LARYNGOLOG - którego doradzacie?

Założony przez Lidusia1984
strony: 1
Lidusia1984 napisał(a):Wyszukałam chyba już wszystkich laryngologów w Ostrołęce  1. Ewa Białobrzewska2. Tomasz Bednarski3. Tomasz Skibniewski4. Krzysztof Waniewski5. Alina Nowis6. Barbara AmbrzykowskaProszę osoby, które miały styczność z danymi laryngologami o jakiekolwiek opinie kogo polecacie a kogo odradzacie. Chodzi mi o porządnego lekarza który robi badania a nie tylko wypisuje recepty.Problem to: bóle zatok, częste bóle gardła.

Lidusia1984

Wpisów: 8
Dołączył: 27.01.2009
27-01-2009, 20:09
#1
Wyszukałam chyba już wszystkich laryngologów w Ostrołęce  1. Ewa Białobrzewska2. Tomasz Bednarski3. Tomasz Skibniewski4. Krzysztof Waniewski5. Alina Nowis6. Barbara AmbrzykowskaProszę osoby, które miały styczność z danymi laryngologami o jakiekolwiek opinie kogo polecacie a kogo odradzacie. Chodzi mi o porządnego lekarza który robi badania a nie tylko wypisuje recepty.Problem to: bóle zatok, częste bóle gardła.
Gość napisał(a):panią Ewę mogę polecić bez żadnego "ale". pomogła mi z moim dosyć poważnym problemem i obyło się bez interwencji zabiegowej. miła, solidna, dokładna i pomocna. polecam szczerze.

Gość

27-01-2009, 21:18
#2
panią Ewę mogę polecić bez żadnego "ale". pomogła mi z moim dosyć poważnym problemem i obyło się bez interwencji zabiegowej. miła, solidna, dokładna i pomocna. polecam szczerze.
Gość napisał(a):witam, mam pytanko który lekarz neurolog jest najlepszy dla dziecka?prosze o odpowiedz, z góry dziękuje.

Gość

04-05-2009, 14:31
#3
witam, mam pytanko który lekarz neurolog jest najlepszy dla dziecka?prosze o odpowiedz, z góry dziękuje.
kaśku napisał(a):jednym z najlepszych laryngologow majacych polaczenie z miedzynarodowym instytutem sluchu i mowy w kajetanach  jest alina nowis . pomaga fachowo w razie wiekszych powiklan odwoluje do instytutu. na drobniejsze zabiegi wysyla do lomzy badz ostroleki. {mruga}

kaśku

Wpisów: 2
Dołączył: 04.05.2009
05-05-2009, 10:28
#4
jednym z najlepszych laryngologow majacych polaczenie z miedzynarodowym instytutem sluchu i mowy w kajetanach  jest alina nowis . pomaga fachowo w razie wiekszych powiklan odwoluje do instytutu. na drobniejsze zabiegi wysyla do lomzy badz ostroleki. {mruga}
Gość napisał(a):dziękuje za odpowiedz, pozdrawiam:)

Gość

05-05-2009, 16:08
#5
dziękuje za odpowiedz, pozdrawiam:)
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o neurologa to Ostrołęki nie polecam. Leczyłam się 4 lata i różnych Ostrołęckich neurologów, wydałam masę pieniędzy i nic. Po dwóch wizytach w Warszawie jest spokój. Niestety lekarz nie jest tani (130zł za wizyte). Piotr Szymański tel 505048439

Gość

06-05-2009, 13:25
#6
Jeśli chodzi o neurologa to Ostrołęki nie polecam. Leczyłam się 4 lata i różnych Ostrołęckich neurologów, wydałam masę pieniędzy i nic. Po dwóch wizytach w Warszawie jest spokój. Niestety lekarz nie jest tani (130zł za wizyte). Piotr Szymański tel 505048439
Gość napisał(a):Neurolodzy 0 297600258  na kasę chorych-POLECAM

Gość

06-05-2009, 14:12
#7
Neurolodzy 0 297600258  na kasę chorych-POLECAM
Gość napisał(a):dok. Białobrzewska jest  super, pomogła mojemu dziecku wiele razy w naprawdę ciężkich przypadłościach, ale na zapis trzeba czekać około 4 msc., i tu jest kłopot, bo jak 3-letnie dzicko miało zapalenie ucha (bół straszny) to wizyta na kasę chorych możliwa za około 1 msc. a prywatnie za 3 dni - to już w głowie się nie mieści.!!!dok. Bednarski jest natomiast moim lekarzem i też zawsze mi pomógł, a kolejki na kasę chorych ok.2 tyg - i tu znów kłopot w przypadku j.w.{smutny}

Gość

06-05-2009, 20:19
#8
dok. Białobrzewska jest  super, pomogła mojemu dziecku wiele razy w naprawdę ciężkich przypadłościach, ale na zapis trzeba czekać około 4 msc., i tu jest kłopot, bo jak 3-letnie dzicko miało zapalenie ucha (bół straszny) to wizyta na kasę chorych możliwa za około 1 msc. a prywatnie za 3 dni - to już w głowie się nie mieści.!!!dok. Bednarski jest natomiast moim lekarzem i też zawsze mi pomógł, a kolejki na kasę chorych ok.2 tyg - i tu znów kłopot w przypadku j.w.{smutny}
Gość napisał(a):

Czy ktoś robił endoskopową operację zatok  FESS w ostrołęce? warto czy szukac gdzies indziej?

Gość

17-04-2018, 07:07
#9

Czy ktoś robił endoskopową operację zatok  FESS w ostrołęce? warto czy szukac gdzies indziej?

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):witam, mam pytanko który lekarz neurolog jest najlepszy dla dziecka?prosze o odpowiedz, z góry dziękuje.

Pani slusarz

Gość

18-04-2018, 20:11
#10
Gość napisał(a):witam, mam pytanko który lekarz neurolog jest najlepszy dla dziecka?prosze o odpowiedz, z góry dziękuje.

Pani slusarz

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Czy ktoś robił endoskopową operację zatok  FESS w ostrołęce? warto czy szukac gdzies indziej?

Ostroleka tego nie robi. Zbyt rozlegla i trudne operacja. Olszyn lomza lub kajetany

Gość

06-01-2019, 02:42
#11
Gość napisał(a):

Czy ktoś robił endoskopową operację zatok  FESS w ostrołęce? warto czy szukac gdzies indziej?

Ostroleka tego nie robi. Zbyt rozlegla i trudne operacja. Olszyn lomza lub kajetany

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Czy ktoś robił endoskopową operację zatok  FESS w ostrołęce? warto czy szukac gdzies indziej?

Ostroleka tego nie robi. Zbyt rozlegla i trudne operacja. Olszyn lomza lub kajetany

a Które z tych lepiejw wybrać?

Gość

10-01-2019, 12:54
#12
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Czy ktoś robił endoskopową operację zatok  FESS w ostrołęce? warto czy szukac gdzies indziej?

Ostroleka tego nie robi. Zbyt rozlegla i trudne operacja. Olszyn lomza lub kajetany

a Które z tych lepiejw wybrać?

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Czy ktoś robił endoskopową operację zatok  FESS w ostrołęce? warto czy szukac gdzies indziej?

Ostroleka tego nie robi. Zbyt rozlegla i trudne operacja. Olszyn lomza lub kajetany

a Które z tych lepiejw wybrać?

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Czy ktoś robił endoskopową operację zatok  FESS w ostrołęce? warto czy szukac gdzies indziej?

Ostroleka tego nie robi. Zbyt rozlegla i trudne operacja. Olszyn lomza lub kajetany

a Które z tych lepiejw wybrać?

Polecam Kajetany miałam robioną właśnie tam operacje na zatoki . Super podejście do pacjenta.Jestem mega zadowolona z efektów.

Gość

12-01-2019, 20:46
#13
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Czy ktoś robił endoskopową operację zatok  FESS w ostrołęce? warto czy szukac gdzies indziej?

Ostroleka tego nie robi. Zbyt rozlegla i trudne operacja. Olszyn lomza lub kajetany

a Które z tych lepiejw wybrać?

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Czy ktoś robił endoskopową operację zatok  FESS w ostrołęce? warto czy szukac gdzies indziej?

Ostroleka tego nie robi. Zbyt rozlegla i trudne operacja. Olszyn lomza lub kajetany

a Które z tych lepiejw wybrać?

Polecam Kajetany miałam robioną właśnie tam operacje na zatoki . Super podejście do pacjenta.Jestem mega zadowolona z efektów.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 1 zalogowany użytkownik.
Lista zalogowanych użytkowników: dsite
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów