Gdzie w Ostrołęce leczyć nadżerkę

Założony przez gabi1980
strony: 1 2 3 dalej
gabi1980 napisał(a):Witam.Chciałabym wyleczyć nadżerkę po porodzie lecz nie wiem do jakiego ginekologa się udać.Chodzi mi o Ostrołęckich ginekologów i jakie są koszty?

gabi1980

Wpisów: 6
Dołączył: 07.01.2009
07-01-2009, 22:58
#1
Witam.Chciałabym wyleczyć nadżerkę po porodzie lecz nie wiem do jakiego ginekologa się udać.Chodzi mi o Ostrołęckich ginekologów i jakie są koszty?
Gość napisał(a):w feminie na ul.kościuszki  przyjmuje dr,Niewiński i robi za darmo..i dobrze

Gość

08-01-2009, 06:51
#2
w feminie na ul.kościuszki  przyjmuje dr,Niewiński i robi za darmo..i dobrze
gabi1980 napisał(a):wiesz z własnego  doświadczenia,czy z opowieści?Masz może jakiś numer telefonu?

gabi1980

Wpisów: 6
Dołączył: 07.01.2009
08-01-2009, 07:54
#3
wiesz z własnego  doświadczenia,czy z opowieści?Masz może jakiś numer telefonu?
Gość napisał(a):A czy któryś z ginekologów w Ostrołęce wymraża nadżerkę (krioterapia)? I jaki to koszt

Gość

08-01-2009, 09:17
#4
A czy któryś z ginekologów w Ostrołęce wymraża nadżerkę (krioterapia)? I jaki to koszt
Gość napisał(a):Wiem ze krioterapią robi Jankowski prywatnie ale jaki jest koszt cieżko mi powiedzieć. Może najlepiej zadzwonić i sie zapytać.

Gość

08-01-2009, 10:13
#5
Wiem ze krioterapią robi Jankowski prywatnie ale jaki jest koszt cieżko mi powiedzieć. Może najlepiej zadzwonić i sie zapytać.
Gość napisał(a):o nadżerce robionej przez dr.Niewińskiego wiem z własnego doświadczenia/

Gość

09-01-2009, 06:12
#6
o nadżerce robionej przez dr.Niewińskiego wiem z własnego doświadczenia/
Gość napisał(a):A jaką metodą miała Pani robioną,czy było to bolesne,i jak dawno miło to miejsce? Bardzo dziękuję za odpowiedz.Pozdrawiam.

Gość

09-01-2009, 07:50
#7
A jaką metodą miała Pani robioną,czy było to bolesne,i jak dawno miło to miejsce? Bardzo dziękuję za odpowiedz.Pozdrawiam.
Gość napisał(a):to jest bezbolesnei naprawdę nie ma się czego bac ,tylko is i się umówic na zabieg

Gość

09-01-2009, 09:32
#8
to jest bezbolesnei naprawdę nie ma się czego bac ,tylko is i się umówic na zabieg
Gość napisał(a):na wizycie lekarz wszystko pani wyjaśni.proszę o wszystko pytac,,i nie zrobi ntego zarza na pierwszej wizycie tylko sie z pania umówi,,pozdrawiam

Gość

09-01-2009, 09:36
#9
na wizycie lekarz wszystko pani wyjaśni.proszę o wszystko pytac,,i nie zrobi ntego zarza na pierwszej wizycie tylko sie z pania umówi,,pozdrawiam
gabi1980 napisał(a):dziękuję bardzo za odpowiedz,odezwę się po wizycie)

gabi1980

Wpisów: 6
Dołączył: 07.01.2009
09-01-2009, 14:55
#10
dziękuję bardzo za odpowiedz,odezwę się po wizycie)
Gość napisał(a):a czy kobiecie, która nie rodziła można zrobić nadżerkę (ja mam tak)

Gość

10-01-2009, 01:00
#11
a czy kobiecie, która nie rodziła można zrobić nadżerkę (ja mam tak)
Gość napisał(a):Nadżerka u kobiet, które nie rodziły nie powinna wogóle być wykonywana.  Kiedy lekarz stwierdzi nadżerkę idźcie jeszcze do innego, aby potwierdził diagnozę.    Z doświadczenia wiem, iż nadżerki są robione, a skąd wiecie czy one tam były.  ZAWSZE PRZYNAJMNIEJ DWÓCH LEKARZY NIECH POTWIERDZI   Nie dajcie się oszukiwać.

Gość

10-01-2009, 01:31
#12
Nadżerka u kobiet, które nie rodziły nie powinna wogóle być wykonywana.  Kiedy lekarz stwierdzi nadżerkę idźcie jeszcze do innego, aby potwierdził diagnozę.    Z doświadczenia wiem, iż nadżerki są robione, a skąd wiecie czy one tam były.  ZAWSZE PRZYNAJMNIEJ DWÓCH LEKARZY NIECH POTWIERDZI   Nie dajcie się oszukiwać.
Gość napisał(a):Nie polecam nikomu dr. niewinskiego... moja znajoma miała u niego zabieg na nadżerkę i nie wspomina tego dobrze ... więc nie rodze żadnej pani zeby z ta sprawą zgłosic sie do dr. niewińskiego... jest przeciez jeszcze tyle lekarzy w oce którzy sa bardziej mili i profesjonalni.

Gość

10-01-2009, 01:47
#13
Nie polecam nikomu dr. niewinskiego... moja znajoma miała u niego zabieg na nadżerkę i nie wspomina tego dobrze ... więc nie rodze żadnej pani zeby z ta sprawą zgłosic sie do dr. niewińskiego... jest przeciez jeszcze tyle lekarzy w oce którzy sa bardziej mili i profesjonalni.
Gość napisał(a):Miałam leczona nadżerkę przez dr Niewińskiego, kiedy jeszcze nie rodziłam. Nic specjalnego. Normalny zabieg, ale chyba jednak nie przeprowadzony tak jak byc powinno, bo po leczeniu wynik dalej II stopnia. teraz po 2 porodach nadżerke moge wyleczyc bezpłatnie w szpitalu poprzez wypalanie, lub jesli ktos nie chce sie kłaść na oddział (tak jak ja) może to zrobic poprzez krioterapię. Wybrałam dr Bucińaskiego koszt 250 zł. Na zabieg dopiero idę, także o wynikach nic nie moge powiedzieć.

Gość

10-01-2009, 06:42
#14
Miałam leczona nadżerkę przez dr Niewińskiego, kiedy jeszcze nie rodziłam. Nic specjalnego. Normalny zabieg, ale chyba jednak nie przeprowadzony tak jak byc powinno, bo po leczeniu wynik dalej II stopnia. teraz po 2 porodach nadżerke moge wyleczyc bezpłatnie w szpitalu poprzez wypalanie, lub jesli ktos nie chce sie kłaść na oddział (tak jak ja) może to zrobic poprzez krioterapię. Wybrałam dr Bucińaskiego koszt 250 zł. Na zabieg dopiero idę, także o wynikach nic nie moge powiedzieć.
gabi1980 napisał(a):proszę o telefon do lekarza Bucińskiego,była pani prywatnie na wizycie, jak tak to ile kosztuje,i na ile wizyt trzeba być zanim zostanie wyznaczony zabieg,czy były robione dodatkowe badania?Za informacje z góry dziękuję.

gabi1980

Wpisów: 6
Dołączył: 07.01.2009
10-01-2009, 08:02
#15
proszę o telefon do lekarza Bucińskiego,była pani prywatnie na wizycie, jak tak to ile kosztuje,i na ile wizyt trzeba być zanim zostanie wyznaczony zabieg,czy były robione dodatkowe badania?Za informacje z góry dziękuję.
Gość napisał(a):Wikarski robi to laserem na NFZ

Gość

13-01-2009, 12:28
#16
Wikarski robi to laserem na NFZ
Gość napisał(a):a czy Wikarski robi zabiegi profesionalnie czy ktoś miał u nigo zabieg polecacie go czy nie?

Gość

14-01-2009, 18:59
#17
a czy Wikarski robi zabiegi profesionalnie czy ktoś miał u nigo zabieg polecacie go czy nie?
Gość napisał(a):Ja miałam mieć zabieg nadżerki u Wikarskiego. Był to już spory kawałek czasu temu. Jednak zrezygnowałam, powiedział, iż cały zabieg nie jest refundowany przez NFZ i muszę dopłacić 100zł, więc zrezygnowałam i poszłam do innego lekarza.

Gość

15-01-2009, 13:07
#18
Ja miałam mieć zabieg nadżerki u Wikarskiego. Był to już spory kawałek czasu temu. Jednak zrezygnowałam, powiedział, iż cały zabieg nie jest refundowany przez NFZ i muszę dopłacić 100zł, więc zrezygnowałam i poszłam do innego lekarza.
Gość napisał(a):A do którego lekarza pani poszła,i jaką metodą miała pani zabieg.

Gość

15-01-2009, 22:14
#19
A do którego lekarza pani poszła,i jaką metodą miała pani zabieg.
Gość napisał(a):Byłam w Przasnyszu u Fularskiego to jeden z lepszych lekarzy w tym mieście, zresztą można wejść na wschodzące słoneczka na stronę Przasnysza i tam kobiety wypowiadają się konkretnie o tym lekarzu. Zabieg robi w ramach wizyty, a kosztuje ona 50zł. Metoda to leser, zamrażanie Robił mi również USG i też nie dopłacałam, jedynie zapłaciłam za wizytę.

Gość

17-01-2009, 13:57
#20
Byłam w Przasnyszu u Fularskiego to jeden z lepszych lekarzy w tym mieście, zresztą można wejść na wschodzące słoneczka na stronę Przasnysza i tam kobiety wypowiadają się konkretnie o tym lekarzu. Zabieg robi w ramach wizyty, a kosztuje ona 50zł. Metoda to leser, zamrażanie Robił mi również USG i też nie dopłacałam, jedynie zapłaciłam za wizytę.

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów