(a):Słyszeć to sobie możesz, idź i się przekonaj osobiście czy naprawdę jest taka wykwalifikowana i miła. Plotki i ploteczki tu nic nie pomogą. Osobiście miałam doczynienia tylko z panią Chełchowską, a na nią namiary już masz{usmiech}

Gość

09-05-2009, 18:23
#8
Słyszeć to sobie możesz, idź i się przekonaj osobiście czy naprawdę jest taka wykwalifikowana i miła. Plotki i ploteczki tu nic nie pomogą. Osobiście miałam doczynienia tylko z panią Chełchowską, a na nią namiary już masz{usmiech}
Gość napisał(a): OSTROŁĘCCY LEKARZE NAWET DO LECZENIA ZWIERZĄT SIE NIE NADAJA , A CO DOPIERO LUDZI WOGÓLE BRAK SZACUNKU DLA PACJENTA NO CHYBA ŻE PACJENT MA DUUUZOO KASY WTEDY TO SZACUN WIELKI I DBAŁOŚĆ O NIEGOJA OSOBISCIE MAM DOŚĆ DOKTOROW OSTROŁĘCKICH CZYT< KONOWAŁOW>. NEUROLOGÓW OKULISTÓW ITP.

Gość

21-05-2009, 15:24
#9
OSTROŁĘCCY LEKARZE NAWET DO LECZENIA ZWIERZĄT SIE NIE NADAJA , A CO DOPIERO LUDZI WOGÓLE BRAK SZACUNKU DLA PACJENTA NO CHYBA ŻE PACJENT MA DUUUZOO KASY WTEDY TO SZACUN WIELKI I DBAŁOŚĆ O NIEGOJA OSOBISCIE MAM DOŚĆ DOKTOROW OSTROŁĘCKICH CZYT< KONOWAŁOW>. NEUROLOGÓW OKULISTÓW ITP.
Gość napisał(a):Dobra i bardzo miła okulistka pani Brzozowska przyjmuje w handlowcu,tam gdzie jest optyk pani Grabowska.tu przyjmuje prywatnie. Ale przyjmuje też na nowym szpitalu.Nie wiem tylko,jakiego dnia.{usmiech}

Gość

21-05-2009, 20:34
#10
Dobra i bardzo miła okulistka pani Brzozowska przyjmuje w handlowcu,tam gdzie jest optyk pani Grabowska.tu przyjmuje prywatnie. Ale przyjmuje też na nowym szpitalu.Nie wiem tylko,jakiego dnia.{usmiech}
Gość napisał(a):hm, najlepszy stomatolog: Perzanowska.najlepszy ginekolog: Herman albo Piątek.;-).

Gość

26-05-2009, 07:09
#11
hm, najlepszy stomatolog: Perzanowska.najlepszy ginekolog: Herman albo Piątek.;-).
Gość napisał(a):laryngolog - tylko dr Nowisginekolog - dr Bucińskiszukam dobrego okulisty. co sądzicie o drze Gumkowskim?

Gość

26-05-2009, 14:47
#12
laryngolog - tylko dr Nowisginekolog - dr Bucińskiszukam dobrego okulisty. co sądzicie o drze Gumkowskim?
Gość napisał(a):Lek. Gumkoski bardzo wpożo {ok}

Gość

26-05-2009, 15:34
#13
Lek. Gumkoski bardzo wpożo {ok}
Gość napisał(a):Stomatolog- jeśli jesteś młoda, zgrabna i urodziwa to bawi-damek Zajewski{zakochany}

Gość

26-05-2009, 15:39
#14
Stomatolog- jeśli jesteś młoda, zgrabna i urodziwa to bawi-damek Zajewski{zakochany}
Gość napisał(a):okulistka - dr Jarząbek - konkretna babka

Gość

26-05-2009, 17:27
#15
okulistka - dr Jarząbek - konkretna babka

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów