Wyparkowe podzielniki ciepła-kpiny!!!

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Witam wszystkich zainteresowanych kwestią jawnego oszustwa w ostrołęckich spółdzielniach mieszkaniowych.Piszę pod wpływem wzburzenia, jakie wywołało rozliczenie kosztów za "zużyte" ciepło.Byłem niemalże pewien, że i w tym roku będzie oszczędność lub wyjdzie na zero. Blok jest ocieplony i nie było potrzeby żeby odkręcać wszystkie grzejniki, a poza tym zima nie była mroźna.I co? Dostaję niezrozumiały świstek, a tam stoi napisane że trzeba dopłacić ponad 300 PLN a po zaksięgowaniu wychodzi około 800 PLN. Nic nie rozumiem i krew mnie zalewa na ten chory kołchoz i przechowalnię pazernych niekompetentnych wieśniaków!!!Mam nadzieję na konstruktywną dyskusję i sensowne pomysły na rozwiązanie tego problemu:)Pozdrawiam.

Gość

26-01-2009, 11:20
#1
Witam wszystkich zainteresowanych kwestią jawnego oszustwa w ostrołęckich spółdzielniach mieszkaniowych.Piszę pod wpływem wzburzenia, jakie wywołało rozliczenie kosztów za "zużyte" ciepło.Byłem niemalże pewien, że i w tym roku będzie oszczędność lub wyjdzie na zero. Blok jest ocieplony i nie było potrzeby żeby odkręcać wszystkie grzejniki, a poza tym zima nie była mroźna.I co? Dostaję niezrozumiały świstek, a tam stoi napisane że trzeba dopłacić ponad 300 PLN a po zaksięgowaniu wychodzi około 800 PLN. Nic nie rozumiem i krew mnie zalewa na ten chory kołchoz i przechowalnię pazernych niekompetentnych wieśniaków!!!Mam nadzieję na konstruktywną dyskusję i sensowne pomysły na rozwiązanie tego problemu:)Pozdrawiam.
Gość napisał(a): mysle ze nic nie wskórasz.na centrum Panem i Władcą jest autokrata w starym stylu Dymerski i na nic sie zdadzą jakiekowliek skargi itd. On rozdaje kart na OM i on tam anjwiecej moze.My co nawjyzej mozemu mu przyklasnąć...

Gość

26-01-2009, 14:21
#2
mysle ze nic nie wskórasz.na centrum Panem i Władcą jest autokrata w starym stylu Dymerski i na nic sie zdadzą jakiekowliek skargi itd. On rozdaje kart na OM i on tam anjwiecej moze.My co nawjyzej mozemu mu przyklasnąć...
Henryk napisał(a):Temat bardzo ważny, a tu cicho jak makiem zasiał.  

Henryk

Wpisów: 6
Dołączył: 19.07.2007
14-06-2011, 21:03
#3
Temat bardzo ważny, a tu cicho jak makiem zasiał.  
Gość napisał(a):A co tu pisać, jak od ponad 7 lat dostaję blisko 1000 zł zwrotu co roku , dzięki tym podzielnikom {jezyk}Albo koleś słabo gospodaruje ciepłem, albo ma zepsute , albo go sczytujący wydymali...

Gość

15-06-2011, 08:29
#4
A co tu pisać, jak od ponad 7 lat dostaję blisko 1000 zł zwrotu co roku , dzięki tym podzielnikom {jezyk}Albo koleś słabo gospodaruje ciepłem, albo ma zepsute , albo go sczytujący wydymali...

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów