SALA WESELNA - ODSTĄPIĘ

Założony przez ana7729
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):a zdziwiłbyś się ciemniaku{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

09-06-2009, 21:29
#1
a zdziwiłbyś się ciemniaku{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):ja osobiscie polwcam Zaklady Miesne:))wwszystko na wysokim poziomie:))tzw.lisc:)){usmiech}

Gość

10-06-2009, 10:10
#2
ja osobiscie polwcam Zaklady Miesne:))wwszystko na wysokim poziomie:))tzw.lisc:)){usmiech}
Gość napisał(a):Też polecam Zakłady Mięsne, wszystko na wysokim poziomie.

Gość

10-06-2009, 11:42
#3
Też polecam Zakłady Mięsne, wszystko na wysokim poziomie.
Gość napisał(a):Niezapominajka  SUPER.A posiedzieć porozmawiać można tam gdzie ciasto,stoliczki elegancko udekorowane. bierze się kawę ciasto i kulturalnie się siedzi. Po co darmo psioczyć.Najwięcej to się mądrzy ten co w d.....e był i g....no widział,takiemu nic nie pasuje.Jak ktoś idzie i myśli że wszystką wodkę wypije to mu i schody przeszkadzają.

Gość

13-06-2009, 10:32
#4
Niezapominajka  SUPER.A posiedzieć porozmawiać można tam gdzie ciasto,stoliczki elegancko udekorowane. bierze się kawę ciasto i kulturalnie się siedzi. Po co darmo psioczyć.Najwięcej to się mądrzy ten co w d.....e był i g....no widział,takiemu nic nie pasuje.Jak ktoś idzie i myśli że wszystką wodkę wypije to mu i schody przeszkadzają.
Gość napisał(a):popieram{ok}{diabelek}

Gość

14-06-2009, 11:16
#5
popieram{ok}{diabelek}
Gość napisał(a):A ja niezapominajkę polecam, tylko jak najdalej od "zapyszałego kelnerka - syneczka Pani dzierżawiącej lokal". Moim zdaniem to właśnie On powinien stać na zmywaku, tam nie potrzebna jest wysoka kultura osobista i uśmiech na twarzy:-))

Gość

17-06-2009, 00:21
#6
A ja niezapominajkę polecam, tylko jak najdalej od "zapyszałego kelnerka - syneczka Pani dzierżawiącej lokal". Moim zdaniem to właśnie On powinien stać na zmywaku, tam nie potrzebna jest wysoka kultura osobista i uśmiech na twarzy:-))
Gość napisał(a):Zakłady mięsne są średnie.Minusy:- cena sali: W ostatnim tygodniu przed weselem Pani chciała podnieść cenę o 5 zł od osoby.Do ceny należy doliczyć około 35 zł (dekoratorka 1000, bo nie ma żadnej podstawowej dekoracji, oświetlenie 600, krzesełka 450, ciasto 400, napoje 700)- minimalna ilość gości to 150 osób dorosłychPlusy:-jedzenie, naprawdę smacznePani na Zakładach poleca Zespół Grabowski. Bardzo ładnie gra, ale zabawiać gości "biesiadnie" nie potrafi. Nawet raz panowie nie weszli między stoły.

Gość

12-10-2009, 14:55
#7
Zakłady mięsne są średnie.Minusy:- cena sali: W ostatnim tygodniu przed weselem Pani chciała podnieść cenę o 5 zł od osoby.Do ceny należy doliczyć około 35 zł (dekoratorka 1000, bo nie ma żadnej podstawowej dekoracji, oświetlenie 600, krzesełka 450, ciasto 400, napoje 700)- minimalna ilość gości to 150 osób dorosłychPlusy:-jedzenie, naprawdę smacznePani na Zakładach poleca Zespół Grabowski. Bardzo ładnie gra, ale zabawiać gości "biesiadnie" nie potrafi. Nawet raz panowie nie weszli między stoły.
Gość napisał(a):Co do odstąpienia sali , napisz coś więcej. Czy odstąpisz salę za zaliczkę, na ile miało być osób wesele. Może bym skorzystała - tylko piszesz za mało informacji.Żeby nie było tak, że ja wpłacę pieniądze a ty się rozmyślisz i ten termin nadal będzie twój.Napisz jakie ustalenia już poczyniłaś co do tej sali.Może skorzystam, jestem na etapie szukania sali.Pozdrawiam

Gość

12-10-2009, 22:48
#8
Co do odstąpienia sali , napisz coś więcej. Czy odstąpisz salę za zaliczkę, na ile miało być osób wesele. Może bym skorzystała - tylko piszesz za mało informacji.Żeby nie było tak, że ja wpłacę pieniądze a ty się rozmyślisz i ten termin nadal będzie twój.Napisz jakie ustalenia już poczyniłaś co do tej sali.Może skorzystam, jestem na etapie szukania sali.Pozdrawiam
Gość napisał(a):do poprzedniego wpisunie doczytałam daty-myślałam, że chodzi o rok 2010Może ktoś zrezygnował z jakiejś sali NAPISZCIE na rok 2010

Gość

12-10-2009, 22:50
#9
do poprzedniego wpisunie doczytałam daty-myślałam, że chodzi o rok 2010Może ktoś zrezygnował z jakiejś sali NAPISZCIE na rok 2010
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color]ODSTĄPIĘ TERMIN 30.08.2014 W HOTELU KORONA[color=#0000ff][/color]Odstapię termin wesela w sali bankietowej Hotelu Korona w Krukach wraz (lub bez) z zespołem JACKPOT- wysoki poziom, 6 osób grających na żywo, zarówno klasyczne utwory polskie i zagraniczne, jak i disco polo oraz jazz! wokalistką jest laureatka IDOLA Dominika Kasprzycka. Zapraszam do odiwedzenia ich strony.http://www.jackpotband.cba.pl/zespol.htmlMoge serdecznie polecic, gdyż zespół jest sprawdzony.Proszę o kontakt telefoniczny.664145856

Gość

22-09-2013, 00:13
#10
[color=#ff0000][/color]ODSTĄPIĘ TERMIN 30.08.2014 W HOTELU KORONA[color=#0000ff][/color]Odstapię termin wesela w sali bankietowej Hotelu Korona w Krukach wraz (lub bez) z zespołem JACKPOT- wysoki poziom, 6 osób grających na żywo, zarówno klasyczne utwory polskie i zagraniczne, jak i disco polo oraz jazz! wokalistką jest laureatka IDOLA Dominika Kasprzycka. Zapraszam do odiwedzenia ich strony.http://www.jackpotband.cba.pl/zespol.htmlMoge serdecznie polecic, gdyż zespół jest sprawdzony.Proszę o kontakt telefoniczny.664145856
Gość napisał(a):Przyjmę termin czerwiec/wrzesień w Zakładach Mięsnych na 2015r.

Gość

19-03-2014, 23:14
#11
Przyjmę termin czerwiec/wrzesień w Zakładach Mięsnych na 2015r.
Gość napisał(a):hahaha ja jak dzwonilam w roku 2013, zeby zorientowac sie w sali Elba bis o koszta, termin na 2015 rok i wlascicielka zaptytaka ile osob i powiedzialam, ze 200, to mi odpowiedziala, ze minimum musi byc 250 i dalej juz nie chciala ze mna rozmawiac :/

Gość

20-03-2014, 00:28
#12
hahaha ja jak dzwonilam w roku 2013, zeby zorientowac sie w sali Elba bis o koszta, termin na 2015 rok i wlascicielka zaptytaka ile osob i powiedzialam, ze 200, to mi odpowiedziala, ze minimum musi byc 250 i dalej juz nie chciala ze mna rozmawiac :/
Gość napisał(a):O to martwić się nie muszę, więc jeśli ktoś rezygnuje z jakiegokolwiek terminu w 2015 w sali Elba Bis proszę o info

Gość

23-03-2014, 20:06
#13
O to martwić się nie muszę, więc jeśli ktoś rezygnuje z jakiegokolwiek terminu w 2015 w sali Elba Bis proszę o info
Gość napisał(a):Hej. Może ktoś się orientuje jak to jest u Augustyniaka. Przy zamawianiu sali podaliśmy ilość osób na umowie 170. Tyle będzie zaproszonych. Ile przyjdzie nie wiemy. Tydzień przed weselem mamy podać ostateczną liczbę gości. I co jeśli przyjdzie np 130, bo 40 osób odmówiło. Będę płacić za 130 czy 170 tak jak było na umowie przy zamawianiu sali??

Gość

27-11-2014, 00:29
#14
Hej. Może ktoś się orientuje jak to jest u Augustyniaka. Przy zamawianiu sali podaliśmy ilość osób na umowie 170. Tyle będzie zaproszonych. Ile przyjdzie nie wiemy. Tydzień przed weselem mamy podać ostateczną liczbę gości. I co jeśli przyjdzie np 130, bo 40 osób odmówiło. Będę płacić za 130 czy 170 tak jak było na umowie przy zamawianiu sali??

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów