DERMATOLOG - którego doradzacie?

Założony przez Lidusia1984
strony: 1
Lidusia1984 napisał(a):Znalazłam listę dermatologów z Ostrołęki:1. Chełchowska Urszula2. Noll-Kaczyńska Małgorzata3. Krystyna Dudziec4. Andrzej Zaręba5. Barbara Zaręba6. Maria Serwatko7. Beata Pacałowska8. może są jeszcze inni o których nie mam pojęcia :)Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek zdania (poparte doświadczeniem a nie plotkami) na temat którego polecacie a którego odradzacie?Problem to: przebarwienia skóry, grzybica paznokcia, problem z włosami.

Lidusia1984

Wpisów: 8
Dołączył: 27.01.2009
27-01-2009, 20:06
#1
Znalazłam listę dermatologów z Ostrołęki:1. Chełchowska Urszula2. Noll-Kaczyńska Małgorzata3. Krystyna Dudziec4. Andrzej Zaręba5. Barbara Zaręba6. Maria Serwatko7. Beata Pacałowska8. może są jeszcze inni o których nie mam pojęcia :)Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek zdania (poparte doświadczeniem a nie plotkami) na temat którego polecacie a którego odradzacie?Problem to: przebarwienia skóry, grzybica paznokcia, problem z włosami.
Gość napisał(a):{ok}na 100% Baeta Pacałowska

Gość

28-01-2010, 23:17
#2
{ok}na 100% Baeta Pacałowska
Gość napisał(a):Noll_Kaczyńska jest najlepsza, byłam u 4 dermatologów z tej listy i tylko ona jedna miała fachowe podejście do sprawy a nie ziółka srułka i inne... Polecam z czystym sercem

Gość

29-01-2010, 09:22
#3
Noll_Kaczyńska jest najlepsza, byłam u 4 dermatologów z tej listy i tylko ona jedna miała fachowe podejście do sprawy a nie ziółka srułka i inne... Polecam z czystym sercem
Gość napisał(a):A gdzie przyjmuje Noll-Kaczyńska? Prywatnie czy na kasę chorych?

Gość

29-01-2010, 10:54
#4
A gdzie przyjmuje Noll-Kaczyńska? Prywatnie czy na kasę chorych?
Gość napisał(a):[quote=Gość]A gdzie przyjmuje Noll-Kaczyńska? Prywatnie czy na kasę chorych?[/quote]W temacie DERMATOLOG w tymże forum znajdziesz informacje o dr Nol-Kaczyńskiej. Jest tam podany telefon, więc możesz się umówić. Pani jest godna polecenia. Zna się na rzeczy, a przy tym jest bardzo sympatyczna {usmiech}

Gość

18-02-2010, 13:29
#5
[quote=Gość]A gdzie przyjmuje Noll-Kaczyńska? Prywatnie czy na kasę chorych?[/quote]W temacie DERMATOLOG w tymże forum znajdziesz informacje o dr Nol-Kaczyńskiej. Jest tam podany telefon, więc możesz się umówić. Pani jest godna polecenia. Zna się na rzeczy, a przy tym jest bardzo sympatyczna {usmiech}
Gość napisał(a):Chełchowską stanowczo odradzam.

Gość

18-02-2010, 13:30
#6
Chełchowską stanowczo odradzam.
Gość napisał(a):Polecam Andrzeja ZAREMBA pełen profesjonalizm, przyjmuje na fundusz w przychodni MeDAzar  stacja

Gość

18-02-2010, 17:15
#7
Polecam Andrzeja ZAREMBA pełen profesjonalizm, przyjmuje na fundusz w przychodni MeDAzar  stacja
Gość napisał(a):Polecam Andrzeja ZAREMBA pełen profesjonalizm, przyjmuje na fundusz w przychodni MeDAzar  stacja

Gość

18-02-2010, 17:17
#8
Polecam Andrzeja ZAREMBA pełen profesjonalizm, przyjmuje na fundusz w przychodni MeDAzar  stacja
Gość napisał(a):ja bylam ostatnio u doktor Pacalowskiej. Jest bardzo przyjemna i powaznie podchodzi do problemu z ktorym sie przychodzi. naprawde polecam.ja od dluzszego czasu lecze sobie tradzik. wczesniej bylam u Chelchowskiej ale tylko kase wydalam a efektow nie bylo zadnych.

Gość

13-03-2010, 13:42
#9
ja bylam ostatnio u doktor Pacalowskiej. Jest bardzo przyjemna i powaznie podchodzi do problemu z ktorym sie przychodzi. naprawde polecam.ja od dluzszego czasu lecze sobie tradzik. wczesniej bylam u Chelchowskiej ale tylko kase wydalam a efektow nie bylo zadnych.
Gość napisał(a):Był może ktoś w tym Centrum Medycznym u dr Aleksandry Ciemerych???????????????????? PILNE!

Gość

07-07-2010, 07:26
#10
Był może ktoś w tym Centrum Medycznym u dr Aleksandry Ciemerych???????????????????? PILNE!
Gość napisał(a):Ja polecam Nol Kaczyńską, miałam problemy z twarzą, Chełchowska dawała mi duże dawki leków po których nic nie pzrechodziło tylko się trulam antybiotykami. Nol Kaczyńska kazała odstawić wszystkie kosmetyki nawet ziołowe i drogie. Poleciła jeden fluid, jeden żel do demakijażu. i od kilku lat nie mam żadnych problemów.  

Gość

08-07-2010, 09:51
#11
Ja polecam Nol Kaczyńską, miałam problemy z twarzą, Chełchowska dawała mi duże dawki leków po których nic nie pzrechodziło tylko się trulam antybiotykami. Nol Kaczyńska kazała odstawić wszystkie kosmetyki nawet ziołowe i drogie. Poleciła jeden fluid, jeden żel do demakijażu. i od kilku lat nie mam żadnych problemów.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów