NEUROLOG - kogo polecacie?

Założony przez Lidusia1984
strony: 1 2 3 dalej
Lidusia1984 napisał(a):Witam.Mam bóle w klatce piersiowej i lekarz rodzinny powiedział że jest to związane z układem nerwowym, często także równocześnie pojawia się ból głowy, tak więc skierował mnie do neurologa.Kogo byście polecili z Ostrołęckich lekarzy neurologów, aby zrobił prześwietlenia i inne badania w tym temacie.

Lidusia1984

Wpisów: 8
28-01-2009, 10:59
Witam.Mam bóle w klatce piersiowej i lekarz rodzinny powiedział że jest to związane z układem nerwowym, często także równocześnie pojawia się ból głowy, tak więc skierował mnie do neurologa.Kogo byście polecili z Ostrołęckich lekarzy neurologów, aby zrobił prześwietlenia i inne badania w tym temacie.
Gość napisał(a):Handlowiec I piętro

Gość

28-01-2009, 21:53
Handlowiec I piętro
Gość napisał(a):ja tez mam skierowanie do neurologa i mi polecili P.Beate Jarke ale nie wiem czy dobra jest tylko na wizyte trzeba dlugo czekac ja mam dopiero w czerwcu

Gość

29-01-2009, 00:12
ja tez mam skierowanie do neurologa i mi polecili P.Beate Jarke ale nie wiem czy dobra jest tylko na wizyte trzeba dlugo czekac ja mam dopiero w czerwcu
Gość napisał(a):Ja również wybieram się do neurologa, ale raczej prywatnie bo za długo trzeba czekać na wizytę z NFZ. Jarka jest podobno dobra, natomoast Duszakowa podobno przepisuje tylko leki przeciwbólowe i bardzo drogie, wiem bo moja mama leczyła się u niej a w aptece pani magister powiedziała jej że jeśli może się bez tych leków obejść to żeby ich nie zarzywała bo wszystkie są przeciwbólowe, dlatego bardzo bolała ją głowa a po odstawieniu jak ręką odjął.

Gość

29-01-2009, 17:09
Ja również wybieram się do neurologa, ale raczej prywatnie bo za długo trzeba czekać na wizytę z NFZ. Jarka jest podobno dobra, natomoast Duszakowa podobno przepisuje tylko leki przeciwbólowe i bardzo drogie, wiem bo moja mama leczyła się u niej a w aptece pani magister powiedziała jej że jeśli może się bez tych leków obejść to żeby ich nie zarzywała bo wszystkie są przeciwbólowe, dlatego bardzo bolała ją głowa a po odstawieniu jak ręką odjął.
Gość napisał(a):Ja również wybieram się do neurologa, ale raczej prywatnie bo za długo trzeba czekać na wizytę z NFZ. Jarka jest podobno dobra, natomoast Duszakowa podobno przepisuje tylko leki przeciwbólowe i bardzo drogie, wiem bo moja mama leczyła się u niej a w aptece pani magister powiedziała jej że jeśli może się bez tych leków obejść to żeby ich nie zarzywała bo wszystkie są przeciwbólowe, dlatego bardzo bolała ją głowa a po odstawieniu jak ręką odjął.

Gość

29-01-2009, 17:10
Ja również wybieram się do neurologa, ale raczej prywatnie bo za długo trzeba czekać na wizytę z NFZ. Jarka jest podobno dobra, natomoast Duszakowa podobno przepisuje tylko leki przeciwbólowe i bardzo drogie, wiem bo moja mama leczyła się u niej a w aptece pani magister powiedziała jej że jeśli może się bez tych leków obejść to żeby ich nie zarzywała bo wszystkie są przeciwbólowe, dlatego bardzo bolała ją głowa a po odstawieniu jak ręką odjął.
Gość napisał(a):Handlowiec I piętro NFZ- czas oczekiwania - kilka dni

Gość

29-01-2009, 18:03
Handlowiec I piętro NFZ- czas oczekiwania - kilka dni
Gość napisał(a):handlowiec 1 pie czas oczekiwania kilka dni NFZ byłem tel 029 760 58 00rejestracja (tydzień temu było kilka dni)

Gość

02-02-2009, 21:17
handlowiec 1 pie czas oczekiwania kilka dni NFZ byłem tel 029 760 58 00rejestracja (tydzień temu było kilka dni)
Gość napisał(a):Potwierdzam. Handlowiec 1 piętro - czas oczekiwania:  kilka dni, NFZ, REJESTRACJA  : telefon: 29 760 02 58

Gość

03-02-2009, 12:57
Potwierdzam. Handlowiec 1 piętro - czas oczekiwania:  kilka dni, NFZ, REJESTRACJA  : telefon: 29 760 02 58
Gość napisał(a):Dr Jarki jednak nie polecam....

Gość

03-02-2009, 19:16
Dr Jarki jednak nie polecam....
Gość napisał(a):niestey nie ma w O-ce ani jedengo kompetentnego neurologa!{zly}wiem o czym mówie, o pomoc niestety trzeba sie udac gdzieś dalej{!}

Gość

03-03-2009, 08:12
niestey nie ma w O-ce ani jedengo kompetentnego neurologa!{zly}wiem o czym mówie, o pomoc niestety trzeba sie udac gdzieś dalej{!}
Gość napisał(a):A DLACZEGO DOKTOR JARKI NIE POLECACIE??? JA BYŁAM U NIEJ RAZ . NA WIZYTE CZEKAŁAM  4 MIESIACE NA KASE CHORYCH I CZEKAŁM TYLE BO NIE MIALAM INNEGO WYJŚCIA BO NIE STAĆ MNIE NA PRYWATNA WIZYTĘ:( PO PIERWSZEJ WIZYCIE DOSTAŁAM LEK PRZECIW BÓLOWY I SKIEROWANIE NA BADANIE REZONANSEM MAGNETYCZNYM.  CHCĄC ZROBIC TO BADANIE W OLSZTYNIE TRZEBA CZEKAĆ  6 MIESIĘCY  W LEGIONOWIE TYLKO  2 .BADANIE MAM JUZ ZROBIONE WYNIK TEŻ. NA DRUGA WIZYTĘ NIE MUSIAŁAM JUZ TAK DŁUGO CZEKAC BO TYLKO7 DNI. ALE CHCIALABYM WIEDZIEĆ CZEMU NIE POLECACIE WLAŚNIE JEJ??? I JESLI NIE ONA TO KTO Z NEUROLOGÓW W OSTROŁECE JEST GODNY POLECENIA??? PROSZĘ O ODPOWIEDŻ. Z GÓRY DZIĘKUJE.

Gość

16-02-2011, 22:49
A DLACZEGO DOKTOR JARKI NIE POLECACIE??? JA BYŁAM U NIEJ RAZ . NA WIZYTE CZEKAŁAM  4 MIESIACE NA KASE CHORYCH I CZEKAŁM TYLE BO NIE MIALAM INNEGO WYJŚCIA BO NIE STAĆ MNIE NA PRYWATNA WIZYTĘ:( PO PIERWSZEJ WIZYCIE DOSTAŁAM LEK PRZECIW BÓLOWY I SKIEROWANIE NA BADANIE REZONANSEM MAGNETYCZNYM.  CHCĄC ZROBIC TO BADANIE W OLSZTYNIE TRZEBA CZEKAĆ  6 MIESIĘCY  W LEGIONOWIE TYLKO  2 .BADANIE MAM JUZ ZROBIONE WYNIK TEŻ. NA DRUGA WIZYTĘ NIE MUSIAŁAM JUZ TAK DŁUGO CZEKAC BO TYLKO7 DNI. ALE CHCIALABYM WIEDZIEĆ CZEMU NIE POLECACIE WLAŚNIE JEJ??? I JESLI NIE ONA TO KTO Z NEUROLOGÓW W OSTROŁECE JEST GODNY POLECENIA??? PROSZĘ O ODPOWIEDŻ. Z GÓRY DZIĘKUJE.
Gość napisał(a):Ja miałam przez 4 lata bóle głowy. Jarka stwierdziła depresję, w handlowcu tez. Poszłam do Tykockiej - szkoda kasy i nerwów. Bez badan stwierdziła ze pewnie mam raka mózgu. Na badania u niej wydałam ponad 2 tysiące. Pojechałam doWarszawy, jedna wizyta prywatna, leki za 7zł i spokój od roku.  

Gość

17-02-2011, 15:01
Ja miałam przez 4 lata bóle głowy. Jarka stwierdziła depresję, w handlowcu tez. Poszłam do Tykockiej - szkoda kasy i nerwów. Bez badan stwierdziła ze pewnie mam raka mózgu. Na badania u niej wydałam ponad 2 tysiące. Pojechałam doWarszawy, jedna wizyta prywatna, leki za 7zł i spokój od roku.  
Gość napisał(a):HANDLOWIEC I piętro, wizyta w ciągu kilku dni, polecam dr Jachimowicz bardzo sympatyczna, fachowa,uzgadnia leki, okazuje zainteresowanie, naprawdę stara się pomóc. polecam

Gość

05-03-2011, 22:55
HANDLOWIEC I piętro, wizyta w ciągu kilku dni, polecam dr Jachimowicz bardzo sympatyczna, fachowa,uzgadnia leki, okazuje zainteresowanie, naprawdę stara się pomóc. polecam
Gość napisał(a):podany wyżej numer  tel 029 760 58 00 jest kontaktem do radia oko. nie wiem jaki d**** to wypisuje i po co{zly}

Gość

05-06-2012, 09:41
podany wyżej numer  tel 029 760 58 00 jest kontaktem do radia oko. nie wiem jaki d**** to wypisuje i po co{zly}
Gość napisał(a):STANOWCZO NIE POLECAM pani Tykockiej! pogorszyła mojej mamie zdrowie, odstawiała jej leki które prawidłowo powinny być odstawiane w warunkach szpitalnych, na koniec specjalnie i złośliwie zaszkodziła mojej mamie gdy chcieliśmy się przepisać do innego lekarza.

Gość

05-06-2012, 10:14
STANOWCZO NIE POLECAM pani Tykockiej! pogorszyła mojej mamie zdrowie, odstawiała jej leki które prawidłowo powinny być odstawiane w warunkach szpitalnych, na koniec specjalnie i złośliwie zaszkodziła mojej mamie gdy chcieliśmy się przepisać do innego lekarza.
Gość napisał(a):Ja nie polecam dr.  Jarki. Wszystkim jak leci diagnozuje depresję, przepisuje silne leki antydepresyjne, bez żadnej kontroli, terapii, niczego. Moja mama przez pól roku przewracała się, potykała, pani doktor twierdziła że to po lekach, które notabene przepisała jej sama, okazało się po wizycie w Warszawie że to parkinson. Chory tej nie rozpoznała również dr. Tykocka.  

Gość

06-06-2012, 08:31
Ja nie polecam dr.  Jarki. Wszystkim jak leci diagnozuje depresję, przepisuje silne leki antydepresyjne, bez żadnej kontroli, terapii, niczego. Moja mama przez pól roku przewracała się, potykała, pani doktor twierdziła że to po lekach, które notabene przepisała jej sama, okazało się po wizycie w Warszawie że to parkinson. Chory tej nie rozpoznała również dr. Tykocka.  
Ambra napisał(a):[quote=Gość]Ja nie polecam dr.  Jarki. Wszystkim jak leci diagnozuje depresję, przepisuje silne leki antydepresyjne, bez żadnej kontroli, terapii, niczego.  .............  [/quote]A ja się zastanawiam, dlaczego do niej są takie długie kolejki {?}Mnie pomogła. Najczęściej bywa tak, że najwięcej mają do powiedzenia niezadowoleni - wszystkim trudno dogodzić {usmiech} a najlepiej bywa tam, gdzie nas nie ma ...........

Ambra

Wpisów: 1
11-11-2012, 07:51
[quote=Gość]Ja nie polecam dr.  Jarki. Wszystkim jak leci diagnozuje depresję, przepisuje silne leki antydepresyjne, bez żadnej kontroli, terapii, niczego.  .............  [/quote]A ja się zastanawiam, dlaczego do niej są takie długie kolejki {?}Mnie pomogła. Najczęściej bywa tak, że najwięcej mają do powiedzenia niezadowoleni - wszystkim trudno dogodzić {usmiech} a najlepiej bywa tam, gdzie nas nie ma ...........
Gość napisał(a):[quote=Lidusia1984]Witam.Mam bóle w klatce piersiowej i lekarz rodzinny powiedział że jest to związane z układem nerwowym, często także równocześnie pojawia się ból głowy, tak więc skierował mnie do neurologa.Kogo byście polecili z Ostrołęckich lekarzy neurologów, aby zrobił prześwietlenia i inne badania w tym temacie.[/quote]Mojej mamie pomogła dr. Jarka.

Gość

05-01-2014, 23:21
[quote=Lidusia1984]Witam.Mam bóle w klatce piersiowej i lekarz rodzinny powiedział że jest to związane z układem nerwowym, często także równocześnie pojawia się ból głowy, tak więc skierował mnie do neurologa.Kogo byście polecili z Ostrołęckich lekarzy neurologów, aby zrobił prześwietlenia i inne badania w tym temacie.[/quote]Mojej mamie pomogła dr. Jarka.
Gość napisał(a):co myślicie sposobie leczenia  dr Tykockiej?

Gość

24-03-2014, 21:37
co myślicie sposobie leczenia  dr Tykockiej?
Gość napisał(a):Witam. Jestem dobrym przykładem na to, że w Ostrołęce można uzyskać pomoc. Ponad rok szukałam pomocy u neurologa, okulisty i laryngologa w Białymstoku, Warszawie, Olsztynie i Ostrołęce. Dolegliwości które mnie dręczyły nie były łatwe do zdiagnozowania.. ostatecznie pomogła mi dr Jachimowicz - Neurolog. Szczerze polecam!

Gość

27-03-2014, 18:58
Witam. Jestem dobrym przykładem na to, że w Ostrołęce można uzyskać pomoc. Ponad rok szukałam pomocy u neurologa, okulisty i laryngologa w Białymstoku, Warszawie, Olsztynie i Ostrołęce. Dolegliwości które mnie dręczyły nie były łatwe do zdiagnozowania.. ostatecznie pomogła mi dr Jachimowicz - Neurolog. Szczerze polecam!

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów