CHIRURG PLASTYK - wycięcie pieprzyków...

Założony przez Lidusia1984
strony: 1
Lidusia1984 napisał(a):Witam.Czy ktoś miał tą "przyjemność" wycięcia pieprzyków? Może podacie mi namiary na dobrego chirurga-plastyka bo nie chciała bym mieć blizn  :( Proszę o jakieś adresy, tel. itp specjalistów.Z góry dziękuję!

Lidusia1984

Wpisów: 8
Dołączył: 27.01.2009
27-01-2009, 23:27
#1
Witam.Czy ktoś miał tą "przyjemność" wycięcia pieprzyków? Może podacie mi namiary na dobrego chirurga-plastyka bo nie chciała bym mieć blizn  :( Proszę o jakieś adresy, tel. itp specjalistów.Z góry dziękuję!
Gość napisał(a):Ja wycinałam pieprzyki u doktora Kucharskiego. Już 1,5 roku temu. Nie poinformował mnie nikt na jakiej zasadzie zostana usunięte... Zawahałabym się! Zostały wypalone ( były małe) i niestety pozostały do tej pory ślady. Mimo dbania o ranki, potem o blizny, miejsca po wycięciu są nadal widoczne :( Chyba raczej nie polecam. Pozdrawiam!

Gość

27-01-2009, 23:49
#2
Ja wycinałam pieprzyki u doktora Kucharskiego. Już 1,5 roku temu. Nie poinformował mnie nikt na jakiej zasadzie zostana usunięte... Zawahałabym się! Zostały wypalone ( były małe) i niestety pozostały do tej pory ślady. Mimo dbania o ranki, potem o blizny, miejsca po wycięciu są nadal widoczne :( Chyba raczej nie polecam. Pozdrawiam!
Gość napisał(a):Witam, Każdy chirurg Ci to zrobi, nie koniecznie plastyk

Gość

21-08-2009, 21:52
#3
Witam, Każdy chirurg Ci to zrobi, nie koniecznie plastyk
Gość napisał(a):W Łomży jest prywatny gabinet dermatologiczny. P. Andrzej  Klepacki jest specjalistą dermatologiem (prowadzi klinikę w Białymstoku). Pełna informacja o usługach na www.doktorklepacki.pl.  Rejestracja tel. 504 012 811. Bardzo sympatyczny lekarz i  przynajmniej uprzedza o ewentualnych skutkach zabiegów. Wstępnie ogląda dermatoskopem miejsca zmienione i ocenia, czy są to zmiany wymagające interewencji chirurgicznej.Niestety, coś za coś. Nawet najmniejszy zabieg laserowy pozostawi ślad na skórze. Najmniejsze blizny - mimo, że z czasem "łagodnieją" - mogą pozostać na zawsze, aczkolwiek mniej widoczne.  Zależy to jeszcze od miejsca zabiegu na skórze. Poza tym miejsca po zabiegach muszą być już cały czas chronione przed słońcem najwyższymi filtrami przeciwsłonecznymi.

Gość

22-08-2009, 12:28
#4
W Łomży jest prywatny gabinet dermatologiczny. P. Andrzej  Klepacki jest specjalistą dermatologiem (prowadzi klinikę w Białymstoku). Pełna informacja o usługach na www.doktorklepacki.pl.  Rejestracja tel. 504 012 811. Bardzo sympatyczny lekarz i  przynajmniej uprzedza o ewentualnych skutkach zabiegów. Wstępnie ogląda dermatoskopem miejsca zmienione i ocenia, czy są to zmiany wymagające interewencji chirurgicznej.Niestety, coś za coś. Nawet najmniejszy zabieg laserowy pozostawi ślad na skórze. Najmniejsze blizny - mimo, że z czasem "łagodnieją" - mogą pozostać na zawsze, aczkolwiek mniej widoczne.  Zależy to jeszcze od miejsca zabiegu na skórze. Poza tym miejsca po zabiegach muszą być już cały czas chronione przed słońcem najwyższymi filtrami przeciwsłonecznymi.
Gość napisał(a):Jakiego chirurga polecacie do zamknięcia pękniętego naczynka u dziecka?

Gość

22-08-2014, 22:27
#5
Jakiego chirurga polecacie do zamknięcia pękniętego naczynka u dziecka?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jakiego chirurga polecacie do zamknięcia pękniętego naczynka u dziecka? [/quote].  Ja  polecam Pani Pana doktora Andrzeja Klepackiego, przyjmujw w soboty w Lomzy i rowniez w Bialymstoku pelna informacja o Nim na www.doktorklepaki.pl

Gość

02-09-2014, 20:33
#6
[quote=Gość]Jakiego chirurga polecacie do zamknięcia pękniętego naczynka u dziecka? [/quote].  Ja  polecam Pani Pana doktora Andrzeja Klepackiego, przyjmujw w soboty w Lomzy i rowniez w Bialymstoku pelna informacja o Nim na www.doktorklepaki.pl

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów