wybielanie zębów

Założony przez kasiasia
strony: 1
kasiasia napisał(a):Skuteczne metody na wybielenie zębów

kasiasia

Wpisów: 8
Dołączył: 17.12.2008
08-01-2009, 00:43
#1
Skuteczne metody na wybielenie zębów
straganik napisał(a):zależy czy chcesz metodę trwałą i bardzo droga (ok. 1500zł-2000zł).Czy taką na krótszą metę. Ja stosowałam paski wybielające, takie dostępne w rossmanie, za 60zł i na jakiś czas ząbki były bielsze. Potrzebowałam natychmiastowego efektu, na ważną uroczystość i byłam zadowolona z efektu.

straganik

Wpisów: 13
Dołączył: 16.01.2009
17-01-2009, 11:22
#2
zależy czy chcesz metodę trwałą i bardzo droga (ok. 1500zł-2000zł).Czy taką na krótszą metę. Ja stosowałam paski wybielające, takie dostępne w rossmanie, za 60zł i na jakiś czas ząbki były bielsze. Potrzebowałam natychmiastowego efektu, na ważną uroczystość i byłam zadowolona z efektu.
Gość napisał(a):koszt ok 1000zl tylko zeby robia sie bardziej wrazliwe , trzeba to przemyslec

Gość

25-01-2009, 08:31
#3
koszt ok 1000zl tylko zeby robia sie bardziej wrazliwe , trzeba to przemyslec
Gość napisał(a):[quote=kasiasia]Skuteczne metody na wybielenie zębów[/quote]Ja wybielałam zęby w Ostrołęce za 500zł - co prawda 3 lata temu - polecam (29)764 95 09.Nie jestem z Ostrołęki (ulicy nie pamiętam) to była przychodnia przy, której niedaleko znajduje się Policja.Chciałam szybko wybielić zęby na własny ślub.{ok}

Gość

13-08-2009, 02:04
#4
[quote=kasiasia]Skuteczne metody na wybielenie zębów[/quote]Ja wybielałam zęby w Ostrołęce za 500zł - co prawda 3 lata temu - polecam (29)764 95 09.Nie jestem z Ostrołęki (ulicy nie pamiętam) to była przychodnia przy, której niedaleko znajduje się Policja.Chciałam szybko wybielić zęby na własny ślub.{ok}
Gość napisał(a):czy ktoś wybelał zęby metodą beyond w Ostrołęce? Jaki koszt?

Gość

01-12-2009, 12:42
#5
czy ktoś wybelał zęby metodą beyond w Ostrołęce? Jaki koszt?
Gość napisał(a):up

Gość

18-03-2010, 20:54
#6
up
Gość napisał(a):Ja i żona wybielaliśmy metodą beyond w tamtym roku za 700 zł efekt był natychmiastowy ale z czasem zęby są bielsze ale nie tak jak na początku. Jest tylko jedno ale w trakcie zabiegu nic nie boli ale po zabiegu 2 dni (w naszym przypadku) był świdrujący ból i bardzo duża wrażliwość zębów) później ustąpiło ale przez te dwa dni to wyrzekłbym sie tego całego wybielania. Ale może ty masz mniej wrażliwe zęby

Gość

19-03-2010, 11:23
#7
Ja i żona wybielaliśmy metodą beyond w tamtym roku za 700 zł efekt był natychmiastowy ale z czasem zęby są bielsze ale nie tak jak na początku. Jest tylko jedno ale w trakcie zabiegu nic nie boli ale po zabiegu 2 dni (w naszym przypadku) był świdrujący ból i bardzo duża wrażliwość zębów) później ustąpiło ale przez te dwa dni to wyrzekłbym sie tego całego wybielania. Ale może ty masz mniej wrażliwe zęby
Gość napisał(a):A gdzie wybielają lampą beyond??

Gość

23-06-2010, 21:43
#8
A gdzie wybielają lampą beyond??
Gość napisał(a):a ja polecam żel z aplikatorami biała perła. Na prawdę działa cuda! kosztuje ok 49zł w aptece i starcza na 2 miesięczne serie. w necie mozna znaleźć sporo zdjęć afektów przed i po.  

Gość

24-06-2010, 09:58
#9
a ja polecam żel z aplikatorami biała perła. Na prawdę działa cuda! kosztuje ok 49zł w aptece i starcza na 2 miesięczne serie. w necie mozna znaleźć sporo zdjęć afektów przed i po.  
Gość napisał(a):ja tez polecam biala perle;) taniej, i skutecznie

Gość

24-06-2010, 10:28
#10
ja tez polecam biala perle;) taniej, i skutecznie
Gość napisał(a):Ja probowalam naturalnych sposobow by wybielic zeby zeby ich nie zniszczyc ale nic nie pomagalo, pasty wybielajace tez nie pomagaly dopoki nie natrsfilam na to   http://track.ibright.pl/product/iBright/?pid=134&uid=4300  nie jest strasznie drogie w porownaniu do niektorych specyfikow ktore uzywalam akurat to moge polecic

Gość

02-08-2013, 12:38
#11
Ja probowalam naturalnych sposobow by wybielic zeby zeby ich nie zniszczyc ale nic nie pomagalo, pasty wybielajace tez nie pomagaly dopoki nie natrsfilam na to   http://track.ibright.pl/product/iBright/?pid=134&uid=4300  nie jest strasznie drogie w porownaniu do niektorych specyfikow ktore uzywalam akurat to moge polecic
Gość napisał(a):up- może nowe wiadomości na temat wybielania w Ostrołęce

Gość

23-08-2014, 14:06
#12
up- może nowe wiadomości na temat wybielania w Ostrołęce
Gość napisał(a):na wybickiego 4 wybielają lampą beyond, cena pół roku temu, to było 600 zł. u mnie efekty były fantastyczne

Gość

31-08-2014, 14:53
#13
na wybickiego 4 wybielają lampą beyond, cena pół roku temu, to było 600 zł. u mnie efekty były fantastyczne
Gość napisał(a):up

Gość

28-12-2014, 18:28
#14
up
Gość napisał(a):
mobilek napisał(a):

Najskuteczniejsze jest wybielanie u stimatologa. Ale niestety kosztowe. Ja próbowałem też pasków wybielających. Efekt jest jednak trzeba regularnie stosować i mieć cierpliwość.

noo

Gość

25-02-2019, 17:00
#15
mobilek napisał(a):

Najskuteczniejsze jest wybielanie u stimatologa. Ale niestety kosztowe. Ja próbowałem też pasków wybielających. Efekt jest jednak trzeba regularnie stosować i mieć cierpliwość.

noo


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów