Załamana

Założony przez rybka70
strony: 1
rybka70 napisał(a):Jestem załamana , nie mam się komu wyżalić. Jestem w średnim wieku i nieudanym poprzednim związku. Od paru lat mieszkam z ukochanym mżczyzną i już parę razy mi się oświadczył a ja zaakceptowałam ale cały czas odwlekam ze ślubem. Na ogół jest super mężczyzną ale gdy wyjedzie w delegację lubi sobie wypić. Po powrocie gdy mu robię wyrzuty On się obraża , nie przeprasza i nie raczy przytulić gdy płaczę. Co mam robić? Może ktoś jest w podobnej sytuacji i chce porozmawiać.

rybka70

Wpisów: 4
Dołączył: 27.11.2008
21-12-2008, 00:32
#1
Jestem załamana , nie mam się komu wyżalić. Jestem w średnim wieku i nieudanym poprzednim związku. Od paru lat mieszkam z ukochanym mżczyzną i już parę razy mi się oświadczył a ja zaakceptowałam ale cały czas odwlekam ze ślubem. Na ogół jest super mężczyzną ale gdy wyjedzie w delegację lubi sobie wypić. Po powrocie gdy mu robię wyrzuty On się obraża , nie przeprasza i nie raczy przytulić gdy płaczę. Co mam robić? Może ktoś jest w podobnej sytuacji i chce porozmawiać.
Gość napisał(a):zadaj te pytanie na samosi tam ci na pewno doradzą

Gość

21-12-2008, 11:43
#2
zadaj te pytanie na samosi tam ci na pewno doradzą
Gość napisał(a):posłuchaj dziewczyno:zostaw tego frajera,bo on nie jest po prostu Ciebie wart i tyle!!!świat jest pełen przystojnych,uczuciowych,odpowiedzialnych i zaradnych mężczyzn..któryś z nich jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.Jeżeli już cierpisz przez swojego partnera życiowego to pomyśl co będzie po ślubie..!!?Przyjmij tą dobrą radę.A jeśli naprawdę będzie mu na Tobie zależało,to zrobi wszystko żeby Cię odzyskać..Uwierz w te słowa i nie zamartwiaj się nie potrzebnie.Pamiętaj że jesteś kobietą i nie możesz tracić swojej wartości na byle jakiego faceta.Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w miłości ;)

Gość

21-12-2008, 18:14
#3
posłuchaj dziewczyno:zostaw tego frajera,bo on nie jest po prostu Ciebie wart i tyle!!!świat jest pełen przystojnych,uczuciowych,odpowiedzialnych i zaradnych mężczyzn..któryś z nich jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.Jeżeli już cierpisz przez swojego partnera życiowego to pomyśl co będzie po ślubie..!!?Przyjmij tą dobrą radę.A jeśli naprawdę będzie mu na Tobie zależało,to zrobi wszystko żeby Cię odzyskać..Uwierz w te słowa i nie zamartwiaj się nie potrzebnie.Pamiętaj że jesteś kobietą i nie możesz tracić swojej wartości na byle jakiego faceta.Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w miłości ;)
Gość napisał(a):posłuchaj dziewczyno:zostaw tego frajera,bo on nie jest po prostu Ciebie wart i tyle!!!świat jest pełen przystojnych,uczuciowych,odpowiedzialnych i zaradnych mężczyzn..któryś z nich jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.Jeżeli już cierpisz przez swojego partnera życiowego to pomyśl co będzie po ślubie..!!?Przyjmij tą dobrą radę.A jeśli naprawdę będzie mu na Tobie zależało,to zrobi wszystko żeby Cię odzyskać..Uwierz w te słowa i nie zamartwiaj się nie potrzebnie.Pamiętaj że jesteś kobietą i nie możesz tracić swojej wartości na byle jakiego faceta.Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w miłości ;)

Gość

21-12-2008, 18:15
#4
posłuchaj dziewczyno:zostaw tego frajera,bo on nie jest po prostu Ciebie wart i tyle!!!świat jest pełen przystojnych,uczuciowych,odpowiedzialnych i zaradnych mężczyzn..któryś z nich jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.Jeżeli już cierpisz przez swojego partnera życiowego to pomyśl co będzie po ślubie..!!?Przyjmij tą dobrą radę.A jeśli naprawdę będzie mu na Tobie zależało,to zrobi wszystko żeby Cię odzyskać..Uwierz w te słowa i nie zamartwiaj się nie potrzebnie.Pamiętaj że jesteś kobietą i nie możesz tracić swojej wartości na byle jakiego faceta.Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w miłości ;)
Gość napisał(a):[quote=Gość]posłuchaj dziewczyno:zostaw tego frajera,bo on nie jest po prostu Ciebie wart i tyle!!!świat jest pełen przystojnych,uczuciowych,odpowiedzialnych i zaradnych mężczyzn..któryś z nich jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.Jeżeli już cierpisz przez swojego partnera życiowego to pomyśl co będzie po ślubie..!!?Przyjmij tą dobrą radę.A jeśli naprawdę będzie mu na Tobie zależało,to zrobi wszystko żeby Cię odzyskać..Uwierz w te słowa i nie zamartwiaj się nie potrzebnie.Pamiętaj że jesteś kobietą i nie możesz tracić swojej wartości na byle jakiego faceta.Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w miłości ;)[/quote]Jasne,świat jest pełen super facetów w śrenim wieku,przystojnych,z kasą,empatycznych,bez dzieci,bez byłej żony,bez starych rodziców wymagających opieki itp,itp.A świstak siedzi i zawija w sreberka.

Gość

22-12-2008, 12:21
#5
[quote=Gość]posłuchaj dziewczyno:zostaw tego frajera,bo on nie jest po prostu Ciebie wart i tyle!!!świat jest pełen przystojnych,uczuciowych,odpowiedzialnych i zaradnych mężczyzn..któryś z nich jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.Jeżeli już cierpisz przez swojego partnera życiowego to pomyśl co będzie po ślubie..!!?Przyjmij tą dobrą radę.A jeśli naprawdę będzie mu na Tobie zależało,to zrobi wszystko żeby Cię odzyskać..Uwierz w te słowa i nie zamartwiaj się nie potrzebnie.Pamiętaj że jesteś kobietą i nie możesz tracić swojej wartości na byle jakiego faceta.Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w miłości ;)[/quote]Jasne,świat jest pełen super facetów w śrenim wieku,przystojnych,z kasą,empatycznych,bez dzieci,bez byłej żony,bez starych rodziców wymagających opieki itp,itp.A świstak siedzi i zawija w sreberka.
Gość napisał(a):Ludzie często trwają w niesatysfakcjonujących ANI TROCHĘ związkach myśląc, że nie spotka ich w życiu już nic lepszego. Nic bardziej mylnego. Zdrady często biorą się z tego, że człowiek tkwiący w niesatysfakcjonującym związku spotyka kogoś, kto nagle zmienia jego kawałek życia na lepsze. Oczywiście nie jest to reguła. Podaję jedynie przykład. Uważam, że jeżeli coś Nas nie zadowala, jesteśmy nieszczęśliwi, źle traktowani i czujemy się niespełnieni, należy ryzykować, czasami "zrywać" ze starym życiem i próbować swoich sił w nowej roli, nowym związku, czasami samemu. Bywa, że życie we dwoje jest gorsze niż w pojedynkę. Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych, nieszczęśliwych, samotnych, samych i wszystkich, którzy w wirze codzienności zastanawiają się nad takimi rzeczami jak związki i relacje międzyludzie. Paulina

Gość

22-12-2008, 19:36
#6
Ludzie często trwają w niesatysfakcjonujących ANI TROCHĘ związkach myśląc, że nie spotka ich w życiu już nic lepszego. Nic bardziej mylnego. Zdrady często biorą się z tego, że człowiek tkwiący w niesatysfakcjonującym związku spotyka kogoś, kto nagle zmienia jego kawałek życia na lepsze. Oczywiście nie jest to reguła. Podaję jedynie przykład. Uważam, że jeżeli coś Nas nie zadowala, jesteśmy nieszczęśliwi, źle traktowani i czujemy się niespełnieni, należy ryzykować, czasami "zrywać" ze starym życiem i próbować swoich sił w nowej roli, nowym związku, czasami samemu. Bywa, że życie we dwoje jest gorsze niż w pojedynkę. Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych, nieszczęśliwych, samotnych, samych i wszystkich, którzy w wirze codzienności zastanawiają się nad takimi rzeczami jak związki i relacje międzyludzie. Paulina
Gość napisał(a):PAULINA!Wiesz co znaczy przysięga??"I nie opuszczę cię aż do śmierci""Na dobre i na złe  , w  zdrowiu i chorobie"

Gość

22-12-2008, 20:03
#7
PAULINA!Wiesz co znaczy przysięga??"I nie opuszczę cię aż do śmierci""Na dobre i na złe  , w  zdrowiu i chorobie"
Gość napisał(a):Posłuchajcie hehe i wszystko jasnehttp://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4

Gość

24-12-2008, 10:20
#8
Posłuchajcie hehe i wszystko jasnehttp://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Gość napisał(a):Dzięki Paulina ;DTeż Ciebie pozdrawiam ;PMyślę, że przyda się tutaj... www.oazamilosci.plJeśli audycja nie pomoże... skontaktuj się ze mną w trakcie programu "na żywo" telefonicznie.Pozdrawiam,Attractive

Gość

25-12-2008, 20:48
#9
Dzięki Paulina ;DTeż Ciebie pozdrawiam ;PMyślę, że przyda się tutaj... www.oazamilosci.plJeśli audycja nie pomoże... skontaktuj się ze mną w trakcie programu "na żywo" telefonicznie.Pozdrawiam,Attractive

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów