Gdzie mogę Kupić fajna sukienkę na studniówkę?? (nie balową)

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Czy ktoś może wie gdzie w Łomży są jakieś sklepy warte odwiedzenia w celu zakupu świetnej sukienki na studniówkę (takiej której pół Ostrołęki nie będzie miało)???? Błagam pomocy!!!!!!!

Gość

08-12-2008, 18:48
#1
Czy ktoś może wie gdzie w Łomży są jakieś sklepy warte odwiedzenia w celu zakupu świetnej sukienki na studniówkę (takiej której pół Ostrołęki nie będzie miało)???? Błagam pomocy!!!!!!!
Gość napisał(a):A moze ktos wie gdzie mozna kupic L&M po starej cenie bo wszedzie juz po 7,95

Gość

09-12-2008, 18:00
#2
A moze ktos wie gdzie mozna kupic L&M po starej cenie bo wszedzie juz po 7,95
Gość napisał(a):kup se tytoń i rób skręty będzie taniej.:p

Gość

09-12-2008, 18:55
#3
kup se tytoń i rób skręty będzie taniej.:p
Gość napisał(a):fajnej sukienki takiej ktorej nie bedzie mialo zaraz kilka dziewczyn nie znajdziesz w Ostrołęce,radze wiec przejechac sie do Wawy tam napewno cos fajnego znajdziesz,jeszcze zalezy ile chcesz wydac na ta sukienke??!!

Gość

11-12-2008, 01:14
#4
fajnej sukienki takiej ktorej nie bedzie mialo zaraz kilka dziewczyn nie znajdziesz w Ostrołęce,radze wiec przejechac sie do Wawy tam napewno cos fajnego znajdziesz,jeszcze zalezy ile chcesz wydac na ta sukienke??!!
Gość napisał(a):na ryneczku

Gość

14-12-2008, 09:23
#5
na ryneczku
straganik napisał(a):albo w Łomży

straganik

Wpisów: 13
Dołączył: 16.01.2009
17-01-2009, 11:24
#6
albo w Łomży
Gość napisał(a):fajne kiecki sa w salonie slubnym sindrella na warszawskiej

Gość

17-01-2009, 13:52
#7
fajne kiecki sa w salonie slubnym sindrella na warszawskiej
Gość napisał(a):Proponuję wybrać się nago.

Gość

17-01-2009, 17:04
#8
Proponuję wybrać się nago.
Gość napisał(a):a może wiecie gdzie profesjonalnie można uprać suknię ślubną?

Gość

11-05-2009, 14:40
#9
a może wiecie gdzie profesjonalnie można uprać suknię ślubną?
Gość napisał(a):ja mam na sprzedanie super SUKIENKE (nie balowa)krotka przed kolano, odkryte ramiona  w kolorze granatowym jasnym (modny kolor tego roku) rozmiar 38 kupiona w sklepie H&M w stanach, nowa z metka (poprostu nie mam gdzie jej zalozyc) prosze pisac na maila paulafly@poczta.onet.pl

Gość

11-05-2009, 15:22
#10
ja mam na sprzedanie super SUKIENKE (nie balowa)krotka przed kolano, odkryte ramiona  w kolorze granatowym jasnym (modny kolor tego roku) rozmiar 38 kupiona w sklepie H&M w stanach, nowa z metka (poprostu nie mam gdzie jej zalozyc) prosze pisac na maila paulafly@poczta.onet.pl
Gość napisał(a):ja również mam do sprzedania suknię studniówkową...założyłam ją 2 razy- na 100dniówkę i jedne wesele w rodzinie! Najważniejsze jest to, że nikt takiej samej nie miał i każdy ją podziwiał :) dałam za nią trochę kasy ale warto było:) rozm.36, kolor zielony, długa. więcej informacji na : maaleeenstwooo@tlen.pl

Gość

11-05-2009, 22:14
#11
ja również mam do sprzedania suknię studniówkową...założyłam ją 2 razy- na 100dniówkę i jedne wesele w rodzinie! Najważniejsze jest to, że nikt takiej samej nie miał i każdy ją podziwiał :) dałam za nią trochę kasy ale warto było:) rozm.36, kolor zielony, długa. więcej informacji na : maaleeenstwooo@tlen.pl
Gość napisał(a):na ryneczku w ostrołęce

Gość

12-05-2009, 12:45
#12
na ryneczku w ostrołęce

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów